Telefon, z dobrym aparatem i WiFi

bo aparat jest najważniejszy :roll:,

Courte napisał:

A że nokia i samsungi są najlepsze to stereotyp ;]



Co za bzdury... Mam już 7 samsunga i z żadnym nigdy nie miałem problemów Teraz mam Omnie II mój ojciec jest zakochany w telefonach Nokia matka zresztą też... Mają Nokie od czasów kiedy wgl telefony komórkowe wchodziły na rynek i też nic się z nimi nie dzieje Matka ma E72 a Ojciec E66 i również nic się z nimi nie dzieje...

A co do Iphonów ipodów ipadów i innych gówien spod znaku jabłuszka... Myślę że mam prawo je tak nazywać bo posiadałem i Ipoda i Iphona 3Gs. Zresztą Ipoda nadal posiadam... Co z tego że macie do tego full aplikacji skoro za te lepsze trzeba płacić ? Nic do telefonu nie zgracie normalnie tylko przez lipne Itunes... Nic z telefonu nie przeniesiecie do innego kompa. Jest po prostu żenada. Ok zaraz ktoś powie że można odblokować zrobić Jailbreaka i mieć wszystko za darmo... Po tym jak zrobiłem Jailbreaka w Iphone to padło WiFi i pod chodzi ok na jailbreaku tylko że czasem ma zawiasy... Jednym słowem APPLE TO GÓWNO jak chce ktoś się lansować to ok..

Nic nie mam do nokii i samsungów, ale też nie można powiedzieć że są najlepsze. Miałem już trochę telefonów w życiu (ok. 60) i powiem, że dzisiejsze LG, HTC i inne tego typu dorównują innym markom ;). I Jabłka też nie lubię, ale najbardziej jestem za androidem!

Z HTC to się zgodzę :slight_smile: SE też dobre telefony ale LG to dla mnie jest Szais …

Miałem LG cookie rozkurwił się po 2 tyg…
Dziewczyna ma LG jakiegoś z 8 mpixelowym aparatem to ciągle się wyłącza i wgl jest gówno ; d

te stare LG to faktycznie gówna, teraz mam GT540 i jest super. Poprawili się i to sporo. No cookie, Ku990 itd. to gówna. A ja z kolei nie przepadam też za SE.

Odkopuję bo właśnie sprzedałem swój telefonik. Poszukuję jakiegoś fajnego telefonu, musi mieć dobry aparat , wifi i takie tam badziewia… cena około 300zł … Pomożecie?

Samsung corby pro.

Trzeba było pisać wcześniej miałem Se c905 na sprzedaż… ja proponuję ci porozglądać się za Se xperia … x8 albo x10 mini pro zależy które bardziej przypadnie ci do gustu, tyle że one pewnie będą stały wyżej niż 300zł

Wybór padł, będzie nokia c3 touch and type albo e52.

pany coś do 500 zł nowe na androidzie i z WiFi

co polecicie ?

moze jednak ma ktos jakis pomysł ??

Ja tam androida nie polecam. Powiem Ci że ludzie narzekają na symbiany nokii, ja mam z pół roku e52 i działa zajebiście, zero przycin, regularnie aktualizuje system:) Więc poszukaj sobie jakiejś e52, bardzo dorby telefon a i bateryjka 10dni pyka;)

ja lubie bajery i chce jakiegos dotykowca , moze nie do tego spotnia lubi bajery zeby wydawac setki albo tysiace złotych na cos co ma mi dzwonic ale lubie czasem pobawic się telefonem na sraczu

ja tam na sracza laptopa zabieram

Wino napisał:

ja tam na sracza laptopa zabieram


Nie pytam, co tam oglądasz... :P

Dywersant napisał:

Wino napisał:

ja tam na sracza laptopa zabieram


Nie pytam, co tam oglądasz... :P

Twoje foty z fejsa

Uuuuuuhuuuuuuuuuu :smiley:

Lepiej leci ? :smiley:

:frowning:

wrona napisał:

pany coś do 500 zł nowe na androidzie i z WiFi

co polecicie ?


Najlepszy w tej cenie to Sony Ericsson Live with Walkman
-procek 1GHz
-512MB RAM
-dobrze gra
-będzie aktualizacja do nowego androida 4.0

Oczywiście wifi posiada jak każdy android...

no trzeba przyznać że ten SE wypadł super :slight_smile:
Sam teraz chce sprzedać e52 i kupić tego Live