Suzuki rg 80 by Parki

po co wklejałeś siatkę, skoro będziesz małować te plastiki :p?

ten nie będę małował tylko czache :smiley: i błotnik żeby były w tym samym kolorze za rok dopiero całego będę małował :lol:

[ Dodano: 06-01-2010, 22:57 ]
Siemka :slight_smile:
Dawno nie pisał, bo cały czas ta szkoła i szkoła, nie miałem czasu aby dodać zdjęcia :-/ aż wkońcu o późnej porze postanowiłem je zgrać i wrzucić. Dobra mniejsza z tym do szczegułów. Jak wiecie kupiłem szybke i na starej miałem na dole taki czarny pas małowany, a że mi się to podobało więc teraz też to sobie pomalowałem :lol:

Poszpachlowałem już czache muszę jeszcze poszlifować i nałożyć jeszcze trochę szpachli :stuck_out_tongue:


Już mam także elektryke w domu dzisiaj mi przyszła :lol:


Narazie tyle, teraz nie mam kasy żeby nawet kupić lakiery do pomalowania czachy :-/ więc dopiero później dam zdjęcia jak się coś zmieni :stuck_out_tongue: POZDRO :lol:

No ładnie jak badlook będzie taki jak na fotce a nawet większy to będzie ładnie:D i widzę jestes cosraz bliżej slinika z nsr:d

no silnik już mam jutro wam dam foty tego silnika :lol: przed chwilą przyjechałem, byłem po niego koło Toszka :slight_smile:

na czaszy zrob takie jakby V do srodka lampy będzie po konkrecie bad ;] To co silnik od nsr pakujeszł :]

Właśnie zrób coś żeby było jak najmniej widać że lampa jest prostokątna … zrób konkreta bada :!:

juz nie będę poprawiał a patrzałem z kartonu bada i też miałem V i mi się nie podobało :-/ tak wkładam z nsr’ki :mrgreen:

to spróbuj coś zrobić jeszcze od dołu coś w stylu GSR-X… albo o Katany…

zrob tak :
-Zaklej cala dziure na lampe
-zrob 2 okragle otwory obok siebie lub polaczone
Bedzi siii :slight_smile:

tylko nie okrągłe … coś w kształcie tego V takie ostre linie zrób…

V :smiley:


I świecić nie będzie :wink:

Może lampę od roxaż xD

Zrób właśnie coś jak ma katana.

RudY napisał:

V :D

Obrazek
I świecić nie będzie ;)



Chyba, żeby w lampie przylutować trójkąt plastikowy i dać na niego sreberko(całość za tym "V"). Wtedy promienie światła byłyby rozpraszane na brzegi lampy i świeciło by na drogę, a jednocześnie byłoby to "V" na czasze.

Najlepiej zrób przeszczep lampy ;)
Ale żeby lampa pasowała do profilu owiewki ;) http://motoallegro.pl/item876297423_lampa_reflektor_suzuki_gsf_600_1200_bandit_1995_99.html
http://motoallegro.pl/item867758405_lampa_reflektor_suzuki_gsx_f_600_750.html
To są tylko przykłady ;)

A ja myślałem nad czymś takim:

a ja nad czymś takim :smiley:

Adverion, mi to trochę przypomina lampe roxową …


wrona ma badzo dobry pomysł :smiley:

wrona może by to było ok, ale jakby wyżej było, ale i tak teraz tego nie będę robił :stuck_out_tongue: może będzie street więc owiewka będzie wywalona :lol:

i to było by najlepsze wyjście :roll: i wtedy owiewkę diablo przednio i było by super…
kamil102, A mi bardziej hurricane… tyle że z badem

Adverion, No z badem to tak :smiley: ale kaształtem trochę roxowaą , ale jak będzie street to nie ma co dużo kombinować :smiley:

czekam na foty silnika nsr :d