Yamaszka Te De eR jeden dwa pięć :)

Paki na kołach nawet fajnie wyglądają :smiley: tylko jak najszybciej ogarnij przód mótóra :stuck_out_tongue_winking_eye:

Tylko czemu blacha jest tak kijowo przymocowanaż! Powinna być przykręcona bezpośrednio do błotnika :wink:

jest przykręcona na specjalny stelaż pod rejestracje, Dywerku :P. I jak jest bezpośrednio do błotnika to do dupy wygląda, tymbardziej że tutaj pasuje duża rejestracja, a nie mała :D…

Bo duża blacha, to jest blacha :smiley: A nie takie gówno, co ledwo widać :stuck_out_tongue: TDR’a ma trochę skopany ten błotnik, bo nie ma żadnego wyprofilowania pod blachę.

Ładne moto. Wstaw tą lampę tak jak pisałeś, kierunki led, wywal ten szpadel i przyczep rejestrację bezpośrednio pod lampę.

to ty ja masz na 50 ccm zarej ? nie doczytalem chyba :smiley:

tak, nie doczytałeś, bo nie pisałem ;).

EDIT![u:c899f89583] ŁUP!!![/u:c899f89583]

Minęło trochę czasu, TDR’ka się trochę zmieńiła. Dostała nowy kompletny napęd, poprzeczke kiery wraz z osłoną (osłona po Rieju :D), nowa klamka hamulca :D, TankPadzik (za 13zł z wysyłką, ale zarąbisty jest :D!), drugi ciężarek kiery(od innego moto, ale podobny jest, za darmo był to brałem xD) i co najważniejsze cały przód. Niestety nie udało mi się kupić w kolorze bordowym, więc brałem co było. Myślę, że już jest dobrze ;). Niestetyy nie udało mi się jej odblokować, no ale trudno nie będę się z tym męczyć pojeżdżę jeszcze trochę i na przyszły sezon prawko i sprzedaż i coś konkretnego ;).
A i czeka mnie niedługo zmiana tłoka najprawdopodobniej ale to zimą…

















Komciajcie ;*

Jest ok z tymi plastikami. Na fotach nie ma duzej różnicy w kolorze,

na żywo jest jeszcze mniejsza ta różnica :)…

Albo to 4. zdjęcie jest zjebane, ale masz lagi wygięte w banan :stuck_out_tongue:

ogólnie jest ok :wink:

Dywersant napisał:

ale masz lagi wygięte w banan :P


Faktycznie.. Przyjrzałem się dokładniej i wygięte w uj xD. Courte już nie chce Twojej TDR !

najciekawsze jest to że to nie jest złudzenie bo aż przyłożyłem linijkę do monitora hahaha :smiley:

wrona napisał:

najciekawsze jest to że to nie jest złudzenie bo aż przyłożyłem linijkę do monitora hahaha :D



ahahahah ! :D Dobre Wrona,dobre :D No jakby może chciał za to z 2500 to bym się zastanowił :D

Ale to nie jest śmieszne, bo felga przód też wygląda na bitą(w dwóch miejscach), bo jest taka jajowata :confused:

w sumie napisał że była po jakiejś tam kolizji :d ale jak się okazało nie tylko plastiki ucierpiały :smiley:

pewnie po tych endosach mu się powykrzywiały albo koleś w coś przywalił (Courte) jak kupił to proste były (2 fota na pierwszej stronie) ;p

Uuuuhuhuh nieładnie :stuck_out_tongue:

Dywer - przesadzasz - jakby felga była jajcowata/krzywa choć troszkę to od razu by to wyczuł … Chyba, że nie chce nam o czymś powiedzieć ! :stuck_out_tongue:

ona dostała dosyć mocno w przód, bo cały stelaż pod lampę itd. był krzywy, kurwa… ja w nic nie przywaliłem :P… Faktycznie to tak wygląda nie zauważyłem, muszę to na żywo zbadać kurde, ale się wkruzyłem ;/…

No i wpędziliśmy go w kompleksy :stuck_out_tongue:



na tej focie też lekkiego banana widać;/…