TKR stunt opcja (koniec projektu)

Żeby zobaczyć jak to wygląda.

hujowo :smiley: ale się dobrze trzyma :smiley:


edit
magnes na cipki otrzymuje crash pady

Piękne… innych nie było?.. :stuck_out_tongue:

Crashe nie maja wyglądac tylko spelniac swoja role :wink:

ale i jednocześnie mogą wyglądać też jakoś … nie było jakiś czarnych ? :mrgreen:
Jak zobaczyłem fote i nie czytałem to pomyślałem sobie że to jakieś mydło czy coś :smiley:

ja pierdole tak jak powiedział Danielson to nie ma wyglądać to ma chronić ,

jak będziecie chcieli to se kupcie crashe i jebnijcie se je na różowo, ale se kupcie z szajs plastiku , bo ma ładny kolor ;/

albo te z allegro co maja ladny napis “STUNT” na crashu :PP

Danielson napisał:

albo te z allegro co maja ladny napis "STUNT" na crashu :PP


STUNT
EXTREME

:P

co z tego ze te kraszdepetepady sa biale ale za to tanie i wytrzymale

Danielson napisał:

spelniac swoja role


Ale przyznasz, że mogłyby przy tym wyglądać ;)

co wyście sei tego wyglądu przyczepili ?? kurwa ertanol jest bały bo nie czarny i huj , jak coś idzie pd stunt to na pewno nie po to żeby ładnie wyglądać

Wiesz ale później będą cię oglądać takie dzieci neo i będzie ale śmieszne crashe …
Możesz dobrze stuncić ale jak będziesz miał ładny skuter to co niektórzy będą bardziej cie podziwiali… niż na takim np. chinolku … A każdy chyba wie że dzieci neo nie brakuje :mrgreen: :stuck_out_tongue:

Aha i z góry zakładasz że będziesz ciągle tarł mordą po asfalcie ? :mrgreen:
Bo przecież to jednak jest jakieś tam tuning też optyczny :stuck_out_tongue:

Adverion napisał:

będą cię oglądać takie dzieci neo i będzie ale śmieszne crashe ...



wyjebane mam w to czy ktoś to będzie oglądał a przede wszystkim dzieci neo , liczy się pasja ,znaczy fajnie , jak ktoś podziwia to co robię , i fajnei dopierdalc moherom , ah wy dawcy itp , ale opinia zazdrosnych bachorów czy emo dzieciaków mnie JEBIE , mogą se nawet gadać że mój skuter , wygląda gorzej niż kurde ich 10 letni rower ale mama to w dupie :D

To zmienia postać rzeczy … :wink:

wrona napisał:

wyjebane mam w to czy ktoś to będzie oglądał a przede wszystkim dzieci neo


Przypomniał mi się Twój filmik jak paliłeś gume, a naobkoło Ciebie było 100 dzieciaków :D

Daj link :smiley:

Niech Ci wrona da :stuck_out_tongue: Ja już nie pamiętam …

http://www.youtube.com/watch?v=vWIWaMuGSlE

było sporo znajomych , nawet dalej stał ekipa motocyklowa to że dzieciaki tam wbiły to nie moja wina :smiley:

haha wrona twoje crashe się nikomu nie podobają a w moim temacie nic nie pisza bo się boja xDDDDD Pomaluj je spreyem na czarno bo przeciesz wielki adverion będzie ci je wypominał caly czas :roll: i nie wiem czemu się tak przypierdalacie crashe to crashe.