TKR stunt opcja (koniec projektu)

zwykła 10" od tkr

z tylu jest cos wiekszego niz 10tka

Roxana z tyłu :smiley:

Danielson napisał:

z tylu jest cos wiekszego niz 10tka



czy próbujesz mi wcinsać że nie wiem jaką mam felgę z tyłu ??

Wrona zima źle na ciebi dziala !!
CHodzilo mi o tego co dales do pokazania wlotow co am z tylu się pytalem… oMG ;/

no wiesz nie wziąłem pod uwagę tego że możesz mówić o tamtym syfiasta skucie :smiley:

ja tez nie sadzilem ze stwierdzisz ze pytalem o ten syf :573:

Na tamtym zdj. to oczywiście że od roxa.

powiem tak mój aparat jest głupi i to jest 10% efektu bo jak teraz to podłączyłem to miałem mroczki przed oczami od światła i zastawiałem się czy podłączać więcej diod ale dla pewności na słoneczne dni podłącze więcej

fajnie baterie lutowałeś :stuck_out_tongue:

Ja tez bym dał więcej bo to huja w lato bedze widac :d

to znowu was trochę po wkurwiam :smiley:

zrobione 3 diody , jedna diodę z drugiej strony muszę poprawić bo nie świeci ale reszta jest zajebiście , pomijając fakt że to gluty a nie luty bo dopiero po jakimś czasie nauczyłem się robić takie cieniutkie , i ostatnie dwa są już takie ładne cienkie (robiłem błąd bo tylko lutownice czyściłem w kalafonii a keblków nie i od tego te gluty)

w realu troszkę to lepiej świeci myślę ze tak naprawdę to będzie widać jak zamontuje do skuta i włączę o 12 po południu , ale na pewno będzie lepiej niż te jedno diodowe firmy str8 :smiley:

się okaze, Ale ogolenie ladnie ci to wyszlo :slight_smile:

ale te diody to chyba są w jakimś rządku i równo są a nie tak gdzie popadło ? :mrgreen:

oczywiście że tak :smiley: tylko odbija się to od szkła lampy:D i dlatego wygląda jak by były rozproszone ;p

no nawet fajnie Ci to wyszło :wink:

w nocy będzie dobrze świecić ale w dzień… wątpię :-/

Będzie git :slight_smile:

wiem wiem żal ,10 tyś tych samych fotek ale dla porównania macie z włączonym światłem stopu i z lewej strony jedna dioda nie świeci i powiem wam jeszcze że mogłem je jakoś dać tak żeby łepki było do przodu a nie na boki bo jak patrze centralnie to jest dużo mocniejsze światło , w sumie diody mają to do siebie że święcą bardziej punktowo ale kij myślę że będzie widać nawet w lato

możesz wyjąć i jak są dość grube to zeszlifować od gury tak żeby było bardziej płasko i już nie będzie punktowo świecić

wiem ale mi się już nie chce :smiley:


typowe, leń!!!

Klapkę w telefonie zasuń.

Daj foto tak właśnie od tyłu.

a na kij ci fota od tyłu??