Yamaha DT 50X :D

Witam.
Dzisiaj zakupiłem Yamahe DT, jest ona z 2005 roku i jej przebieg to 4200km.
Kolor Biało-czarny
Tuning:
-Wydech Conti

Plany
-Trochę ją dopieścić
-Jak coś wymyślę to dopiszę xD

Foto:






Komentować :smiley:

fajna :slight_smile: tylko czego nie 125 ?

Ile Ci lataż
Widać że zadbana i wgl.
gratuluje zakupu bo yamaha naprawdę piękna :smiley:

pns, bo to moja pierwsza maszyna z biegami i muszę się trochę oswoić i ta mi starczy.

Mafioz, nie wiem ile lata bo licznik muszę zrobić bo jak jade na 5 to pokazuje 160km/h xDD

Zuch chłopaaak ! :smiley:

do 100km/h powinna dobić :}

Jaki dźwięk to Conti wydaje ? Basik bardziej ?

hahaha to nawet mi w chinolu tak nie pokazuje xDD
koniecznie go napraw :stuck_out_tongue:
a na 1 moto to bym przynajmniej ja kupił 125 tyle że w 4t jakąś i na niej zaczynał :stuck_out_tongue:

Daj filmik jak to chodzi.

Spokojnie chłopaki :smiley: Dźwięk na Contim jest bardzo ładny :smiley: Jutro nagram filmik jak się wkręca :smiley:

a opony zostawiasz takie czy kostki będą jakieś?

Takie będą bo głównie chodziło mi o supermoto :]

no i w ogóle to jak wrażenia z jazdy na biegówce? ja jak siadłem na 50 rieju rs2 matrix to potem nie chciałem zejść i na skuter spowrotem xD

No zarąbiście się jeździ, miałem kupić TZR i pewnie bym tego żałował :smiley: Tym to się jeździ :smiley: Czuć moc, więcej ma mocy niż aerox :smiley:

mateuszpasiu, ty szczesciarzu !! ja chcialem to kupić jak keewaya bym sprzedal :smiley: :)) moze chcesz się zamienić :smiley: :slight_smile:

A ile dałeś?

5400 :slight_smile:

Ładna, ładny rok, mały przebiec - tylko szkoda, że 50 :stuck_out_tongue: Ale i tak wypas :slight_smile:

Piękna maszyna… :slight_smile: Szkoda, że nie miałem okazji nigdy na takiej jeździć :frowning:

no no !! Kolejne supermoto :slight_smile: ! Na prawdę ładna … Jakoś mam słabość do białych DT-ek . Tylko szkoda, że kupiłeś 50 , a nie 125 . Po miesiącu jazdy będzie Ci mało mocy :wink: . Wiem z własnego doświadczenia …

Wypas Dt, widać że Yamaha jak 160 ciągnie ;]

No pobiłem rekord przed chwilą bo 181 pokazała xD Muszę coś z tym zrobić :-o