Telefon, z dobrym aparatem i WiFi

Czemu jest to błąd nie chcąc dotykowców? Nie to że się wykłucam co lepsze, po prostu może jak mi wytłumaczysz zalety dotykowców to się przekonam ;)


zależy w sumie do czego Ci potrzeba telefon, ogólnie ja zawsze miaęłm fony takie zwykłę z klawiaturką ale kupiłęm htc touch diamond 2 lata temu.
ogólnie rzecz biorąc, na dotykowcu dużo lepiej przegląda się internet, chcesz przewinąć stronę w dół przewijasz palcem, chcesz zdjęcie otworzyć które jest gdzieś u dołu ekranu po prostu naciskach, tak samo z piosenką a w zwykłym fonie musisz przejechać liste kursorem.
ogólnie dotykowe są bardziej funkcjonalne i wcale nie są delikatne jakieś mi htc na beton spadł tak, że poleciał w góre trochę go wyrzuciło i przywalił o beton i coś telefon cały 100% sprawny ;p sprawa pisania sms, dla mnie dotykowce też wygrywają, masz pełną klawiaturę qwert jak na kompie i sobie klikasz taką literke jak chcesz (można ustawić też zwykłą klawiature ze zwykłego fona i klikać 100 razy żeby jedną literke napisać). ogólnie to taki dotykowy telefon to już taki komputer w sumie, klikasz se start programy wybierasz program, masz np. długą listę piosenek naciskasz suwak i przesuwasz sobie liste jak długą stronę na komputerze tym suwakiem z boku sekunda i na dole, na środku itd. ogólnie pełno jest zalet telefonow dotykowych obsługa jest taka orientacyjna, co chcesz to naciskasz tam paluchem, szybciej się to robi niż strzałkami na zwykłych telefonach. zwykle takie fony mają też większe ekrany więc fajniej się zdjęcia ogląda jak jest taka potrzeba, filmy...

Edit:
Courte, telefon sam w sobie nie jest zły, tylko oprogramowanie słabizna, dlatego zaraz po tym jak dostałem w łapy telefon z oprogramowaniem orange wgrałem nowy system windows ściągnięty z forum tzw "kuchnie" wywalone zbędne programy, zoptymalizowany system i śmiga aż miło w sumie, ale czasem złapie i ma odpały ;p

ja was zagaszę …
w domu miałem już 10 SE i żaden ani razu się nie zepsuł !!
no z wyjątkiem jednego c905 bo to rozsuwany i mi się taśma po prostu styrała bo lubię się nim bawić rozsuwając go i od tego mi po roku siadła i dałem go na gwarancji żeby mi wymienili, ale to normalka w takich fonach…
Ogólnie jest w 100% zadowolony z SE każdy który miałem był super, ni zawieszał się, nie psuł się ani nic i teraz jak kupuję fona to tylko i wyłącznie SE
Każdy u mnie w domu ma SE oprócz babci która ma nokie xD
Jedyna porażka z SE który ma mój brat to p1i a dlaczegoś bo ma syfiastego symbiana i się wiesza … nie ma to jak prosta java :wink:
No i właśnie jak już ktoś napisał… SE ma najlepsze aparaty… nawet jak się zrobi fote i na fonie może wyglądać nie za fajnie, ale jak się wrzuci na kompa to jest ładna

Ok, no to dotykowy SE z WiFi, i dobrym aparatem, Nie będę pisał np. 3,2Mpix, bo aparat aparatowi nie równy, 3,2Mpix w Cyber Shocie robi mi równie łądne foty co 5Mpix w LG siostry.

Także dobry aparat, WiFi i może być dotykowy.

ja mam corby pro i jestem naprawde zadowolony. Dotykowym wygodniej po necie się lata

Ja mam samsunga wave wypas telefonik zdjęcia wysokiej rozdzielczości wifi też jest ekran super amoled kolory lepsze jak w HTC HD2 i bateria trzyma 3-4 dni przy normalnym użytkowaniu ja go polecam ;p mam go od sięrpnia i jest gites jak na razie :slight_smile:

No Mafioz, właśnie o tym mówię. No i ten telefon faktycznie twardy był… Ale tego ostatniego upadku nie przeżył :D…

Kowal.
SE Satio?

Rekord Ty masz tego z wbudowaną QWERTY :)? Jak się sprawuje, jak się piszę ? No i ogólnie jak ten system? Nie muli, jak z aplikacjami :D? / Sorry za ot, ale to i tak nonsens.

Chcesz dobry no to SE SATIO, SE Aino (to jest naprawdę fajne… dotykowy,ale jak chcesz to rozsuwasz i masz wszystkie klawisze jak w normalnym fonie … i aparat ma też kozak) albo SE Xperia X10… (moje marzenie) :slight_smile:

Borek02 napisał:

kondzio94 napisał:

nokie e52



taki szit jakich mało !



ty jesteś dobry shit. Nie znasz się :)

Mam tego bez qwerty ale i tak wszystko szybko chodzi w ogóle się nie wiesza ale mimo że nie ma tej klawiaturki to dobrze się sms piszę :slight_smile: System jest git najlepsza rzecz to jest aplikacja samsung apps jak ci brak aplikacji to możesz sam sobie wszystko pobrać poprzez wifi :slight_smile:

to ja mam corby pro ten z wysuwana qwerty. Jest najbardziej dopracowanym z seri “smart phonów” samsunga. Nie tnie się, nie wiesza. Moj kolega który ma htc na windzie to stwierdzil ze ten corby i obsluga to wygląda jakby mial conajmniej symbiana albo procka :stuck_out_tongue:

ohoho a ja sobie chwalę SE. te telefony są zajebiste tak jak ten pasztet. ja mam Zylo i kolory extra, dobry aparat 3.2 mpx, walkman i git jechane. tylko że WiFi brak :confused: ale po co mi net w komórce jak mam kompjuter

ma ktoś może HTC wildfire ? Poleca to ktoś :P?

nie wiem, ale kolega ostatnio kuipł sobei SE Xperia x8 fajny fonik, na androidzie, system chodzi nawet ok głośnik systemowy fajnie brzęka, wygodny, dobrze leży w dłoni i lekki jest do tego w miare duży wyświetlacz ;d

a LCD nie za mały ;)?

że w SE x8? nie za mały, duży ma ekran dosyć…

a jakoś zdjęć :D? Sorry, że tak dręcze ;). I dotyk git działaż A ekranowa QWERTY jaką

no klawiatura ekranowa tylko. dotyk chodzi zajebiście w końcu ma ekran pojemnościowy czyli działą na takiej zasadzie jak ten z iphone’a wystarczy delikatne muśnięcie ;D

A ja wam polecam fona mało znanego LG KM900 Arena , jestem jego posiadaczem od pół roku , jak na razie jestem zadowolony .

Plusy :
- Dobre zdjęcia (aparat zewnętrzny 5MP a wewnętrzny 0,3MP)
- muzyka czysta i głośna ,
- dotyk działa bardzo ładnie lekkie przejechanie po ekranie i jest reakcja ,
- pamięć , (wbudowane 8BG+ plus jak Ci nie starcza micro sd)
- trwały (upadł mi nie raz na beton i cały wszystko działa , lekkie ryski na obudowie ale przejechał po piasku)
- ekran (całe 3,2 cala naprawde wystarcza)
- no i cena (można go dostać już za 1000 zł)
- sms fajnie się pisze ale trzeba się przyzwyczaić
(jak sobie jeszcze jakieś przypomne to napisze)

Minusy :

- czasami się przywiesza ale naprawde bardzo żadko ,
- a no i jak na razie nie znalazłem darmowej navi do niego ,
- nie wiem cy to minus czy plus ale bateria przy mocnym/ długim ‘bawieniem się fonem’ (muzyka filmy itp) wytrzymuje około 2 dni ,

Z czystym sumieniem mogę go polecić :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam :smiley:

Wow, chyba pierwszy telefon z aparatem zewnętrznym i wewnętrznym ;D
a ten zewnętrzny podpinasz tam gdzie ładowarkę?

ehh , chodzi o ten normalny i ten do wideo rozmów , tak te aparaty są nazwane w ustawieniach w telefonie … a tak poza tym są aparaty które możesz podpiąć pod fona …