TKR stunt opcja (koniec projektu)

Ładnie ta folia wygląda, tylko nooo… ta zielona czacha nie pasuje ;/ Czarna by mysiałabyć, albo “drewniana” xD

Pozdro.

Tyl gdzie zamek jest źle oklejone jest i czache oklej tez przednia :slight_smile: to będzie nawet wyglądał bo zielen teraz nie będzie pasawac :slight_smile: :sunglasses:

wklęsłe elementy jest bardzo ciężko robić bo ta folia ma troch słaby klej , i to się wtedy odkleja a na wypukłych jak ja to naciągnę to się bardzo dobrze trzyma


edit : wiem ze zamek źle oklejony ale tam dam taki pierścień i będzie good

tak na odświeżenie tematu , wypad na plaże jak jeszcze byłem w pl (brak mi tego :frowning: )

może to było szalone ale i tak zajebiste :smiley:



sorry za jakość ale w trybie nocnym foty się chrzaniły (w ogóle to nie moj aparat)



p.s tak w ogóle to skuter był tylko podparty na ostatniej focie o mur a tak to stał wbity w piach :smiley:

zaraz dam krotki filmik z jazdy :smiley:

p.s czy tylko mi się coś z głosem powaliło??
http://www.youtube.com/watch?v=7iDZ-3XRUKA
w każdym bądź razie był to jakieś 1/2 mocy bo go docieram , i jechalismy ok 60km/h

Wypas to okleina wygląda, wez zrob jeszcze fote czachy jak wygląda

czacha zostanie zielona bo wklęsłe elementy się ciężko okleja , tylko przyjdą jeszcze drewniane dodatki typu lagi i lusterka , z tyłu może zadupek i rączkę pomaluje na zielono żeby to wszystko ze sobą grało

edit
jescze zapas mocy był :smiley: ale ja i on docieramy :smiley:
http://www.youtube.com/watch?v=vpjm3RbgRVM

nie ma głosu :expressionless:

niestety coś się kumplowi z aparatem zachrzaniło :frowning:

wypadzik do tczewa :smiley:
http://www.youtube.com/watch?v=3KiR-x5NF4E

mnie nie ma na zdj bo musieliśmy zawrócić bo władze stały i woleliśmy nie ryzykować :slight_smile: Wrona zna sytuacje tego motoru co na nim jechałem :stuck_out_tongue:

szkoda ze cie nie było bo się działo :smiley:

a tu wypadzik do kartuz

no w kartuzach jeździłem z wrona :lol: ale tylko krótki przejast :-/

wrona a kiedy przyjedziesz po mnie zeby gdzieś jechac? :smiley:

Waski, trzeba było przyjechać z wroną do Tczewa :slight_smile:

A wiedziałem że jedzie? Poza tym without rejestracja itp itd. :confused:

zrobiłem nadkole , ale chce jeszcze zrobić wloty , tylko na razie jest krzywo bo sa do czegos tam mocowania i wypychaja to nadkole , a te mocowania sa tak mocne ze tylko flexem idzie się ich pozbyc
kupiłęm jescze ledowe kierunki :smiley: jutro zrobie w dzień ;p




odpalają się wam fotył?

aha co do osiągów to realne jest 80km/h ,ale jest tak mało bo mam seryjny gaźnik ponieważ brakuje mi śrubki wolnych obrotów przy 17,5 oraz sprzęgło mi się ślizga, a co do przyśpiechy to uważam ze jest super , bo na rolkach 6,5 i na najmiększych sprężynkach do v-maxa potrzebuje (jęzeli nie ma wiatru w ryj ani w plecy) 7-8 sek a z górki i witrem w plecy :smiley: ok 3-4 sek ;d

NO jest 1:)

poczkejacie chwile bo eszta tez się odpala
i fota w dzien

moze byc tylko niepodobaja mi się takie wygiete kierunki lepiej jakby byly proste a nie takie zwisajhace

chciałem dać prosto ale ni wiem jak będę musiał jeszcze pokombinować ;p

stwierdzam z przykrością że zrobię tylko w wloty w nadkolu pojeżdżę pare dni dopóki rmx’a nie będzie zarejestrowana i skuter idzie na serie a części na sell :frowning: i będzie to koniec projektu , a miało byc robione jeszcze masa rzeczy wloty w plastikach polerka felg , pokrywy i wiele wiele innych zeczy

Opłaca się taki skuter sprzedawać?

ja go nie sprzedaje stary go chce odemnie, a powiem ze w sumie o i dobrze bo skut zaczyna się sypać, przełożenia już tez buczą, wał długo nie potrzyma , dobrze ze chociaż łożyska są nowe, sprzęgło się ślizga , i z dnia na dzień znajduje coś nowego :smiley: