Suzuki rg 80 by Parki

tylko ze silnik nsr ma trochę modułów dwa na pewno a nie wiem czy nie więcej jeden od obrotów drugi od zaworu wydechowego one są dość duże i jeszcze większa chłodnica itd

Wgl rs też są 50 i 125 a różnią się wielkością

P.S Danielson, Sprzedawaj samochód z tym silnikiem!! Części są kosmicznie drogie a to nowe auto już nie jest więc psuć się będzie!!

Ale rs’ki roznia się buda i rama. A w rg 80 byly seryjnie montowane silniki 125ccm sa nawet na allegro i na pj. rg 125 co wyglądaja jak 80 xD




Która jest któraż?
założę się że po zdj nie poznasz choć są szczegóły które je różnią

musiałem dać na zewnątrz :stuck_out_tongue: ale jakoś to wyrównam :slight_smile: ale moduły mogę dać gdzieś indziej, nie martwcie się zmieści się :smiley: zobaczycie wszystko w lipiec-sierpień :lol:

[ Dodano: 29-12-2009, 23:27 ]
1 to 125 po innej stronie ma łańcuch i tarcze i tarcze ma większą :lol:

tak ale chodzi o optykę akurat tylko rs ma tak na odwrót tylko

Konkretniejszy wahacz i szersza owiewka w 125

dobra rs to zły przykład

Haha zagieliście go :smiley:
Ogólnie cała jest szersza :wink:

mi chodzi o to że po zdj aż tak tego nie widac

siwy_fact napisał:

mi chodzi o to że po zdj aż tak tego nie widac



Wcale :P

Ja choć nie odróżniam wersji RS, to bez problemu zauważyłem położenie tłumika, wahacz, szerokość RS, wysokość pługa nad glebą, hamulce :P

siwy_fact, Wcale nawet ja taki mało obeznany rozpoznam :smiley: ale rg 80 i 125 bys nie zczail się :smiley:

chłopaki mi chodzi o ogólny zarys bryły a nie o to co widać

bo bryłę ma taką samą

bo bryłę ma taką samą

bardziej pasowaloby slowo "podobne"

Bo mniejszy(silnik) sprzęt ma pług bardziej “V”, a większy ma bardziej “U”. O szerokość mi chodzi i profil. Nie bierzcie tego przykładu zbyt serio :wink:

Tarcze 125 na wuejsze liczniki inne i wgl cakiem inna ;D inny ksztalt szybki ;d

wczoraj owiewkę jeszcze trochę pokleiłem, muszę jeszcze jakieś 2 warstwy na bada :lol: dałem już siatkę w wlotach, a jeszcze zauważyłem że ta boczna owiewka gdzie jest siatka jest trochę na dole pęknięta więc to trochę skleje :smiley:
macie fotki:




Sory, ale moim zdaniem to tu nie ma bada.

To jest po prostu obniżona lampa XD
Teraz będzie wyglądał jak zaspany motorek :smiley:

ale ja to będę jeszcze poprawiał :stuck_out_tongue: będzie coś takiego ale mój będzie trochę większy chyba :lol:

No to będzie git :slight_smile: Czekamy na fotki