Suzuki rg 80 by Parki

RudY napisał:

Ja nie mam żadnej wywalonej owiewki, a przy 130 jedzie się normalnie


Tak, ale jak chcesz pojeździć w trochę gorszą(wiatr, deszcz, chłód) pogodę, niż upał, to bez odpowiedniego ubrania wiele się nie najeździsz bez owiewek.

Jak dla mnie to wywal przód i luknij do mnie jak mam lampe zrobioną i zrób podobnie, wywal owiewki, zerżnij tyłek i wyostrz go, zamontuj w nim lampe tylnią tą od hamulca bo u ciebie wygląda strasznie, wywal też to coś co masz uczepione do tyłka , najlepiej to z jakiegoś wiekszego moto możesz sobie lampe wpasować, kierownica tak jak pisali wyżej prosta będzie lepiej wyglądała w streecie :wink:

Pozdrawiam

powiem tak zastanowie się i dam znać bo na razie do teraz byłem na nie ale znowu mnie trochę przekonaliście żeby streeta robić i teraz mam mętlik w głowie :lol:
pożyjemy zobaczymy :stuck_out_tongue:
rg stoi już na śląskich rejestracjach :mrgreen:
już zrobiłem 300km bez żadnych problemów i bez prawka :wink:
w zime planuje trochę porobić w rg :lol:

No to ładnie tablice już są.
A co planujesz robić przez zimę dokładnieją :slight_smile:

danielo w zimę chcę całą rozebrać, zrobić szlif na 90 :smiley: , posklejać przód i pomalować, różne pierdoły, wszystko poczyścić i też pomalować ramę i teraz mam dylemat bo nie wiem czy na srebrny taki jak jest czy na czarny mat :-> co byście poradziliż? :mrgreen:
kupiłem szybkę w okazyjnej cenie :lol: i mini kierunkowskazy na przód białe :stuck_out_tongue:
jutro postaram się dać foty :wink:
RG już zrobiłem 600km i na razie się super sprawuje byle tak dalej :mrgreen:
na dzień dzisiejszy v-max 105km/h :->
a i jeszcze bym o najważniejszym zapomniał NIE ROBIÊ STREETA!!! :slight_smile:
kwestia gusty mi się takie rg podoba :wink:

Parki94 napisał:

danielo w zimę chcę całą rozebrać, zrobić szlif na 90 :-D


rozstaw szpilek i konstrukcja cylindra pozwoliż żebyś nie przetarł się do kanałów doprawadzających paliwo do cylindra xD

Przecież paliwo chodzi po cylku… Z gaziora do cyla.

Niger, ee no co Ty, na prawde? :roll:

Tak.

kurcze, to ja myślałem że przez gaźnik wylatują spaliny a z wydechu pobiera mieszankę a po cylindrze to woda chodzi… :roll:

Mafioz ja kupię tłok i takiego szlifa zrobie :smiley:
http://www.allegro.pl/item729427546_tlok_suzuki_rg_80_rg80_japonski_tuning_90_ccm.html ten tłok :wink:

no to widać się da :stuck_out_tongue:
to rób, czekam na efekty :smiley:

Witam!!
Dawno nie pisałem, ale się nic nie zmieniało :stuck_out_tongue: , wkońcu moto w piwnicy więc prace ruszyły. Postanowiłem że z zewnatrz trochę ją poczyszcze, czyszczenie mam mniej więcej już za sobą. Teraz tak na następny sezon planuje pomalować całe Rg na czarno, może będzie street, ale nie obiecuje, okaże się jeszcze. Teraz na ten sezon chce posklejać całą czache i w wloty w bocznym plastiku dam siatke jutro będą foty, a także robie bada :mrgreen: . To z nadwoziem, a z silnkiem dużo się zmieńi. Na wakacje planuje włożyć silnik z nsr 125. 4 styczniu juz zamówię całe okablowanie :slight_smile: .
Dobra koniec gadania, będę was informował na bierząco :lol:
Teraz macie pare fotek:











Pozdro :wink:

Rama nawet niepordzewiała. Silniczek większy będzie :smiley:

rame też na następny sezon planuje wypiaskować i pomalować :-> ale to wszystko z czasem, a pordzewiałą w paru miejscach jest, ale zrobi się to :wink:

No no a wejdzie od nsr silnik ? (tj chodzi o mocowania czy będziesz przerabial ?)

przerabiać będę :lol:

tylko nie przerob tak ze przy przyspieszaniu ci silnik odpadnie ;d

ej ale będzie ciężko wcisnąć tam silnik nsr bo on jest większy dużo

Siwy w tej budzie rg125 wychodzilo wiec pewnie wejdzie nsr125 silnik

[ Dodano: 29-12-2009, 23:09 ]
Aha parki nie mow ze dales ku.rwa zywice od zew strony plastiku ?? :open_mouth: tego nie zeszlifujesz xD :smiley: