TKR stunt opcja (koniec projektu)

na razie daje tu bo części są ale nie pozakładane: więc tak optyka: -manetki flames -kiera bmx -tylna lampa lexus style -katoda(miała był zielona dostałem niebieską) -malowanie skuta (nie ma jeszcze fot ciemna zieleń metalic) -drobna kosmetyka np. malowanie osłonek od amorów itp -głośniki sony 2x30 vat (podczas montażu) -świecące wentylki ;p mechanika: -wydech leo zx -wario malossi multiwar 2000 http://bikepics.com/members/hanse/87trekker50/ -pozostało dopasować rolki i spęzynki i wsadzić sprężynę centralna wszystko już mam jak mi się jeszcze coś przypomni to edytnę :smiley: plany : felgi na kolor właściwy i może nakole

Trekker Fajoski xD ale te kierunki wywal i daj gdzieś w owiewce. Pozdrawiam

kierunki mam już inne ,audio zrobione (wieczorkiem załaduje foty )

Trekker fajny ale na Twoim miejscu przemyślałbym jeszcze te świecące wentyle :smiley:

foty są ale bez kiery bmx bo przygotowałem skuta do przeglądu tylko plastiku mi się nie chciało zakładasz a według nie których wentyle to wieś tun a dla nie których nie hehe ;d

wsadz jeszcze przenia lampe od WRC i pomaluj ja w kolor skutera i będzie lampa soczewkowa przynajmniej niz zwykla ;d :sunglasses:

Wyg?adz nadkole, albo utnij tylni błotnik, a rejke daj na przekładnie :!: :stuck_out_tongue:

karp napisał:

Wyg?adz nadkole, albo utnij tylni błotnik, a rejke daj na przekładnie :!: :-P



Karp ma racje, wywal ten błotnik tylni bo trochę szpeci :P Ale ogólnie jest OK :mrgreen:

więc tak przypomniałem sobie że mam temat w worlogu
mam posta w maszynach użytkowników pomimo że skut nie skończony poczytacie sobie to będziecie wiedzieć o co chodzi ,ale komentarze prosiłbym kierować tu

na święta będzie

cyl Polini Sport 70cc
wał korbowy Lektronis Racing
dysza
sprzegło Hebo N (nie wiem czy starczy funduszy)
dzwon(najpierw myślę o sprzęgle)
być może stożek ale spróbuje przerobić oryginalny filtr
pasek kelvarowy polini
roli 6,5 top racing(kupione ale trzeba założyć)
sprężynki (zapomniałem tego podziału ,ale przed ostanie ,prawie najtwardsze) top racing
(kupione ale trzeba założyć)
wloty na przodzie czego nie zdążyłem zrobić podczas ostaniego pobytu w polsce


a tym czasem wymieniłem lagi


(te po prawej to stare , a nowe tez się okazały gówniane wiec stare będę naprawiał i z powrotem wstawiał)
zrobiłem postojówki

licznik od metal-x

obciąłem błotnik (kable jeszcze będę musiał pochować i troszkę go poprawić)

a tu w całej okazałości

(najpierw mój szlif potem kuzyn poprawił ale i tak będzie odmalowywany ale dopiero na wiosnę)

gdyby foty się nie odpalały to są tu
(powiedzcie mi czy wam się odpalają bo mi praktycznie nigdy)
http://bikepics.com/members/hanse/87trekker50/default.asp?i=1467854&s=0

i co [you:8eb98ddbdd] podoba ci się??

no pewnie że mi się podoba :mrgreen:

Fotki nie wskoczyły :-x
ogólnie ładny widać na bikepics…
TO będzie się zbierało na 70 :smiley: Ogień xD :sunglasses: Pzdr i zapraszam do mnie!

fajny podoba mi się :wink:

no no wrona twoj traker jest fajnutki :smiley: ale zamiast polini sporta bym wsadzil malossi ale to twoja decyzja :wink: ale traker jest megasny :smiley: widzialem go na zywo :smiley:

Trekkerek to zajebisty skuter , wiem bo sam :mrgreen: mam silnik może nie zabardzo podatny na tuning , ale się chociaż nie psuje , i najważniejsza zaleta u mnie w całym poznaniu jest chyba z 8 sztuka , aeroxów z 40 lekko .Życze powodzenia w tuningu.Kup cyltek mallosi sporta , ja na moim przejechałem 8500km i nadal 100 wyciska .

nie wiem czy będzie mnie stać na małosika pomimo ze nie jest o wiele droższy ale wtedy już będę musiał zmieniać wał a tak tylko zmieńię łożyska

no co ty gadasz do sporta nie trzeba wymieniac wału wystarczy ze kupis łozyska i i styka dodasz te pare zl i masz malossi :wink:

bede3 jeszcze myślał czy będzie mnie stać
p.s wał ma podajże 20 tys km (więc nie wiem czy nie pora na niego)

[ Dodano: 2008-11-24, 22:39 ]
nowe plany , na święta prawdo podobnie będzie nowy silnik z przebiegiem 2000 km cyl malossi 70 sport tenicgas next-r i polini speed cotrol

Plan z nowym silnikiem szlak trafił bo sprzedany , ale za to kupiłem gaźnik 17,5 ;p
i jak będę mieć odpowiednia sumę to robie zakup z mielocha
cyl malossi sport 70 ccm
pasek (jeszcze nie wiem jaki)
Łożyska wału i simmeringi Stage6 - HQ Teflon
i to chyba wszo może jak zostanie kasa to kupie dremla



[ Dodano: 2008-12-24, 00:06 ]

no panowie jest cyl i pasek oraz łożyska i gaźnik pozostało mi tylko kupić dyszę

http://bikepics.com/pictures/1518546/
fota pewnie jak zwykle się nie odpala więc jest w linku



Plany:
Wszystkie zielone plastki w carbonie i parę wlotów, jak będę mieć dremla to ograniczeniem będzie tylko fantazja
Na dniach chyba będzie stopka boczna

zamontuj to się pochwalisz :stuck_out_tongue:

no panowie nie podoba się wam czy jak ?? czemu nikt nic nie komentuje , widziałem jakieś yaroxy z tehnicgasem z wiekszą iloscia komentarzy,
p.s z tym carbonem nie wiem jak będzie ale juz wszystko załozone tylko teraz skuter czeka na pierwsze odpalenie do lutego jak bede w domu.
a i dodatkowy plan chce zrobi takie fajnego bada ale nie takie zwykłe ukosy

wrona, no no no nieźle zakupy :)) jak ci to lata czy jeszcze nie zamontowales