Yamaha DT 50X :D

mi przyszło raz z mielocha raz z allegro w sobotę :smiley: ale ja nie przyjdzie ci do 13 czy tam 14 to ni emas zjzu na co liczyć

Dzisiaj rano odwiedził mnie pan z DPD i przywiózł lustra :smiley:



Założyłem tylko lewe i wygląda tak:





Jak chciałem założyć prawe to okazało się że z lewej strony jest gwint 10 a z drugiej 8 xDD więc muszę przegwintować na 10 :smiley:

Pozdro :wink:

Fajniusio wygląda ale lepszy byłby carbooon :smiley:

no ladnie :wink: zupełnie inny motorek :smiley: a duzo w nich widac? :stuck_out_tongue:

Mam tylko lewe i widać w nim całą jezdnię :slight_smile:

nooo wypas z tym lustereczkiem :stuck_out_tongue: . Jeszcze jakąś fajną lampę na tył LED , handbary i będzie już w ogóle bajka :stuck_out_tongue: . Przynajmiećj ja mam taką wizję :stuck_out_tongue:

ja też takie lusterko muszę sobie chyba sprawić :stuck_out_tongue: czarne lepiej pasuje niż carbon bo się ładnie zgrywa a carbon byłby ni w gruchę ni pietruchę xD
ja bym pomalował jeszcze szprychy w feldze na czarno lub biało a ranty zostawił takie błyszczące ładne :stuck_out_tongue:

RudY napisał:

Fajniusio wygląda ale lepszy byłby carbooon :D



carbon wyglądał by jak gówno :D , te czarne ładnie tu pasują bo carbon to do niczego nie pasi :D

A ja tam uważam że carbon był by dobry, ale tak też jest fajnie.

No właśnie nad lampą led też myślałem :PPP

Tak czy tak DT sama w sobie jest piękna i tu nie trzeba wielkiego tuningu, zawsze będzie bosko wyglądać :smiley:

Nie wiem czy nie wywale całego błotnika z tyłu i zostawie tylko lampę led z kierunkami wbudowanymi a blache dam tam za koło :smiley: co o tym myślicie? :smiley:

możesz zrobić ale będzie Ci ostro chlapało błotkiem itd :stuck_out_tongue:
a tak wgl to nie widziałem jeszcze żadnej fotki tyłu chyba że ślepy jestem xD

No to jutro zrobię bo faktycznie mało jest :smiley: Ale ta 4-ry litery długa jest więc nie powinno chlapać :smiley: zresztą jak będzie chlapać to założę spowrotem :smiley:

NOWY POST

Dzisiaj z kuzynem zrobiliśmy mały wypadzik w teren :slight_smile:

Tak ma być :>

no i extra :smiley:

Aktualnie DT stoi rozebrana :smiley: Gaźnik był zapchany ;/

I oto chodziło, o fotki w terenie,

mateuszpasiu napisał:

Aktualnie DT stoi rozebrana :smiley: Gaźnik był zapchany ;/


No to składaj i w teren.

“Gaźnik był zapchany” :stuck_out_tongue:
Szympa - skąd ty to znasz przy mnie :DD

Już wszystko jeździ ;p dzisiaj już chyba nie ale jutro na tor pojade znowu to fotki wstawie :wink: