Telefon, z dobrym aparatem i WiFi

Jak w temacie, nowy telefon, najlepiej z Cyber Shotem i WiFi. Cena nie z kosmosu, czekam na propozycje. Najlepiej NIE dotykowy.


Mody, nie usuwać tematu, bo to nonsens i nie chciało mi się szukać innych tematów.

Stacjonarny będzie w sam raz!

to tylko ze stajni SE
to będzie tak c905, w995 z niedotykowych… a z taki dotykowych, a jednocześnie z niedotykowych to SE Aino… a jak dotykowe to najlepszy tutaj U1i (Satio)

a jak komórkowy musi być koniecznie to polecam tą nokie:

Mafioz napisał:

a jak komórkowy musi być koniecznie to polecam tą nokie:



Ale czemu? Bo "connecting people"?

bo jest wytrzymała, niezawodna i wgl ;d

I można szybe wybić komus i jeszcze zadzwonic :smiley:

jezu kowal cymbale… z 3 tematy już takie były…

Ja to nie ogarniam …
Po co pisać tu jak można pójść na forum komórkowe i tam dostać dobrą odpowiedź i to dużo szybciej ?

ja z innej beczki wiem że ktos na forum ma c702 , czy w tym modelu macie oborty ekran czy , poprzeczny można uzyskac tylko w ustawieniach ,a nie po przez obrócenie telefonu , bo mi tam wyskakuje w jednym miejscu komunikat, że obraz się przestawi gdy obrócę tel a da się tylko obrócić po przez ustawienia

Ja mam c702 i obraca się tylko poprzez naciśnięcie przycisku, nigdy przez pochylenie/przekręcenie telefonu.

kup se nokie e52 i problem rozwiązany.

kondzio94 napisał:

nokie e52



taki szit jakich mało !

albo samsung omnia zdjęcia boskie i nagrywanie ma i wifi też :PP albo polecam ci też Sony Ericsson J20i Też ładne zdjęcia i nagrywanie jeszcze lepsze chyba WiFi też dobrze działa :stuck_out_tongue_winking_eye:
http://999kamil.picturepush.com/showformat.php?format=1024&alid=125340&imgid=4481017&clid=29675 tu masz foto z J20i :smiley:

SE robi ogólenie wypas zdjęcie, omnia i wszystkie samsunki to jedo wielkie gówno jest…
dziewczyna ma awille to wręcz wyklina ten telefon, koleżanka miała omnie przez rok i 3 razy w serwisie wylądowała, a dziewczyny wiadomo, telefonami nie rzucają i je delikatniej traktują, więc wole nie wiedzieć ile razy by w serwisie ył gdyby chłopak to używał.

OBRONA SAMSUNGA!

ta, delikatnie traktują? Wszystkie dziewczyny które znam to mają styrane fony… A co do samsungów to może faktycznie Avila i te starsze są kijowe. Ale coś typu galaxy S, i mój MONTE ( którego mam już prawie rok ) to naprawdę dobre telefony. Również OMNIA HD to super telefon. Według mnie najlepsze… Oczywiście, moja siostra miała u700 to użytkowała 2 lata i chyba z 5 razy w serwisie był, no i koleżanka ma avile to też tragedia… No ale te nowe to naprawdę dobre fony :P… Tylko się trochę rysują szybko :D. Kolega miał np. HTC HD2 no i teraz ma tego Galaxy S, to mówi że niebo a ziemia :P. Miał też wcześniej Nokie N900 i serio chwali tylko Samsunga i mówi, że najlepszy jego fon :P.

ja miałem brać omieć ale wziołem htc touch diamont, funkcje w sumie są bardzo zbliżone htc ma tylko tysiąc razy lepszy wyświetlacz lepsze kolory, dokładność, czułość itd. ogolnie jakość.
Przy czym jakoś trzymając omieć w ręce miałem wrażenie że cegłe trzymam.
ogólnie to bym nie brał już fona z windowsem, jak już to ANDROID i nic innego, chyba, że fon z oprogramowaniem apple ale to nie na moją kieszeń ;p
Ale ten nie chce dotykowych (błąd) więc w sumie SE Hazel też może być ciekaweym wyborem z nie dotykowych i nie drogich

Czemu jest to błąd nie chcąc dotykowców? Nie to że się wykłucam co lepsze, po prostu może jak mi wytłumaczysz zalety dotykowców to się przekonam :wink:

Monte jest dobrym telefonem? ja też mam monte i jest taki sredniawy ;s

Mafioz zgadzam się z Tobą, według mnie telefony z windowsem to porażka… Wszyscy co mieli narzekają. Moja dziewczyna miała tego HTC co Ty, i kurde, co chwila wgrywane od nowa aktualizacje, i cały czas coś rąbało z tym systemem… A to się zacinał a to coś odwalał, nie wysyłał sms itd… A ona go tylko do pisania używała właściwie :D… Hahaha, aż w końcu niby niechcąco jej upadł i wyświetlacz poszedł xD…
Wąski, według mnie tak… Ale aktualnie zbieram na Omnie HD, bądź wave :).