TKR stunt opcja (koniec projektu)

tak jak napisałem zamontowałęm ale dopiero w lutym go odpale jak bede w domu ;p ;p

No to teraz tylko czekać do lutego, ciekawe jak to będzie chodzić

będzie taki bad tylko drobniejszy ząbek tak pożadnie zrobiony a nie tak na odwal w paincie ;p
z tąd zaczepnołem pomysł ;p

Wsiursko będzie z takim postrzępionym badem.

Mi to liście przypomina :smiley:
Może być ciekawie :] zależy jak do kogo … według mnie będzie tak fajowo ( orginalnie ) :]

Oryginalnie będzie ale czy ładnie??

wiadomo ze paincie to wygląda gorzej i nie wiem czy będzie dokładnie tak ale chce kobinowac aby było oryginalnie ;p

Marian ma rację, średnio mi się to widzi

mogłbym zrobić cos takiego ale boje się ze bede miał słabe oswietlenie ktore juz jest słabe ale ja czesto potrzebuje swiatła

zaraz wkleje fote

nie mogę otworzyc w osobnym oknie wiec daje link http://bikepics.com/pictures/1545323/

Ten jest fajniejszy jak ten pierwszy ale tak jak mówisz w nocy to będzie tragedia jechać z takim światłem. Daj tą fotkę bez żadnej przeróbki może ktoś zrobi jakiegoś fajego bada

mówisz masz może ktoś da rede zrobić fajnego bada

i jak by dało rade zrobić takie wloty na czaszy jak w tym filmiku (zaraz wkleje)

http://pl.youtube.com/watch?v=zN0_fGiB40M 36 sekunda ;p tylko nie białe a siatka

wrona, to są chyba wloty od apki SR. Tak mi się przynajmniej wydaje :stuck_out_tongue:

a co do bada to ja robiłbym jakiegoś klasycznego :stuck_out_tongue: np. jak czerwony tkr w tym filmiku, który podałeś :slight_smile:

1:17 mi się mocno podoba ;]

nie chce tak jak w 1:17 bo to wloty od roxa i to nie oryginalne ;p
a te wloty o których ja mówiłem to nie od sr’ki tylko wyciety jeden wlot i drugi pod to zrobiony bo poprawej tam gdzie ma ten mały wlocik jest takie wybrzuszenie i ono jest wycięte ;p

p.s zresztą widac to na fotach

ale ja akurat nie mówię o wlotach tylko o badzie z ‘‘zębami’’ :smiley:

ty małowałeś go sprayem?

no sprayem takim na zamowienie to jest podajze od jakiegos voldzwagena kolor;p i potem bezbarwny z utwardzaczem

[ Dodano: 19-02-2009, 14:52 ]
Uppppp panowie :smiley:

filterek i gażnik 17,5 załozony
dałem se spojlerek od gilery stalker( będzie pod kolor skuta)

i z customem dupa, bo się nie wyrobiłem będzie jak bede w polsce następnym razem
a konkretnie , to będą wloty na dziobie i bokach, czacha zostaje bez zmian (potem chcociaz w paincie pokaze o co chodzi , mam to juz naryzowane na plastikach) i folia termoplastyczna ,drewno ala Mecredes"
na wszystkich zielonych plastikach i jak starczy to jesze lusterka i fele , ale na fele chyba nie styknie, aha i będzie jeszcze polerka rantów fel

p.s chciałem dzis zrobić filma jak to wszystko chodzi ale wachy mi zabrakło i muszę wybrać się z buta, bo na dworzu biały puch

fajny spojlerek ile takie się ceniaż

nie wiem , wziąłem go od gilery stalker która takze stoi u mnie w piwnicy ale jest na sell

wrona, zrób foto swoich zacisków hamulców xD Może masz takie jak ja, to bysmi pomógł bo nie mogę złożyć swoich.

11/10 Trekkery rządzą :sunglasses: