Zumico Quick

Jutro zakładam do tego padła nadkole i większą dysze. Pezet pewnie porobi jakieś fotki :D.

Przedłużka amortyzatora już zamówiona. Będzie gdzieś w środę i jak dojdzie to zabieram się za malowanie tych gówienek^^

A nadkola nie będzie bo przemo znalazł innego kupca i rejestracji na przekładni i wiekszej dyszy tez ni będzie. :frowning:

Ja pie****e jeszcze wczoraj gadałeś że już nie bierzesz no to dogadałem się zi innym kolesiem ze mu sprzedam a teraz rano wydzwaniałeś do mnie że chcesz jednak to nadkole. Weź ty się 10 razy zastanów zanim coś kupisz bo potem masz pretensje do innych a powinieneś mieć do siebie pretensje.

Przemo95, jak już się z kimś dogadałeś, to sprzedaj tamtemu gościowi :wink:

Ludzie spokojnie tylko napisałem, że nie będzie. Nie mam pretensji może co najwyżej do siebie, że jestem zakręcony ostatnio w sprawach skutera ;p Niedługo sam sobie zamontuje to nadkole, które kupie lub zrobię sam. A tym czasem jutro zabieram się za malowanie stelaża i obudowy wiatraka + zdjęcia blokady z wariatora. Aha no i dysze jutro odbieram i wymieniam, na 84 i wyjmuje od razu rurkę z filtra.

Ja nie wiem czemu wy gadacie że ta rurka w filtrze to jest blokada.
Ja myślę że to jest tylko po to żeby nie leciało do filtra większej ilości błota i innego syfu.
W niby czym to ma blokować??

Robertus napisał:

W niby czym to ma blokować??


mniejszy przelot...
np. normalnie jest powiedzmy 3cm, a z rurką 2-2,5
Może niewiele ale zawsze coś zmienia.

To samo można powiedzieć o zwężkach w kolankach... Mała różnica a czuć

Przecież z tą rurką nie brakuje mu powietrza, czy seryjny, nowy skuter jak jedziesz robi ci buuuu jakby brakowało mu powietrzaż? raczej nie.

Właśnie zdecydowałem, że jednak na razie wstrzymam się trochę z tą dyszą. Bo to pewnie gówno da a przez dyszę będzie więcej palił. W środę jak narzędzia kupie dobre to zdejmuje blokade z wario.

Ja tam za czasów 4t to po przeglądzie rozkręcałem filter i to zdejmowałem , i według mnie skuter w tedy zamulało . Wiem wiem regulacja ale w tedy byłem głupi i nawet nie wiedziałem co to jest wariator :stuck_out_tongue: Ale czasami dobrze mieć chińczyka czesto się to jebie a jak się kasy na mechanika nie ma to się samemu robi i wyciąga się wnioski przynajmniej ja tak się nauczyłem jakiś podstaw w 4t i 2t .

Ehh nie wiem już. Jechać jutro po tą dyszę 84 i wywalić rurkę z filtra czy nie? Aha i co myślicie o stożku jakimś malossi z serii “E” lub polini air box. To są stożki gąbkowe obudowane czyli te najlepsze co nie wpuszczają nic…

jak ja dawno temu miałem 4t to do stożka żadnej dyszy nie trzeba ;d

Nie pytam się czy dysze wymienić bo stożek będę pakował… Przeczytaj 3 razy i dopiero napisz bo źle zrozumiałeś :stuck_out_tongue:

Po mojemu dawanie dyszy do kompletnej seri mija się z celem. Będzie to samo tylko wieksze spalanie

Ja na twoim miejscu nic bym nie wyciągał. Ja wyciągłem z mojego hrr i potem żałowałem, bo dysze musiałem kupić a osiągi i tak nieznacznie wzrosły, a spalanie wzrosło, w serri to nie ma sensu…

Ok. Przed chwilą kupiłem ekstrakcyjną i będzie małowanko :PP Zdam dziś foto-relacje.

PeZeT napisał:

Ehh nie wiem już. Jechać jutro po tą dyszę 84 i wywalić rurkę z filtra czy nie? Aha i co myślicie o stożku jakimś malossi z serii "E" lub polini air box.

no to po co piszesz że nie wiesz czy po dysze jechać :roll:

Ale chodzi mi o to, żeby dysze wymienić do rurki z filtra ;]

P.S Stelaż już pomalowany, ale wiatrak nie :frowning: Nie miałem klucza do pomalowania go. Jutro odbieram zestaw kluczy za punkty z kerfura i tam będzie coś takiego :smiley: No i dziś pod lampą jeszcze rejestracja będzie + jakiś wlocik w plastiku przed siedzeniem.

Jutro odbieram zestaw kluczy za punkty z kerfura i tam będzie coś takiego :D



I takie klucze po tygodniu do wyrzucenia :D W sumie u mnie by tak było, bo zaraz by było ponaciągane wszystko :P Klucze z super markietu są wacuś warte.

Na twoim miejscu to bym nie wyciągał za nic taj rurki z filtra.

Dokładnie nie bierz kluczy z supermarketu, lepiej przyinwestuj w porządne klucze, no chyba że dają za darmo :-D. To w końcu wyciągasz tą zwężkę czy nie?