Telefon, z dobrym aparatem i WiFi

Kowal co maszł

Ja kupiłem tego WAVE i kicha ta cała bada jak dla mnie porażka ;).

RudY HTC WILDFIRE? LG GT 540 SWIFT? Na androidzie, na Swifcie odpalisz gry w 3D, całkiem niezła grafika (zobacz na YT choćby jak wygląda NFS na tym) cena, do 400zł kupisz nówkę, ekran niestety oporowy, ale podobno bardzo dobry, kolory git, aparat 3,2, wgrasz dobry odtwarzacz do muzyki też będzie OK, ogólnie można się pobawić :), aktualizacja do Andka 2.2 itd. Wildfire jest droższy ale ma mniejszy LCD, za to lepszy dotyk i multitoucha…

Interesuje Cię coś takiego:P?

No ja mam Wave 533 z qwerty i używa się sprawnie, necik smiga. Nie bawiłem się duzo, nawet jeszcze nie ładowałem, jeszcze jedzie na tym co było na baterii od nowości.

Nie przemawiają do mnie LG ani HTC …
Poza tym - jeśli mam do wykorzystania 600-700zł to wolę to wydać niż później żałować, że kupiłem za 400 :stuck_out_tongue:

Kowal napisał:

Ale ja mam nówkę… W niedziele kupiłem


To nie nówka idioto … taki wykształcony, a nie wie co jest NOWE …
Jakbym go od Ciebie kupił to by mnie prześladował fakt, że mam telefon, który dotykał Kowal - nie pozwalało by mi to zasnąć :lol: :mrgreen: :stuck_out_tongue: :->

Wiesz, kupiłem w niedziele, włączyłem i popatrzyłem chwile i wystawiłem na allegro.

[ Dodano: 20-12-2010, 21:31 ]

Jakbym go od Ciebie kupił to by mnie prześladował fakt, że mam telefon, który dotykał Kowal - nie pozwalało by mi to zasnąć



Zreszta nawet się nie znamy…

Zreszta nawet się nie znamy...


Przecież to na jaja pisze :p

A to co Ci się w nim nie spodobało ?

W samsungu? Wiesz, jak nie sprzedam to moze się przyzwyczaje. Ale ja przez 4 lata używałem Tylko SE i to najprostszych modeli na javie, k310i, i c702, wiec teraz taki dotyk dziwny mi się wydaje.

ja mam tego wave gt-s8500 i ten bada super się sprawuje ja polecam nie wiem jak w innych ale w tym jest gites nic się nie tnie szybko wszystko chodzi jak miałem porównanie do HTC HD2 to nawet mój lepiej wypadł tylko że htc ma większy ekran
ja do swojego w 2 tygi się przyzwyczaiłem

no tak ale Ty masz 1Ghz ;).

RudY napisał:

Nie przemawiają do mnie LG ani HTC ...

niby LG taka słabsza firma ale ja mam GT500 i jestem mega zachwycony ;)

Dzisiaj wybór padł na Wave 723 :slight_smile:
Zobaczymy co to będzie …

A nie wiecie czasem czy na bada jest jakaś gierka typu Guitar Hero / TapTap Revenge ? :stuck_out_tongue:
Bo mam w to smak pograć :stuck_out_tongue:

nokia n8? dobry aparat (12 mpx) i wifi ma … :smiley:

jak mi połowę ceny zapłacisz to go mogę brać :stuck_out_tongue:

powinno w tym samsungu być coś takiego jak samsung apps czyli że wchodzisz tam i masz wszystkie aplikacje do twojego fona :wink: poszukasz to może znajdziesz tego co szukasz :wink:

tak jest samsungapps w kazdej Badzie :slight_smile:

RudY napisał:

jak mi połowę ceny zapłacisz to go mogę brać :P



no raczej nie ...


ale naprawdę warto wsiąść ten telefon ! jest zaje.bisty

rxv tez jest zajebista, ale co z tego jak i tak nie mam na nią kasy :P? Co to za rozumowanie w ogóle :D…

noo mi też się podoba iPhone 4G i na prawdę warto go mieć ale trochę jakby za drogi :PP
jutro jade po 723 i się okaże :slight_smile:
wiem wiem o samsung apps

Jebać szajsungi, ja mam galaxy s i zmieniam na iphone’a 3gs bo szajsung to syf i ten android tez ;p wczesniej mialem 3g i zaluje ze zmieńilem na androida

Też bym bardzo chętnie iPhona wziął ale jeszcze mnie nie popier***iło, żeby na telefon wydawać +++1000zł

A ja tam wcale tyle nie dalem :stuck_out_tongue_winking_eye: