Yamaha Aerox Baj Janik Stund

mam wrażenie jak by ten lakier na tej jednej fotce był taki chropowaty :wink: ale to nic tą ostatnią fotkę to w czym obrabiałeś?? jak tak to w w czymś?

On może troszkę jest chropowaty, bo nie polerowałem jeszcze, ale to spray był metalik więc może dlatego takie wrażenie bo ma granulki metaliczne (srebrne)

Photoshop w mojej krwi już 5ty ro siedzi :stuck_out_tongue:

co do tej tapetki to obrazek fajny, ale jak dla mnie na tapete się nie nadaje, chyba ze do komórki ;p
ja na tapecie lubię albo jakieś moto, zwykłe zdjęcie a jak już photoshop to żeby w oczy nie “gryzło” tzn żeby była delikatna taka a nie jaskrawa i nakombinowana, jednym słowem takie proste ale ladne ;p

Musiałem kombinować, bo górna czasza jest troszkę fioler trochę podkład trochę palce odbite xD


Fakt gryzie trochę bo w XP masz białą czcionkę ikonek, owszem zmieniałem tło na czarne ale nie chciało mi się kombinejszyn… Ale co suczka ładna nie haha xD

lepsza własna fota niż czyjaś :mrgreen: ile dałeś za klucze i jakiej firmy???

Nie wiem starszy kupił :slight_smile: Coś koło 200-250zł chyba bo na allegro po tyle chodzą a firma hmm nie wiem jakieś Yato

dorabiasz się tak jak ja:) podbierasz ojcu :smiley:

Jak wiadomo mam pękniętego cyla, spawacze piszą mi dość wysokie ceny (100-250zł) za samo spawanie :confused:

Jest coś takiego na allegro… Spawanie w kleju, więcej info:
[code:1:cc34d0a6f8]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=942334898[/code:1:cc34d0a6f8]

W sumie pisze że do bloku silnika itp. Jakie są wasze zdaniaż

Po 1. spawanie i tylko spawanie! Ten klej się do tego nie nadaje, żaden klej się do tego nie nadaje…

Po 2. poszukaj innych mechaników, bo ostro przeginają z cenami! Ubytków nie ma, wiec spawanie jest banalne i każdy mechanik powinien ci to zrobić za przysłowiową flaszkę :wink:

no tak ale to się raczej nie spawa tego zwykłą spawarką.

Janik napisał:

no tak ale to się raczej nie spawa tego zwykłą spawarką.



Nie widzę przeciwwskazań. Kosmicznych technologii tu nie ma ;) A takie dumanie jest bezsensowne :P To jest zwyczajny kawał metalu, a nie jakiś kosmiczny stop. Janik, nie potrzebnie dorabiasz do tego filozofię ;)

obstawiam że to spawają migomatem :wink:

22 marca

Sesja lepszych fotek xD



Oczywiście u nas w chmiećlniku nie jeździ się na trzeźwo xD


Wstawiłem kierunki :slight_smile:


12bar xD


Łukiego nsr :slight_smile:


Meine sztund maszine :stuck_out_tongue:




Dziś obciąlem szlifierką końcówki stelaża, lekko zrobiłem gaźnik żeby nie blokowało linki( znowu blokuje)
Założyłem kierunki i troszkę porobiłem z łukim przy nsr :slight_smile:

wiesz to już lepiej kup zarżnięty cylinder i go szlifnij

Ale po co jak mój dziala :slight_smile:

Aha dzś się bawiłem na wagarach i rox zyskał na przyśpieszeniu i nie łapie muła, na długości drogi około 300m mam już max prędkość :slight_smile:

Janik napisał:




Oczywiście u nas w chmiećlniku nie jeździ się na trzeźwo xD
Obrazek



do pierwszej gleby.... :573:

Bez lampy wygląda o niebo lepiej :slight_smile:

taa xD weź zaszpachluj w ogole lampe i zrób takie torowe owiewki xDD

Zaszpachlować nie ale potem myśle kupić halogen i wsadzić go w środek, bo mi też bardziej podoba się bez lampy :slight_smile:

Dobrze wygląda :wink: Te kierunki sensowniej założone, niż w serii :wink: