TKR stunt opcja (koniec projektu)

No to zabieraj się za tą lampę, będzie git.

znalazłem 2 foty na komieć ze stupką boczną bez pługu i jeszcze fela w starym kolorze , i kiedyś tam na pasię startowym czekałem na kolegów i mi się nudziło :smiley: i kuzynka ma mi parę fot wysłać bo zostawiłem na kompie w Polsce :smiley:





i posiałem trochę wioski na pasię :smiley:
http://www.youtube.com/watch?v=vWIWaMuGSlE

[ Dodano: 29-08-2009, 20:33 ]
tak to jest jak mieszka się na zabytkowej ulicy i nie można położyć asfaltu ;/

ale następnego dnia miałem to już pospawane ale ogólnie urwał o mi się do 30 km od domu, na szczęście policji nie było , ale w korku to ludzie usuwali się jak przed cebra takie to głośne :smiley: było

silnik wysiadł , i nie mam pomysłu jak go naprawić , ale nie próżnuje :D, zacząłem robić bada i nadkole

:smiley:




a tutaj folia z lampy miesza się z włóknem przez światło jutro jak wyschnie dam nowe foty


i stan aktualny



nie pokaże go gołego bo się wstydzi


cylek dotarł się idealnie

a co w tym slniku padło :?: :?:

Wrona zawstydzil turbodymomena napisal post pod postem xD
A co do tego ze nie odpala a iskre i paliwko ma to ja bym stawial na to ze gdzieś jest nieszczelny, Na ganiku kruccu laczenia karterow glowica itd ew membranki tez moga to powodowac. A i tez tak dla dokonczenia wymien swiece bo moze się wydawac ok a wcale moze tak nie byc lub/i modul i cewka :slight_smile:


napisałem posta pod postem w celu odświeżenia a nie chciało mi się juz usuwać starego i wklejac na nowo bo siędze na strasznie zamulonym kompie :smiley: / wrona

Jeżeli wszytko dobrze skręcone i uszczelnione to nic innego jak gażnik . Też miałem kiedyś podobne problemy z odpaleniem

a ja mialem tak niby swieca dobra a jednak zdupczona i masa byla odlaczona :smiley:

elektryka jest jebnieta bo iskrzy aku jak podłaczam a stacyjka wyłączona






ew. przyczyny"
-przebicie
-źle podlaczona elekrtyka
-cos odlaczone
-ew jak dlugo stal moze cos zasniedzialo jakis styk :slight_smile:
Wiecej mozliwosci raczej nie ma

eno wrona się wziął do roboty wreszcie :D! Myślę, że wyjdzie git ;)… Nic tylko czekać na efekt końcowy. Powodzenia ;p!

Courte, on dopiero ma jak się wziasc do roboty jakby w UK mial skuter to by juz pewnie dawno robil ;D

powiedzcie mi co zrobić z boczkami bo juz się wkręciłem ale nie mam pomysłu jak je przerobić

pomaluj na różowo!!

Siwy ale ja o customieć mówię :smiley:

[ Komentarz dodany przez: Borek02: 28-10-2009, 20:12 ]
Tym bardziej maluj na różowo.

wrona a ja o niczym innym nie mówię :stuck_out_tongue: a tak poważnie to wiesz co znaczy moja odpowiedzą?

Nie wiem czy już odpaliłeś czy nie czy co tam ale jeśli nie odpaliłeś to sprawdź simering za wariem .

ok sprawdźę ale co to ma do rzeczy?? a poza tym ,o tym problemie założyłem temat w serwisie tutaj komentujemy skutery :smiley: :sweet: hahaha

Gwiazdy stage 6?? z siatkaż? i na rozowo !

to skomętuje i tak
-trochę mały ten bad, ja bym zrobił większy i bardziej agresywny xD
-mam nadzieję że to co teraz takie krzywe nad badem (takie zakrzywienie na powierzchni szpachli jest) że to jeszcze jakoś zrównasz żeby było gładko bez takich krzywizn ;p
-wgl całą czachę bym wyrównał na gładko ;p

Pan mafioz dobrzae gada :smiley: cala na gladko :smiley:

Danielson napisał:

Pan mafioz dobrzae gada :D cala na gladko :D



O nie! Niech zostawi taką pooraną! ;D

Prawdą jest, że bad mógł być większy :]

nie chciałem większego bo moja lampa słabo świeci a jak bym dał większy to już w ogóle by nie świeciło , a druga sprawa na lampie miałem takie linie , to one posłużyły mi jako forma żeby bad był równo

zaraz idę szlifować druga warstwę