Stunt na rowerach

Nie wiem :smiley: jakieś chopperowe ! :smiley:

Mam na sprzedaż widełki rowerowe (chopper style) wykonywane najnowszą technologią, które zostały poddane końcowej obróbce laserowej, lakier jaki się na nich znajduje to “kameleon”.
Zapraszam do licytacji.

Kameleon barwy czerwonej który i tak się już nie zmienia bo się wykameleonił :slight_smile:
No i trzeba dodać, że o widełki dbałem - dzięki czemu są bardzo mocne :slight_smile:
No potem do sprzedaży będzie trzeba polerke zrobić :stuck_out_tongue:

NOWY POST:

MUAHAHAHHAHAH ! :smiley:








Na razie rowerek ogarniam :wink:
Sorry za jakość fot no ale phone power :wink:

A przedniego hamulca nie maż

A nie ma nie ma :stuck_out_tongue_winking_eye: szkoda wagi ; ) ale raczej będę dokupywał choć nic nie wiadomo :stuck_out_tongue_winking_eye:

To jak stoppie zrobisz

Rudy teraz na każdym gramie oszczędza a Ty mu o hamulcu przednim :lol:

Rowrer ffajny :smiley: :smiley: a to nówka jestą też się na taki czaiłem ale szkoda mi kasy :smiley: ja trochę na moim Peugeocie popylam na kółeczku :smiley:

RudY, teraz bd miał problem ze stopalami :confused:

mateuszpasiu, na jakim peugeocie?

on na SF2 … (chyba) a ten rower nei jest nowy… przecież widać :stuck_out_tongue: ale faaajny :slight_smile: ja muszę iść zaraz na swoim poćwiczyć stopie i jazdę na gumie :mrgreen:

Kowal napisał:

To jak stoppie zrobisz


Stoopie i Endo to jak na razie marzenia :)

Mafioz napisał:

Rudy teraz na każdym gramie oszczędza a Ty mu o hamulcu przednim :lol:


Niiieee ...

mateuszpasiu napisał:

a to nówka jestą


Bhaa ;) pewnie

siwy_fact napisał:

RudY, teraz bd miał problem ze stopalami :/


No później chyba dokupię hamulec ...

Adverion napisał:

a ten rower nei jest nowy.. przecież widać :-P


ZAMILCZ !!!

Ile dałeś?

ja idę kręcić filmik a jak wrócę , chce widzieć link do programu obróbki filmów , bo wszędzie gdzie nie znalazłem to jakieś dodatki :smiley:

Jasiu226 napisał:

Ile dałeś?


Kto chce ... se sprawdzi :P

wrona napisał:

chce widzieć link do programu obróbki filmów , bo wszędzie gdzie nie znalazłem to jakieś dodatki :D


Windows Movie Maker :)

tyle to ja tez wiem , tylko skąd go wziąć nie używając programów, podajcie mi linka do jakiejś stronki :smiley: , bo z reguły co ja coś znajduje to są jakieś dodatki ;/

a i na razie nic nie kręcę bo za dużo ludzi chodzi a dwa to jest ogromna parówa na dworzu ale poćwiczyłem se bunny hopa czy jak to się tam zwie

wieczorem biorę się za filming :d

:shock: przecież ten program jest od początku jak zainstalujesz windowsa… razem z windowsem się instaluje i musisz go już mieć :stuck_out_tongue: :wink:

ja mam zjebanego windowsa , i nawet painta i worda nie mam

yeah ściągnął mi się servis pack ,który zajął mi 1,5Bgb i nie jestem teraz w stanie ko zlokalizować bo nie pokazało gdzie zapisuje ani bladego pojęcia nie mam jaka jest nazwa pliku ;/

http://allegro.pl/item668546142_nowy_rower_author_exe_24_00_gratis_wysylka_2009.html#gallery to chyba ten rower, RudY, że tak powiem poj.ebało cię? Rower za 2 tysie?

[ Dodano: 30-06-2009, 20:34 ]
Ale to chyba samo na koło idzie nie?

Kowal napisał:

http://allegro.pl/item668546142_nowy_rower_author_exe_24_00_gratis_wysylka_2009.html#gallery to chyba ten rower, RudY, że tak powiem poj.ebało cię? Rower za 2 tysie?

[ Dodano: 30-06-2009, 20:34 ]
Ale to chyba samo na koło idzie nie?



Heh ;P no tak wyszło ...
Na koło ? ch**a ... wheelie będę się rok uczył :D a z pozycji siędzącej to marzenie zrobić wheelie ...