TKR stunt opcja (koniec projektu)

tak się cieszyłem ze zrobie custom a tu dupa i nie zdązyłem , jutro z rana zrbie foty i wstawie

zaraz wstawie foty , wybaczcie ze jedne aparatem a drugie komórą ale miałem problemy z aparatem

gdzie wam się bardziej podobała tablicałą bo ja zdecydowac się nie mogę,pod lapmą czy na przekładni

a tu folia którą zostaną pokryte plastiki, w żeczywistości ciemniejesz bo aparat rozjaśnił

aha i puźniej w paincie narysuje wzory które mam juz wyznaczone na plastikach , chodź kupiłem multiszlifierkę, mam inny pomysł, będe wycinał piłką włosową, a multiszifierkę zostaiwe se do polerek, na razie wypolerowałem kick starter ale jest to zrobione BARDZO nieudolnie bo nie miałem drobniejszego papieru

Mysle że będzie super wyglądał w tej okleinie. Już nie mogę się doczekać fotek :shock:

to na fotki se niestey poczekasz bo w polsce bede dopiero na jajo :frowning:

wrona, lepiej późno niż później. Sprzedawaj plastiki a nie :lol:

tak będą wyglądać te wloty tylko tu oczywiście robione na odwal i na starej focie , a reszta kolorów to z nudów , aha i na bokach beda takie ładne płomienie a nie jakiś tam krzak , na łezkach będzie logo hebo , tylko tak jak mówiłem zrobione jest na odwal




Edit:
Kruczek mi wparował w posta i obrazek się nie odpala ;p :smiley:
jak ja wparowalem do posta to dopiero zaczal dzialac :wink:

Bez urazy wrona ale według mnie będzie to dennie wyglądało w tej okleinie imitujacej drewno. Ale to tylko moje skromne zdanko :slight_smile: Poczekam az okleisz to moze zmieńie zdanie ale jak na razie jakos mi się to nie widzi.

Czekam na Okleine Zobaczymy jak wyjdzie i skomentuje :stuck_out_tongue:

nrazie dzisiaj zrobiłem tyle jutro może skończę ale nie wszystko bo jeszcze wloty będę robić, mnie się to bardzo podoba :smiley:

jutro zrobie foty w dzien

No ta okleina to nawet ładna. Jestem ciekaw jak to się będzie prezentować.

nono :stuck_out_tongue: twój tajemniczy custom widzę ;}
Dokańczaj to bo jestem ciekaw całości :stuck_out_tongue:

Wrona, jeszcze kask potraktuj tą okleiną :stuck_out_tongue:

zabraknie mi foli :smiley:

To dokup, będzie fajnie wyglądało :smiley:

trekker stan obecny w trakcie robienia jest nadkole , i muszę poprawić parę bąbelków i zagnieceń , potem go dopieszczę i pójdzie na sell

czemu sell ;(

:stuck_out_tongue:

bo ja w polsce długo nie przebywam i nie potrzebne mi będzie tylko troszkę szkoda mi go będzie bo pomimo tego ze jeszcze wygląda jak trup włożyłem w niego sporo serca

Z tą okleiną to oblecha normalnie :smiley:

nIe ZnAsH SiEeEeEmMmM ! :frowning:

Fajnie jest … może trochę za jasny ale guut :stuck_out_tongue_winking_eye:

RudY napisał:

nIe ZnAsH SiEeEeEmMmM ! :(


Pokemony atakują!!! :-D

Wrona, to "drewno" to się nie za ładnie komponuje z zielonym, więc obklejaj go szybciej :-P

całego oklejac nie chce bo mi się to nie podoba , tylko jeszcze okleje jakieś akcenty, i może lagi , za dupek kupiłem od metal-x’a i wywaliłem zbiornik oleju , przez co będę mógł normalnie wygładzić nadkole , tymczasowo założyłem ten wypukły plastik ( na zbiornik oleju) bo nie mam małych kierunków, a seryjne jak bym dał na boki to by za bardzo odstawały , bede w maju znowu w polsce to myśle ze wreszcie skończę trekkera

P.s na pokrywie jest jeszcze piasek z plazy (jeździłem z kumplem o 11 w nocy :smiley: po plazy ) jak kumpel dostarczy foty to wstawię na forum bo nie które naprawdę fajne :smiley:

aha i nie pytajcie czemu jest seryjny filtr bo to dużo tłumaczenia :smiley: