TKR stunt opcja (koniec projektu)

No… nawet ciekawie się zapowiada :wink:

Mafioz napisał:

wrona, aAjJćÆÆ, tHHo OnlHY dŻoŁkh (SzarhT) bYł


ja wiem że to był joke :D

foty w dzień , na pierwszej widać ten obsrany lakier i dopiero po położeniu lakieru ujawniły się zacieki z żywicy ;/ ale w ogóle to jest brudny bo nie polerowany i każdy kurz zbiera

łeska jest w pokładzie , będzie niebieska


Ja bym jeszcze zmieńił kolor lag :slight_smile:

Lewy bad look jest krzywy, a stopka centralna jest zardzewiała :stuck_out_tongue:

wrona napisał:

ale w ogóle to jest brudny bo nie polerowany i każdy kurz zbiera


nie bój cyca ;p jak wypolerujesz to też będzie zbierał każdy syf bo to czarny i widać wszystko na nim ;p

no a Trekozaur coraz lepiej wygląda :D
ale tak jakby zycia w nim brakuje, przydałyby się jakieś elementy w bardziej zywych kolorach, niebieski, żółty, czerwony (róSZofHy xD) przynajmniej według mnie bo lubie takie elementy które się wyróżniają i nadają życia skuterówi :D

Zrób teraz z błękitnym :slight_smile: te właśnie niektóre elementy na błękitny i koniecznie obudowę lag na błękitny albo na czarny chociaż to teraz to jest ni w pi*ke ni w oko…
Do tego zmień obszycie siędzenia na czarne z małym dodatkiem błękitnego :wink:

szczerze? To brzydko go pomalowałeś ten lakier taki matowy wyszedł, no chyba że tak miało być :P. Ogólnie to mi się z tym czarnym bardziej podoba niż jak był zielony ;). Czekam na pozostałe elementy :P, ja bym felgi jeszcze dał na niebiesko :stuck_out_tongue:

a mi się właśnie podoba taki ah półmat,
nie widać żeby bad był krzywy, chyba że trochę ale kto tam się przygląda,
a z tym błękitem to dużo lepiej będzie.

A to coś tu ?
W tym Twoim starym podpisię też to było widać na tej szpachli …

a to tu to się wytnie,
była jeszcze mowa o tym wlocie powietrza, jak dla mnie to jeden jest ładny

RudY, o co ci chodzi że tak jest zagłębienie ?? ojj ty to się czepiasz :mrgreen:

Mnie to razi :stuck_out_tongue:

A tak w ogóle to bardzo mi się podoba ten urywek co wyciąłem z tej dużej fotki :slight_smile: W sam raz na avatar (tylko, że bez tego kółka czerwonego :stuck_out_tongue: )

W tym wlocie przydał by się jakaś dioda albo neon :smiley: A ten bad to pewnie tak specjalnie jest aby jak będzie trekker stał na deszczu woda lepiej z niego spływała :smiley:

rudy z obu stron jest takie , zagłębienie , nie chciałem tego wyrównywać bo bym musiał dawać w huj szpachli ,

a tak w ogóle pospawałem plastiki , i teraz idę skręcać

edit

pomalowane wszystko , jutro foty

, Pozostałe plany (kiedyś kiedyś):

-koła 12"

-crashe z przodu bo z tyłu już mam ale muszę wydłużyć bo wydech na równym to ma 2-3 mm do ziemi a od jak leci na przeciwną stronę to pierwszy uderza silnik potem crash

- stelażyk

-porządna biała kiera

i to będzie koniec , projektu

No teraz to wygląda kozacka z tym nadkolem i badem;d pozdro

już plastik pękł , ale to spaw zboku , ale kij z tym , ale nie glebłem się , poszedłem se dziś pogibać na kole od tego pękło :slight_smile: , zapomniałem porobić foty :slight_smile:

ale dzisiaj dwóch dresów się przyczepiło , mówiąc , ej ty kurwa !!! w zimę się kurwa nie jeździ :slight_smile: ,

zazdrość boli przez całe życie i prowadzi do patologi rodzinnej :smiley:

edit

http://www.youtube.com/watch?v=-JnnG1_uq7I

Też dzis latalem tylko nie swoim sqtem :smiley: fajnie się lata :smiley:
dawka adrenaliny :mrgreen:

a ja wam powiem , zrobiłem sobie nowy budzik , bo seryjny za duży i nie nadaje się się na kiermane , wymyśliłem go w 15 minut i drugie tyle go zrobiłem , wyciągnałem tarcze wyciąłem dremlem (jakimś cudem działa) to kółko z prędkością , od dołu mechanizm zasłoniłem pokrywką od sprayu , powywiercałęm odpowiednie otworki , przykręciłem blaszke trzymającą linke prędkościomierza , a jutro będe montować i dam foty

I jeszcze może powiesz, że fajnie to wygląda :stuck_out_tongue:

a żebyś wiedział , lepiej jak licznik rowerowy , tylko muszę coś wymyślić jakieś szkiełko albo coś bo strzałka na wierzchu