Yamaha YZ 125. czy się opłaca ? jaki to sprzęt ?

Też tak sądzę, że DT będzie najlepsza mocy na początek ma full. Teraz mam Huskę zablokowaną do 15KM to na początek wystarczało ale już jest trochę mało. A tak jak od razu usiądziesz na 30KM to będzie wystarczająco dla ciebie

Ooo, DT’ka duuużo wytrzyma, spójrz na takiego Rudego, co on z nią robił i działa(no teraz może nie :stuck_out_tongue: ).

Ta sztuka ostro podejrzana jest…
owiewka… tarcza cienka już… odpicowana ostro… silnik coś nie tego…
Ja bym szukał dalej :wink:

Tu masz moje pr0 el0 filmiki :smiley:
http://www.youtube.com/user/DeadlyRudy
Ale to głównie takie lamienie bo to początki były :smiley:
Jedynie nowsze to są te skoki :wink:
http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?p=68929#68929

A co do tej DT z linka to może tylko odpicowana na sell bo łańcuch to chyba ostro pordzewiały i zaniedbany jest :stuck_out_tongue:

nom ok… czyli Ty RudY, co radzisz ? jechać ją luknąć czy raczej szukać dalej ?

Szukaj dalej bo teraz na zimę to tego jest od cholery :slight_smile:

znalazłem jeszcze coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item824442053_yamaha_dt_125_25km_1999r_super_stan_okazja.html


stan idealny max może zejść na 4.200 zł - 4.300 zł

jedyną wadę jaka posiada to czasami na 6-stym biegu go trochę blokuje i nie poleci więcej niż 110 kmh ale czasami ta blokada się nie włącza i lata 140 kmh






co o tym sadziszsądzicie ?

myślę, że skoro ta DT jest zarejestrowana na motorower to naprawdę warto. Takie chodzą po 8000 w górę. No fakt trochę do roboty. I najlepiej zmierz jej kompresje, bo skoro gaśnie na wolnych. Ale myślę, że jechać zobaczyć warto. Może jeszcze urwiesz, za 5000 może Ci się uda kupić, powiesz że klamka skrzywiona że z przodu pewnie bita bo błotnik i owiewka zmieńiona…

Jeśli coś jej się dzieje na 6-tym biegu to ja bym podziękował bo nie wiadomo co to może być :confused:
Może skrzynka do wymiany będzie …

Szukaj dalej ;}

david2194 napisał:

na 6-stym biegu go trochę blokuje




Krótko... szukaj dalej ;)

RudY, możliwe że to blokada na module. Ja mam tak samo w mojej aprilli. Jadę 115 na 5 ( nie ma pełnych obrotów, ale nie chce już więcej wykręcić ) więc wrzucam 6. i na 6 mi zwalnia do 105 :expressionless:

tłumaczył mi to tak:

że na wszystkich biegach łapie pełne obroty tylko czasami na 6-stym nie łapie pełnych i jedzie te 110 kmh a czasami ta blokada się nie włącza i jedzie normalnie 140 kmh

właściciel mówi że nie wie co to za blokada…

Ale Courte to by nie było tak, że czasem łapie, a czasem nie :stuck_out_tongue:

a no fakt to dziwne. Jak byłem na zlocie to koleś miał DT 125/50 i nie wiem jakim cudem ale przy kierze miał przycisk który włączał blokade do 80 :D… I mógł ją w każdej chwili włączyć i wyłączyć, no ale to taka ciekawostka …

ok… czyli radzicie żeby ją sobie odpuścić ?

david2194 napisał:

tłumaczył mi to tak:

że na wszystkich biegach łapie pełne obroty tylko czasami na 6-stym nie łapie pełnych i jedzie te 110 kmh a czasami ta blokada się nie włącza i jedzie normalnie 140 kmh

właściciel mówi że nie wie co to za blokada..

To sciema musi jakas byc, jak bym ja odpuscil;D

david2194 napisał:

ok.. czyli radzicie żeby ją sobie odpuścić ?


Taaak ;p

A jeszcze cos, to moze tam byc? ze ta blokada się raz zalancza raz nie?xD bo ja nigdy o takim czyms nie slyszalem xD

Raczej zajechana na prostej leci 110 a z giewontu 140 :smiley:

może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z tym wkładem finansowym w tego crossa ; / ??


pytam wielu osób które je posiadają i jedni mówią że utrzymanie na sezon to tysiąc złoty czasami poniżej tysia inni zaś że dwa tyś…

nie wiem już sam ; /

strasznie mi się podobają
jakby na sezon z tysiąc zł to bym poszukał jakiegoś crossika a jak dwa tysię to nie ma bata nie kupię bo nie skołuje tyle hajsu




pozdrawiam

To zależy ile jeździsz. Jak będziesz jeździł weekendowo i będziesz szanowal sprzęt to on się odwdzięczy.