Yamaha Aerox Baj Janik Stund

Janik napisał:

-Noi waham się czy nie kupić stopki bocznej buzetti- 60zł. Jak mówicie dobra cena



szkoda płacić za firmę :D wież mi że te no name są tak samo dobre jak te buzetti , tylko trzeba dobrze poszukać na allegro , a poza tym nikt nie zwraca uwagi na stopkę boczną ważne by spełniała swoją rolę (oczywiście nie mówię o jakiś tam zardzewiałych pokrzywionych)

stopka dobra mam ją w skuterze i jest dobra tyle że jedna sprężynka się jakoś rozciągła na mocowaniu i wleciała ale naprawiłem to … :mrgreen: skuter mało mi leżał to postawiłem go na niej i zacząłem wyginać tzn naciskać skuter na stopkę i teraz bardziej leży i jest wypas :mrgreen:

Coś ruszyło:

Zamówienie:
-Czasza górna nowa (starą sprzedam jak coś!)
-Pompka przedniego hebla
-Zamek kufra
-Nakrętki na głowicę
-Blaszki do skręcenia plastyków

Wczoraj i dziś robiłem kumplowi plastyki w Tzr 125 i zarobiłem GazBoxa stage6 :slight_smile:


Sprawdziłem wał, ma zero luzów! :slight_smile: Eureka :stuck_out_tongue:

Jak wał nie ma luzów, to sprzedałem Metrakita, mam na oku małossiego sporta, ale…



MALOSSI SPORT 70CC WAŻNE!!

Malossi nie miał nigdy szlifu, ale nie ma do niego tłoka, zna ktoś może dokładne rozmiary tłoka Malossi sport, bo jest do kupienia:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=893821986&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.

Ale proszę o radę bo nie jestem w 100% pewny czy to będzie pasowało idealnie do cylka.

Malossi jest za 120zł tylko nie ma tłoka i ma uwalone kawałek tuleji czy tam płaszcza, jak kto woli

seryjny tłok do malossi sporta ma 47,00 mm
jak chcesz zrobić szlif to kup ten tłok
http://www.allegro.pl/item893790929_tlok_meteor_malossi_yamaha_malaguti_1_szlif_47_20.html

lub
http://www.allegro.pl/item890070217_tlok_meteor_malossi_yamaha_malaguti_2_szlif_47_40.html

a nie lepiej trochę dołożyć i wziąć vertexaż :wink:

Trochę nowego:)

3 Luty:

Crashpady :stuck_out_tongue:



4 luty
Złożona przednia czasza. Trzyma się masakrycznie sztywno :stuck_out_tongue:
Pompka hebla jest do dupy :stuck_out_tongue: nie pasuje :confused:
Założyłem gazboxa
Brakło śrubek :stuck_out_tongue:
Licznik jest kijowy, bo bezprzewodowy i przy elektryce w roxie łapie jakieś zakłócenia :frowning:

Jutro powinna przyjść paczka z wydechem i stelażem (mam nadzieje że będzie prosty :stuck_out_tongue: )

Doszedłem z tatą do wnisku że przednie zawieszenie (tj.sztyca) ma dupnięte łożysko :confused:


5 Luty:
Malowanie kierownicy czarny mat (miałem polerować, ale lipnie by to wyglądało przy serii :stuck_out_tongue:
Pomalowałem pompke wody na czarny mat- świetnie komponuje się z polerowaną pompą
Pomalowana i trochę odnowiona pokrywa przekładni (czarny mat) extra efekt :slight_smile:

Przyszedł stelaż…
Po mojemu jest cały prosty tylko blaszka od mocowania pod lampą jest troszka pod kątem, myśle że jak się mocno skręci to będzie lajt… jak nie to do kolesia dodać troszkę metalu :stuck_out_tongue: (przy okazji z czerwonego na czarny mat)

Właśnie otwieram paczkę z LeoVince TT :slight_smile: =GRATISY./. :P… bah jest…
Wydech w stanie idealnym wręcz jak na tą cenę, w niektórych miejscach widać jeszcze efekty lustra… widzę w nim grubą postać :stuck_out_tongue: (mieć)

Co do gratisów to git… zadowoliły mnie rolki 15x12 (do mojego) i sprężyna +05 hebo do regulacji :slight_smile:
Co do reszty gratów to zwykłe seryjne dodatki :stuck_out_tongue_winking_eye: Z przydadzą się :wink:



Ostatni etap…
Jaka jest wasza myśl??








komplet 262zl :slight_smile:

głowice wyczyść z nagaru , i ten tłok mi się trochę nie podoba ,

a co to w ogóle jest za cyl

Tłok jest przyrznięty jeździć to będzie ale kosmosu nie osiągniesz na tym :roll:

Tłok w niczym nie przeszkadza najwyżej można go lekko przypiłować w tamtym miejscu jakby co. A ten cylinder to Malossi Sport.

jak dla mnie to całkiem ładny, poza tym że ten tłok jest lekko przytarty i może się przytrzeć bardziej.

Set:
Malossi Sport 70cc
Wydech LeoVince TT
Filtr airbox
GazBox Stage6
Sprzęgło Malossi Fly
Sprężyna docisk +50% hebo

27 Luty
Mam fona z aparatem xD Eureka eheh sorka za jakość :stuck_out_tongue:

Tutaj troszkę dziwnie odzwierciedloło kolory :confused: (1.3mpx)



Tutaj już 2mpx xD



Niestety muszę kuić jeszcze jeden spray kolor, podkład i klar… Nie zawsze wszystko mi wychodzi xD
Do poprawy czasza górna i lekko dolna na rogu. Dolna już założona Boczki jutro zakladam, stopka boczna już jest, myślę że do środy dojdzie paczka. Chciałbym w następny weekend złożyć całego roxa :slight_smile:


Przy świetle domowym jest troszkę inny kolor niż normalnie xD Z resztą to z dworu też inne bo aparat był słaby xD

ładny kolorek wyszedł :mrgreen:

szpreje xD

a miałeś jakieś doświadczenie malowaniem sprayem?? czy na żywca leciałeś?? :mrgreen:

miałem, bo spierdzieliłem kilka plastyków w katanie kiedyś xD

Tutaj wyszło idealnie, jedynie przednia górna czasza do poprawy, bo wziąłem spolerowalem ją pastą, ale musiałem kłaść jeszcze jedną farbę klaru xD Noi niestety się spierdzieliła, czekam na dostawę fioletu z allegro i kończe wszystko, za jakieś 2tygodnie dodam foty z zamontowanymi crashami itp… :slight_smile:

a co to za lakier miałeś?
Bo są takie spraaye że miećszają tam taki lakier jak do samochodów metalic i potem bezbarwny na to i jak z pistoletu jest ale to chyba nie takiż

nie nie mój to:

Deco Color Metalik fiolet (kolor bez klaru jest normalny) Tylko że to metalik i dlatego dużo ładniej wygląda po malowaniu :slight_smile:

aha, no to jeszcze trzeba doliczyć bezbarwny xD
na allegro coś tego mało jak wpisałem “Deco Color Metalik” 3 aukcje xD

Wiem czym będę nadkole małował :DD

Polecam allegrowicza, będziesz miał tam trochę lakierów :slight_smile:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7639859

Od niego brałem podklad i metaliczny :slight_smile: Muszę jeszcze kupić u siebie nabłyszczacz.
Miałem brać za 9.99zł lakier bezbarwny ale jednak ten za 20zł co mialem ostatnii będzie dużo… dużo… lepszą ochroną lakieru :slight_smile:

Rox nie będzie ideałem, ale to ma byc pod stunt więc po co mi idealny lakier itp… :slight_smile:

28 Luty
Skręciłem przód, skręciłem boczki (nie chciało mi się już robić for z boczkami xD)

Wywaliłem gazboxa bo g*wno dawał :stuck_out_tongue: Idzie na sell kasa się przyda jak coś to pisać :slight_smile:



Lakier kozacki, ile puszek zużyłeś??