Telefon, z dobrym aparatem i WiFi

co masz do GALAXY Są super jest.

siwy, android to najpopularniejszy system wiec nie może być syfem, a wg mnie os to syf, fajnie wygląda ale dla ludzi którzy chcą się lansować telefonem

Dobra dziewczynki :slight_smile: Mam 723 i jak na razie jest mega :slight_smile:
Są rzeczy które mogłyby zostać zrobione trochę inaczej ale jest ogólnie sweet :slight_smile:
Procek 400mHz - wszystko chodzi płynniutko fajnie i super.
Jak nic nie jest włączone to koło 7-8% procka jest w użyciu :slight_smile:

A jak to zmierzyłesą

że 7% użycia procka ?
Mam menedżer zadań w Ustawieniach :slight_smile:

kalin309 napisał:

siwy, android to najpopularniejszy system wiec nie może być syfem, a wg mnie os to syf, fajnie wygląda ale dla ludzi którzy chcą się lansować telefonem



Wole iOS :P ogolnie ja lubie grac na telefonie i na iPhonie gry lepiej chodza i ogolnie wszystko lepiej chodzi niz na androidzie bo aplikacje sa tworzone pod 4 modele telefonow a nie tak jak w androidzie ze pod 40 albo i więcej.

moj c702 wygląda jak kupa i myśle o jakimś obonamencie

który z tych telefonów byście mi polecili i dlaczego

http://shop.o2.co.uk/mobile_phones/Pay_Monthly

"Thanks for visiting the O2 Online Shop

Unfortunately, we are unable to sell to countries outside the UK.
"

jaka kurwa dyskryminacja!

Buah uah uah uha więc dawaj wrono screena :slight_smile:

kurwa nie chce mi się duzo tego tam jest ze 3 screeney , moze jutro ;p

Nokia N8 !! Sprzedaj Motor kup N8 ;p dostałem od starego na urodziny (te które były w piątek i nawwet od was życzeń nie dostałem ) i ma 12mpx i jest super-extra


ps.SE to trup ja moja rs .

Koniec.

N8, według mnie odpada, bo ma symbiana, to już przestarzały system, jak coś brać to tylko z Androidem, ja mam GT540, najtańszy android na rynku a jestem cholernie zadowolony. Kumpel ma GALAXY S, kupił sobie N8 i od razu sprzedał i wrócił do Galaxy :wink:

błądzisz :wink: Telefon wymiata :wink: Na prawde wszystko bardzo dobrze dopracowane aparacik wspaniały , dużo pamięci , muzyke ładnie odtwarza , HD , no co więcej chciec od telefonu :slight_smile:

nie chce żadnych chorych systemów , ma tylko łatwo latac po internecie , i żeby miał touth screena , co prawda nie lubie owych , ale są na nie fajne gierki , a to mi się przydaje podczas nuudy w szkole

Teraz praktycznie wszystko co z touchem lata pod jakimś systemem…

I możesz wybierać pomiędzy przestarzałym Symbianem (pomimo kolejnych wersji i tak nie wnosi nic nowego), zamulastym Win, nierozwiniętą Badą oraz Androidem z niewiadomo iloma aplikacjami itd… :wink:

A ja swojego corbiego pro bym nie zamienił na zaden inny poki co. Chyba ze na iphona xD

a co myślicie o HTC wildfire

albo nokia x6

Co wy się tak jaracie tym Iphonem przecież to gówno jest…

Najlepsze to są poczciwe Nokie i Samsungi

bierz Wildfire. A że nokia i samsungi są najlepsze to stereotyp ;]

bierz nokie n8 bo ma 12mpx aparat :stuck_out_tongue: