Yamaha DT 50X :D

Fakt brzmi genialnie :smiley: Nie wiem jak można sprzedawać takiego Riejacza…

Damianho chce go kupić, ale zobaczymy czy roxa sprzeda.

Kowal napisał:

Damianho chce go kupić, ale zobaczymy czy roxa sprzeda.


Ja chcę Rieju SMX'a a nie Yamahe DT50X :-P Tak dla wyjaśnienia :-D

Xarmac, ja go nie sprzedaje i to jest Yamaha a nie Rieju xD

sorry za OT ;D . Damianho tak trzymać xD …

Fuck, fuck, fuck… :lol: - pierwszą część:

Xarmac napisał:

Fakt brzmi genialnie :smiley:


miałem napisać tutaj, ale drugą:

Xarmac napisał:

Nie wiem jak można sprzedawać takiego Riejacza…


w temacie Courte :stuck_out_tongue:

Po prostu przeglądałem te dwa topici na raz i mi się pomieszało :stuck_out_tongue:

Niedługo zarzucę jakieś nowe foto :smiley: Jak ktoś ma na sell lusterko F1 lewe (czarne lub carbon) to z przyjemnością kupię :smiley: Być może nakręcę filmik jak jeździ Decia :smiley:

EDIT
Panowie proszę o szybką decyzję:
Powiem krótko :smiley:
TE:
http://moto.allegro.pl/item648224714_lusterka_karbon_prostokatne_m8_lub_m10_racing.html
CZY TE:
http://moto.allegro.pl/item648760588_lusterka_prostokatne_czarne_lakier_m10_lu11196.html

I jeszcze jedno pytanie, jak mam gwint 10 x 1,25 to M10 będą pasować taką?
Proszę o szybką odpowiedź bo dzisiaj chce zamówić…

Te drugie mi się bardziej podobają.

No mi jak na razie też ale te pierwsze też są fajne bo mam carbon na wydechu to by pasowało :stuck_out_tongue: Niech się ktoś jeszcze wypowie i zamawiam :smiley:

Bierz drugie :D!

wydaje mi się że carbon lepszy :wink:

Kurdee no xD są dwie osoby na czarne i jedna na carbon więc na razie zostaje przy czarnym :smiley: Courte Ty masz może namiary na jedną sztukę takiego lusterkaż? ;> Bo coś chyba wspominałeś :smiley:

Edit
Zamówione czarne :wink:

TY QPO !

Carbon lepiej ! Ten czarny jakiś taki czarny :stuck_out_tongue: Jakieś takie penisiaste no … zmieniaj zamówienie ! :smiley:

RudY, nie no nie bd już kombinował :wink: Ten czarny to na fotkach tak głupio wygląda bo znakomitej jakości to one nie są xD

Ja mam Carbonowe i śa wypaśne.

Też bym wolał carbonowe :stuck_out_tongue:

no to trzeba było pisać wcześniej ! :smiley: A nie teraz chłopakowi mieszacie , jak już zamówił :P.
Mateusz nie przejmuj się czarne będzie good :slight_smile:

ja też uważam ze czarne będą lepsze :smiley:

No ja też tak uważam xD nie wiecie czy kurier DPD w sobotę jeździż jak tak to jutro, najpóźniej w poniedziałek powinny być, i dam foto :smiley:

Pozdro.

w soboty tylko za dopłatą. Sklepy internetowe zazwyczaj wysyłają normalnie i kurier Ci nie doręczy paczki w sobote.