TKR stunt opcja (koniec projektu)

jak już ktoś przypominał trochę przypominają mydło ale nie są przecież takie złe, a farba i tak odpadnie lub się zedrze.
a co do tego filmiku to co ten koleś na końcu ci potem robił? bo dziwnie to wyglądało.

do dziś nie wiem co chciał zrobić , ale koleś jest niezły wykręt , zapierdzielał fura bez prawka w wieku 17 lat , cbr 600 też bez prawka w wieku 17 lat , jeszcze przypałowo jeździł , bo autem ie fabryka dałą a cbr’ą w stuncie :smiley: , ale zresztą to nie mój interes :smiley:

Huj tam bd mial te same :smiley:
TZN juz mam. A wrona psiknik spreyem is ie nie wypierdalaj xD: D

SiWy napisał:

wrona twoje crashe się nikomu nie podobają a w moim temacie nic nie pisza bo się boja xDDDDD


Bo Ciebie nikt nie kocha :)

RudY napisał:


Bo Ciebie nikt nie kocha :)


No właśnie :-D
wrona, mi to było by szkoda lacia żeby tak kopcić ... dużo ci go ubyło ?

W opisię filmiku pisze ze to stara opona była

ja mam takich chyba z 3 czy 4 xD wiec tez kiedy popale

muszę zagadać ciotkę czy mi zrobi przelew bo nie mam polskiego konta i wtedy kupuje tego syfa , a w przyszłym tygodniu będzie spory UP haaa kurwa :smiley: ale co to nie powiem

:smiley:

http://allegro.pl/item902350391_gaznik_tec_racing_17_5mm_phva_peugeot_13330.html

popraw w nazwie tematu pUjdzie na pÓjdzie

popraw w nazwie tematu pUjdzie na pÓjdzie



TO TAK MA BYC :622: :622: :622: :622: :622: :622: :622: :622: :622: :622: :622: :622: :622: :622: :622:

Oj wronus mi na gygy Mozesz powiedziec moj ty kR3jZoLLQ

trekker się spie.rdolił zaraz załoze temat w serwisie :smiley: ale za to jest fota :smiley:

edit

miałem dać fote jak całego pomaluje , ale nie mogłem wytrzymać ;p za to wam nie powiem na jaki kolor idzie ale i tak 90% pewnie się domyśli

na nadkolu schnie szpachla :smiley: jutro szlifuje i też daje podkład

na razie tylko fota czachy , było trochę dziurek na szpachli od soli na ulicy ale olałem to , zostały te dziurki , ale nie widać na focie ale to takie małe są :smiley:

z samym podkładem już bardzo ładnie wygląda :wink:

Sprytnie wrona, dałeś fote niższej jakości, że faktycznie nie da się wynaleźć tych dziurek :stuck_out_tongue:

Szympa napisał:

z samym podkładem już bardzo ładnie wygląda :wink:


Racja :wink:

Hah już chciałem krzyczeć, że znalazłem ale to syf na monitorze ;[

Wiesz czego mi brakuje na tej czaszy ?
Tego samego wlotu po drugiej stronie (prawej) …

RudY napisał:

Tego samego wlotu po drugiej stronie (prawej) ...


Dokładnie ... jak by były takie 2 to by super wyglądało...
yymm. jak dla mnie to mógł by zostać nawet ten sam podkład :mrgreen:

pomaluj go jak kiedyś dawałeś focie czarno-niebieskich TKR :smiley:

wrona napisał:

od soli na ulicy



To nie przemywałeś beną ekstrakcyjną ? :shock: po tym nie mialy by prawa być, żadne dziurki . A tak jest od zimna a nie od żadnej soli tyle ode mnie :D

znaczy nie wiem czy od soli tak mi się wydaje ;p ale nie ze wyżarła tylko odpryski od uderzeń , głowica przy świecy to była biała od tego kurestwa

ale będzie wypas :wink: