Yamaszka Te De eR jeden dwa pięć :)

Ale w drugą stronę xD

ja tam nie widzę, ale jeśli już to przy Twojej egzystencji to moto się pokrzywiło ! ;d
popsułeś :<
Koło nie mogło by być krzywe bo by miał wibrator niezły przy 100kmh ;d

Dywer jest gUpi! :smiley: I ma krzywe kymco, dlatego jakieś kompleksy i mi tutaj głupoty piszę :D… Nie no serio na tamtym foto tak wyszlo, nie wiem czemu :P… Ale patrzcie mam tutaj dokładne foty, dla dowodu i są proste, przecież jakbym miał takiego banana to bym jeździć nie mógl :D… :





i nju sesja :wink:







No ale na tamtym foto to widać cholernie mocno :stuck_out_tongue:

tak widać, ale to takie zdjęcie wyszło, nie wiem czemu. A lagi są proste.

Teraz kombinuje, jaki! :stuck_out_tongue: Matryca ci się w aparacie srzywila, że takie wygięte wyszło? :stuck_out_tongue:

BA-NA-NO-WA Te De eR! :lol:

Sprzedaj carmen i będzie bananowa na bananowej xD

nowy tytuł tematu dużo lepszy ;D

LóL :stuck_out_tongue:

Deebile! Proste są, nie wierzycie to nie wierzcie, ważne że ja wiem :D…

[u:cb0fada8a4]Plany na zimę : [/u:cb0fada8a4]

- nowe lustereczka F1 - zamówione przed chwilą
- siatka we wloty w przednich owiewkach
- poklejenie i pomalowanie lewego przedniego boczku
- przerobienie przednich lamp na H4 (będą obie świecić na długich i krótkich)
+ żarówki a’la ksenon
- odnowienie/odmalowanie kilku elementów tj. osłony dyfuzora i końcówki, może się coś jeszcze znajdzie.
- może kufer- ale to niepewne
- podgrzewane manetki - też niepewne ;).
- wymiana uszczelniaczy przedniego zawieszenia.
- kilka polerek
- rejestracja bezpośrednio do tylnego błotnika, może go troszkę skrócę.

Mechanika :

Przejrzenie wszystkiego, gdyż mam zamiar jechać na Częstochowe 2011.
- nowa świeca - już zamówiona.
- wyczyszczenie tłumika od środka
- raczej wszystko ;).

Oczywiście jak będzie jakiś up, to zaraz będę aktualizować fotami. ;).

[ Dodano: 01-12-2010, 11:55 ]

te ala F1 to shit jakich mało , tak samo jak te łeski gówno poprostu , miałem to i cos tam widać ale ledwo co … jedyny zajebiste lusterka jakie znam szczególnie że owe są seryjne , i widac w nich zajebiscie :smiley: to są od speeda II , miałem se owe kupić sram , nie inwestuje juz w tkr , ale olałem to jeżdze z seryjnym od tkr.

są czarne i carbonowe

mam takie w JetForce i na serio w nich dużo widać i są fajne…
w F1 może mniej widać ale mają kozacki wygląd :stuck_out_tongue:

Ja miałem łezkę teraz mam f1 i jakoś nie narzekałem na brak widoczności :slight_smile:

Trochę się dzieje, TDR, rozebrana, lagi oddane do kumpla, żeby mi wymienił uszczelniacze, wyczyściłem dyfuzor w środku KRETEM, ale za dużo to nie dało ;/, nadal jest gruba warstwa nagaru, macie jakiś szybki sposób? Co tam jeszcze, zamówiłem nowe manetki, zwykłe czarne, nie ma się czym chwalić, lewa przednia owiewka, sklejona oraz przygotowana do małowania, tak samo błotnik (będzie czerwony), dzisiaj na te części został położony podkład (nie ma na zdjęciach), jutro jak dobrze pójdzie to będą pomalowane czerwienią :). W owiewki przednie pójdzie siatex, który już jest zakupiony ;).

Tutaj foty :











[zaje*bisty podnośnik, nie patrzcie na burdel w garażu :smiley:



No i jeszcze taki UP, mam pełny strój na moto. Kupiłem kurtkę- skórę “Metro”, oraz spodnie z cordury też “metro”, nie mogę się doczekać aż je przetestuje :D.
hmm, no i chyba to wszystko, jak dobrze pójdzie to za max 2 tygodnie będzie już złożona, skończona i gotowa do śmigania :). A tak btw. nie chce ktoś kupić? Bo na prawko w tym tygodniu idę się zapisać, i powoli będę już sprzedawać :D.

żebyś zobaczył jak umnie wypierdala olej , ale paskudnie nie chce mi się tego robic

na pierwszej focie wygląda cycuśnie,
mnie też coś jedna laga wypycha olej, oczywiście nie dużo trochę ;]

Na pierwszej focie przypomina mi MZete o_O Nie wiem czemu.

wrona napisał:

ale paskudnie nie chce mi się tego robic


No ja miałem w planach na ferie wymienić olej w lagach - na planach się skończyło :smiley:
Też nie chce mi się do tego zabrać :confused:

ja też bym tego pewnie nie robił, ale chcę ją sprzedać :D.

A co z tym dyfuzorem?

U mnie są te gumy na lagach, więc cały olej jest, nic nie ucieka i przez to nie chce mi się wymieniać :stuck_out_tongue:

a u mnie te gumy są już lekko styrane
i teraz zastanówcie się z czego to jest zrobione że już się styrały, przecież nie mam takiego przebiegu wielkiego