Yamaha DT 50X :D

cos z mechaniki będzie? a stalkera sprzedalesą czy tylko roxa

Z mechaniki raczej nic bo już jest wydech Conti i on mi wystarcza :smiley: No chyba ze zacznie mi czegoś brakować to wtedy się pomysli :smiley: kurde ten licznik muszę zrobić bo mi przebiegu ładnie nabije ;/ a sprzedałem tylko Roxa.

Super sprzęcik fajnie się prezentuje w tych kolorkach :smiley: .No i masz racje kostki nie zakładaj bo by zepsuła cały efekt sam mam w planach zminic kola w swojej Hispance na 17 z nisza gumą

Dzięki wszystkim za opinie :smiley: I panowie jakieś lustro trzeba kupić xD Chce aby lewe, co powiecie na F1 w chromie lub czerniż Przypominam że felgi są w chromie :smiley:

Proponuje czarne będzie lepiej wyglądac niz chromowane

do białego jak najbardziej czarne :wink: . BTW . mam na sell F1 w carbonie jak chcesz to pisz na gg : 1918219

Leweź :smiley: Ale i tak ja chce jak już to w czerni :smiley:

Jak już pisałem na shoucie - chrom tylko do cruiserów …

Carbon, czarne, jeden pies.

Ladna dt’ka. Zawsze mi się one podobaly. a nie myslalem zeby na 70 zrobić?

Nie bo już nie chce w nią kasy pakować, taka mi się podoba i taka będzie :smiley:

mateuszpasiu napisał:

No zarąbiście się jeździ, miałem kupić TZR i pewnie bym tego żałował :D Tym to się jeździ :D Czuć moc, więcej ma mocy niż aerox :D


enduro jakoś mają to do siebie :D , chodź suzuki ma mniej wyżyłowany silnik niż yamaha to tez mam wrażenie ze jest mocniejsze niż nie jeden markowy skuter :D

ja mogę się pochwalic bo na niej jechalem i dodam ze jest niezly pocisk :stuck_out_tongue:

Heh :smiley: Miałem wam nagrać filmik jak się wkręca bo zapomniałem xD Chłopaki na razie nie mam filtra powietrze, znaczy wkładu… jeżdżę bez na razie ale w poniedziałek lub wtorek powinienem mieć go. W środę rejestruje, bo dokumenty są w tłumaczeniu :smiley:

Nie radzę jeździć bez wkładu.
Ja jeździłem z wkładem i się przytarł cylek.

Fajna(nie bede przeklinał na forum bo chcialem coś innego napisać :lol:) ta DT-tka ktoś chyba bardzo mocno o nią dbał rób szybko licznik i mów jak osiągi;p a no i filmik daj :wink:

Obiecałem filmik, który będzie ale jak wyzdrowieje… ;/

NOWY POST

Filmik jak chodzi DT :stuck_out_tongue:

Taki trochę spowolniony bo nagrywany N95… ;/

jak na pierdzące 50ccm 2t to ten dźwięk jest super :smiley:

Piekny Motorek :smiley: Zazdrościć :wink:

jak na 50 to ładny ma “głosik”;]