TKR stunt opcja (koniec projektu)

ja nie wiem … zimą tyle śmigasz co latem :!: :?:

Adverion napisał:

zimą tyle śmigasz co latem :!: :?:



no prawie ja śmigam jak temp jest wyższa niz zero , poniżej zera nie jeżdżę , na czaszy i jednym boczku schnie farba , na nadkole musiałem dać jeszcze punktowo szpachli, drugi boczek razem z czacha idzie jutro do spawalni , w czaszy dorobią mi zaczep a boczek połamany przez kuzynkę będzie spawany :D

jak się patrzy z bliska na czachę to widać lekko przejście bada i te dziurki ale mnie to rypie i tak trekker idzie pod sucz , w kwietniu robię jeszcze stelmana i orurowanie pod crashe

i to będzie koniec :D kiedyś tam może zrobię tarcze z tyłu i dam dwunastki , a jak będzie kasa to wezmę się za przeróbki i dam 13 od jet'force ale wątpię żeby mi się chciało

sorry za ppp ale nie chciało mi się już edytować usuwać i wklejać na nowo ,później to poprawie

więc tak , wszystkie plastiki już pomalowane prócz jednego boczka który idzie jutro do spawania razem z czacha do zrobienia zaczepu :smiley:

, jutro kupie niebieską farbe i pomaluje rożne akcenty , klapkę od aku , łezki i jakieś tam dodatki

i to będzie na tyle ,


potem w kwietniu zrobię orurowanie pod crashe , i stelmana i pewnie będzie koniec projektu

http://www.youtube.com/watch?v=bMSxSuiU6wA

sory za jakość filmu ale kamera mi się zaśnieżyła



tutaj fota tylko samej czachy



a tu reszta



ten dziobek jakoś najładniej się pomalował bo ta reszta taka matowa

no fakt bardziej mat niż połysk ;p
na pewno dałeś bezbarwny i potem wypolerowałeś to pastą taką specjalną czy to bez polerowaniaż

podkład był ładniejszy xD

a ty to w takim zimnie małowałeś, bo już nie wiem czy masz coś ogrzewanego,

Wiktor nie jest tak źle, wyszedł ładny półmat.

tylko teraz czekac az przyjedzisz w kwietniu i zobaczyc go skonczonego wkoncu :stuck_out_tongue:

ja tego nie polerowałem bo lakier jest miękki , wypoleruje jak będę w kwietniu :smiley:


poskładałem plastiki prócz boczków i jak go odpaliłem i włączyłem światła, jak zobacz yłem bada , to aż mi się miło zrobiło ZAJE.BISCIE to w nocy wygląda

mam tylko fote nadkola ale tez kiepską w piwnicy

Szympa napisał:

a ty to w takim zimnie małowałeś, bo już nie wiem czy masz coś ogrzewanego,



w piwnicy , nie grzeje tam nic ale ona jest taka kure.wsko fajna ze na dworze jest ok zera a w piwnicy ok 10 :smiley:

a i co do kierunków w lampie to są jakieś dziwne bo nie wiem czemu ale jak włączę to nie gasną do koca tylko przygasają :smiley: ale i tak widać że migają :smiley:




Edit (zapomniałem o tej focie)

Eee no bad look zarąbisty :slight_smile: Pasuje jak ulał :slight_smile:

A kierunki może nie zdążają się jeszcze wyłączyć a dostają sygnał, że już się mają zapalać …

fajna opona xd

fota z badem kiepska, ale wydaje się fajny :wink:

oj i lampa z tyłu fuj… :smiley:

wiktor ty naprawdę masz dziwny gust , ocenia mi oponę w skuterze a lampa mu się nie podoba :smiley:

hmmm… xD może troszkę ;d

aaa ten klosz lampy jest pęknięty czy mnie oczy zwodzą?

Bad daje rade :smiley: nadkole też widać ciekawe ale zobaczyłbym z chęcią w świetle dziennym :smiley:

wiktor24 napisał:

aaa ten klosz lampy jest pęknięty czy mnie oczy zwodzą?



zaznacz ze niby gdzie widzisz pęknięci , jedynie to od jest pęknięty ,na mocowaniu śrubki ,

ale choćby się zesrał to nie idzie zobaczyć tego na focie bo to malutkie jest , to była taka jakby podkładka plastikowa i tyle , ale klosz jest cały


o toto xD mi wygląda na pęknięcie/ryse ;]

symetrycznie po lewej też jest takie przetłoczenie.

wrona napisał:

ja tego nie polerowałem bo lakier jest miękki , wypoleruje jak będę w kwietniu :D


a tu ptaszyna wraca schodzi do piwnicy a tam skuter leży na boku cały zrysowany, popękany, rama krzywa i wgl i kluczyki znajduje u kochanej kuzynki w pokoju xDD

RYJ!!

RYJ!!

wroona luzik : )) . Nie przejmuj się RudYmG . xD
Tak wgl to trk spx : )

Pozdro .

kondzio94 napisał:

wroona luzik : )) . Nie przejmuj się RudYmG . xD
Tak wgl to trk spx : )


przecież to on na mnie krzyczał a nie Rudzielca :<<
wrona, aAjJćÆÆ, tHHo OnlHY dŻoŁkh (SzarhT) bYł

oczywiście że nikt nie chce żeby taką przygodę przeżył Trekk :D