TKR stunt opcja (koniec projektu)

tasma przezroczysta :PP A tak na serio to plexy i pod temp podegnij

brudny bo brudny ale do dyspozycji miałem tylko szmatkę , porządnie wyczyszczę go w kwietniu , gąbeczka płyn woda itp :smiley:







muszę sprawdźić przewód WN bo pierwsza lepsza , kałuża i przerywa tak że nie da się jechać , myślałem że to filtr , ale zasłoniłem go tak zeby woda nie leciała, i dalej dupa


postał skuter chwile pod sklepem i potym jechał normalnie ale pierwsza kałuża i dupa

wrona napisał:

gąbeczka płyn woda

ta i cycata barbi w bikini :D

nie no licznik fajnie wyszedł ;p
a Trekkus to teraz inna bajka pikny ! :smiley:

Nie no, licznik zrobiłeś pro :stuck_out_tongue:

Elektryka ma przebicie i jak wody dostaje, to słabnie :stuck_out_tongue: Przerabiałem to wczoraj, ale bez wody xD

Licznik nice, a trekk piękny! Podoba mi się :smiley:

a będzie coś na niebiesko?

wiktor24 napisał:

a będzie coś na niebiesko?



zakładam że te elementy w podkładzie :P ogólnie to ładny ten czarny :P mat bo mat ale ładnie wygląda :P

mateuszpasiu napisał:

zakładam że te elementy w podkładzie



nie wiem czy zauważyłeś ale podkład był szarawy , a to jest białe i takie zostaje :)

licznik w kiepskim miejscu ale , dałem tu bo już była dziura akurat odpowiednia na linke i nie chciałem wiercić drugiej

a w sumie po co Ci licznik? xD tyle wiary jeździ bez, a Ty jeszcze masz zamiar stuntować :wink:

wiktor24 napisał:

a w sumie po co Ci licznik? xD tyle wiary jeździ bez, a Ty jeszcze masz zamiar stuntować ;)

bo nie ma wskaznika paliwa i bynajmniej orientacyjnie będzie wiedzial kiedy zatrankowac itd... Przerabialem w speedzie i musialem pare razy pchac ! A w pezotach nie widac calego baku

wiktor24 napisał:

a w sumie po co Ci licznik?



bo policja juz 3 razy chciałą mi zabrąć dowód

wrona napisał:

bo policja juz 3 razy chciałą mi zabrąć dowód



I źle zrobili, że jeszcze tego nie zrobili :P

a jak zabiorą to można jakoś odzyskać?

wiktor24 napisał:

a jak zabiorą to można jakoś odzyskać?



Jak zabiorą, to dostajesz tzw. tymczasowy i musisz zrobić przegląd. Wtedy odzyskasz "twardy dowód"

huja ci zrobia jak powie ci pies ze ci zabierze dowod za to to sciagnij spodnie i powiedz mu zeby przed toba kleknal bo tylko tyle ci moze
Motorower powinien posiadac:
-Jedno swiatlo przednie swiecace na ponad 30m
-jedno swiatlo pozycyjne tylne barwy czerwonej
-z tylu czerwony odblask
-po bokach pomaranczowe odblaski
-2 niezalezne hamulce
-dyndalke
-tlumik
-lewe lusterko
-tabliczke znamionowa
Z kodeksu drogowego 2009 :slight_smile:
Mam na chacie :stuck_out_tongue:
Nic nie ma o zadnym liczniku. pizdzik nawet nie musi mieć dlugich swiatel migaczy ani swiatla stopu nie mowiac o podswietleniu tablicy itd. Wiec chuja zrobia

Danielson napisał:

wiktor24 napisał/a:
a w sumie po co Ci licznik? xD tyle wiary jeździ bez, a Ty jeszcze masz zamiar stuntować ;)
Danielson napisał/a:
bo nie ma wskaznika paliwa i bynajmniej orientacyjnie będzie wiedzial kiedy zatrankowac itd...



xD Tyle że w jego liczniku nie ma wskaźnika paliwa :P

ja pierdole albo cos piles albo za pozno juz dla ciebie…
Jesli wie mniej więcej ile to gowno pali. A pewnie wie bo trochę to juz ma. Wiec będzie widzial ile przejechal i +/- kiedy zatankowac…
Juz wiesz o co mi chodzi ?


EDIT. Wiktor bylem pierwsiejsiejszy :smiley: HA !! :PP

Tuningowiec napisał:

Tyle że w jego liczniku nie ma wskaźnika paliwa :P


ale ma licznik przebiegu po którym pozna ile +- ma w baku ;)

edit: spamer jeden mnie wyprzedził xD

Ty se nie pozwalaj mlody :slight_smile:
Jaki spamer? Poprostu mam lepsza czujnosc.