Yamaha Aerox Baj Janik Stund

brakło mi ale wyszło mi 3lakier, 3 podkładu, i 2 duże klaru :slight_smile:

oo z lidzbarka jesteś :slight_smile: hehe

ile byś chciał za niego??

za aeroxa czy za gazboxaż

na roxa mnie nie stać :smiley: za gazboxa :lol:

co to masz za stelaż :shock: wez utni to co po bokach wystaje, bo raz ze brzydko wygląda, a dwa to ze w razie gleby niebezpieczny jest

Hahah Cylek malossi pękł mi na pól myśle że będzie się dało to zespawać :confused:

Janik napisał:

Cylek malossi pękł mi na pól



hahahahaha jak ty to zrobiłes ,

Janik napisał:

myśle że będzie się dało to zespawać



nie ma opcji , nie będzie już idealnie równo , chyba ze po pospawaniu zrobisz grubego szlifa i dasz nowy tłok , ale i tak wątpię

Janik napisał:

oo z lidzbarka jesteś :) hehe



ja tez... i co w związku z tym?? :D

kup nowego cyla i składaj to i STUNT... STUNT... STUNT... :d :-P

zespawam. koles mowi że zespawa go.

Tutaj narysowałem pekniecie:


Woda mi zamarzla

aaaa czyli że takie pęknięcie tylko komory z cieczą? aaaa to spawaj a nie bez problemu się zaspawa, chodzi tylko żeby szczelne było ;p

Ja też mam taki spaw :stuck_out_tongue: I się ładnie trzyma także nie ma problemu z zespawaniem.

Kowal, kocham cie za to! :stuck_out_tongue: Juz zamulałem że będe musiał zlożyć serie…

A jest jakiś patent jak to dobrze zespawać, wiesz żeby mi nie jeblo po kilku tygodniach, ile ty to masz u siebie i w jakim cylku

on ma w oryginalnym roxowym cylindrze. malossi to żeliwo to nie powinno być problemu z zaspawaniem, zanieś do kogoś albo sam zaspawaj i gitez ;p tam nie musi być równiutko, przeciążeń, tarcia itd też nie ma, jedynie temperatura choć w Lc i tak wysoka jakaś nie jest ;p

no ale z tego co słyszałem, to zeliwa nie pospawa się transformatorówka, tzra jakas specjalna mieć

nie no dzwoniłem do kolesia z Borkowa (sebek pewnie kojarzy) miał reklamę w google. I mówi że spawa żeliwo. Dostałem info od większości osób ze się da to pospawać więc nic tylko zdjąć to i jechać pospawać heh… Zlamiłem to trochę ale kupie płyn już xD

Janik uczy się na błędach… całe życie :stuck_out_tongue:

Ja tego nie spawałem, ale jak mam roxa 8 miesięcy to się ciągle trzyma.

[ Dodano: 04-03-2010, 21:21 ]
Tzn, ktoś to spawał.

nie no wywiad zrobiłem na każdym forum, jest to obszar gdzie woda krąży więc spokojnie się zaspawa… Fakt już nie będzie go tak łatwo sprzedać np. potem.

sebek napisał:

no ale z tego co słyszałem, to zeliwa nie pospawa się transformatorówka, tzra jakas specjalna mieć


a z tego co ja słyszałem to pospawa tylko potrzeba specjalną elektrodę niklową ;)

Janik, to ja ci POTWIERDZAM, że da się to pospawać :wink: Trzeba mieć tylko spawarkę inwerterową(czyli taką, która przy użyciu odpowiedniej elektrody wszystko pospawa; migomat się przy niej chowa ;)) i elektrody do żeliwa(jak Mafioz wspomniał) i się normalnie spawa :wink:

8marca
Z okazji dnia kobiet postanowiłem pomóc/dać prezent mojej Roxanie :slight_smile:
Rozebrałem ją (jak to facet)
Zacząłem ją obmacywać, wyjąłem jej serce, Gdy była nago zacząłem robić jej sexowne fotki (ma już 10lat więc jeszcze pedofilia xD)

Jak większość kobiet tak i Roxana dziś robi się na bóstwo. Czyli szpachla, lakier do włosów, odnawianie kolorków na twarzy :slight_smile:


Historii koniec xD A teraz dużo fot z dzisiejszej sesji…

[color=#FF80FF:a581849446][size=150]Uwaga 18[/size]
Serce(cylek) wyjąłem z silnikiem złożony w rame ale stwierdzilem iż ciężko mi będzie go samemu złożyć, więc znalazłem 15min i wyjąłem z ramy. Ratowałem plastyki bo rama mi poleciała a ja sam biedny nie wiem co robić haha xD




Po glebie z zaciętym gazem na śliskiej drodze:)


Ujęcie z dupy strony:


Aktualny kolor (dobra fota):


Moje malossi :stuck_out_tongue:



W końcu dorobiłem się fajnego zestawu kluczy :slight_smile: (już nie obrobię śrub)


[size=150]NAJŁADNIEJSZE ZOSTAWIAM NA KONIEC :)[/size] Nowa Tapetka na pulpit xD



----------------
Jutro spawanie cylka, ponowne złożenie silnika, KUPNO PŁYNU CHŁODNICZEGO :stuck_out_tongue: