TKR stunt opcja (koniec projektu)

Szkoda trekla, taki ładny był :stuck_out_tongue:

mnie tez będziesz szkoda na ale cóż , powoli w ogóle mam dość 50ccm za wolne są dla mnie , na miasto jeszcze luz , ale na takie trasy typu tczew , czy kartuzy to mnie *** strzela

ale powiem wam ze mam sentyment do trekkera i jakoś dziwnie by mi się go sprzedawało , bo to coś więcej niż dwa kółka , wiem ze to śmiesznie brzmi ale jednak :smiley: zawsze chciałem mieć go jeszcze długo długo , moto bym se kupił a to dopieszczał i za 20 lat to było by cacko :smiley: ale starszy dał mi rmx i chce trekkera tylko ze w serii

NOWY POST

szczerze…?? mam w to wyrąbane w wakacje ściągam te folie , bo mi się odwidziało :smiley: , zrobię tylko parę akcentów , okleję audio i może coś tam jeszcze i przy okazji pomaluje zadupek na tą zieleń, bo nie mogę zostawić tak projektu w pół skończonego , dla mnie tylko (bez urazy) lamusy zaczynają i nie kończą , no chyba ze komuś skończą się finanse , albo innym konkretny powód , a nie że mi się odwidziało albo mi się nie chce


EDit

tak wyglądał skuter po 3 godzinach od przyjazdu do domu :smiley:


zakładałem nowe oponki ale okazało się ze przednia opona ma malutką dziurkę i przednie koło będę miał dopiero w poniedziałek ;(



potem zacząłem czyścic karter i kiedy chciałem założyć tylne koło dopadła mnie BURZA

Oo już wróciłeś :wink:

Ale to czekaj … to jesteś lamus czy nie ? :smiley:
Bo ja rozumiem, że tak ? :smiley:

Haha :smiley: Lamus!!

przepraszam was bardzo ale do końca wakacji jeszcze czas tak :smiley:
będzie małowany na inny kolor , i wszystko zamierzam doprowadzić do stanu cacy, bo teraz to on wygląda jak gówno

edit

niestety jestem zmuszony sprzedac kiere BMX :frowning: bo jestem na bezkasiu :frowning: , na dniach ją ściągnę i idzie do danielsona

Danielson w niemcowni xD

trekker wraca do mych łask pierdole rmx ma za dużo ukrytych wad których mój stary nie widział przy kupnie , wracając do trekkera , duzo się dzieje ale foty będą za parę dni :smiley:

Co jest z RMX’em ?

raz ze łapie muła po nagrzaniu i jeździ tylko na ssaniu (pewnie to tylko regulacja) , ma dziurawą chłodnice , czasami zdarza się tak ze jak wcisnę sprzęgło , to wkręcają się obroty na pizdę po czym gaśnie (odpala po tym normalnie) , elektryka jest coś pojebana , wjade w dziurę prawie wszystko się wyłącza , a światła świecą jak by w środku była malutka dioda led, wjadę w kolejną dziurę i wszystko się włącza , żeby rmx przeszła przegląd muszę zrobić cała instalacje stopu ( została tylko końcówka kabla przy kierze) , brak lusterka , i coś czasami dzwoni w silniku , oraz jak się przyjrzałem to z pod głowicy wychodzi jakiś czerwony sylikon ;/ ,

czyli trup na kółkach

było tam pare NIE UKRYTYCH wad no ale wiadomo

Phieh … no tak trafiłeś … współczuję :expressionless:

rozkrec wrona cały silnik i sprawdź kazda czesc i złuz pozadnie musi chodzic :lol:

dokładnie wrona i zrób to porządnie na pewno będzie chodzić bo teraz to żaden twój skuter nie chodzi tak jak powinien :stuck_out_tongue: ( no offence )

Nie mów tak bo się chłopak załamieć :stuck_out_tongue_winking_eye:

filip189 napisał:

dokładnie wrona i zrób to porządnie na pewno będzie chodzić bo teraz to żaden twój skuter nie chodzi tak jak powinien :P ( no offence )



no i taka prawda ale najpierw zrobie pozadnie trekkera zeby chociaż jedno pożadnie chodziło

ja bym wolał biegówke pozadnie zrobić :stuck_out_tongue: a skuter zima spokojenie :stuck_out_tongue:

Krótko zwięźle i na temat
Fot nie będzie do następnego przyjazdu do Polski, powiem tylko co zrobiłem i co zamierzam

Zrobiłem
-drewno poszło się jebać
-plastiki po szpachlowane i gotowe do odmalowania
-kiermana seryjna
-przednia fela czarna (tył też będzie ale później)
-poniesiony tył po przez danie grubszej opony
-audio obklejone drewnem i wzmacniak blaupunkta
-stożek kombkowy (a dokładniej walec)
-stópka boczna (muszę poprawić mocowanie)

Chce zrobić:
-Gaźnik dellorto 17,5 http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?cPath=1_120_158&products_id=3339&osCsid=81c7cd6522d89faddc1b3dd999859a3e
-Gumowy kruciec ssący
-nowe łożyska przełożeń a jak będzie mnie stać to całe przełożenia
-nowe sprzęgło http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?cPath=1_120_158&products_id=2359&osCsid=81c7cd6522d89faddc1b3dd999859a3e
-elegancko wygładzić nadkole
-obszyć kanapę pod kolor
-Oddać gdzieś do specjalnego zakładu (pewnie sporo zapłacę) , żeby mi to pożadnie wyregulowali , na jakiejś hamowni albo huj wie co

Osiągi:
do ,zdumiewających" 75 km/h (tak pokazał GPS) rozpędza się szybko , ale 75km/h to gówno jak na malossi sporta

Nie pociesze cię, mój seria rox we dwie osoby wg. GPS pokazał 73km/h.

ale rox to zawsze lc :lol:

a i mi się przypomniało , że chce zrobić lampe z przodu z dió led :smiley:

A ja mogę się pochwalic ze mam ta kiere co w treklu siędziala :smiley: haha