Stunt na rowerach

Giba ktoś?Wrzucajcie foty i filmy :wink:




Narazie tyle :572:

Ja tez się w to bawilem jak mialem rower sprawny ;] Teraz juz tylko na moto ;] Ale porobie jakes foty i postaram się wzucic ;]

Fajne kształty ma ten rower Miisiek - chyba dobrze się na nim stuntuje :stuck_out_tongue:

A ja miałem na rowerze 2 lekcje i póki co w ogóle mi nie wychodzi :stuck_out_tongue: Ale krótkie były więc się nie dziwcie :wink:

Tylko mam głupio bo mój rower jest cholernie ciężki - najcięższy z jakim kiedykolwiek miałem styczność… Za to mój brat ma już nieużywany, bo kupił sobie nowy, ale nie ma on resorów z przodu i jak się opada to nadgarstki bolą :confused: Chociaż nie zawsze - chyba zależy od techniki spadania :smiley: Przynajmniej jest bardzo lekki - chyba najlżejszy rower z jakim miałem styczność…

A najbliższe lekcje planuje dopiero na wiosnę jak będzie ciepło. Jak się nauczę to dam fotki. Chociaż mógłby mi ktoś kręcić film jak stawiam na koło i by się jedną klatkę wycięło i też by wyglądało :lol:

Się rozpisałem :stuck_out_tongue:

Ja mam taty dziesięcioletniego (nie no, mniej) do stuntu. Zero amorów i jedziemy :smiley:
Będzie cieplej to trening zrobie

Ja robiłem whellie na kozie studenckiej. Late chyba ze 20 albo i więcej, Made in ZSRR

ja mam starego hebla z Makro ale ćwicze od czasu pewnego … Teraz chory jestem, jak wyzdrowieje to powrzucam ;]

a ja gibam;d
wcześniej na komunijnej meridzie siorki a teraz wygrałem na rowerowym konkursię jakiegoś GTiX’a… Szkoda ze mi kolo odpada z tyłu bo ośka poszła;/ Jak będzie pare stopni więcej to porobie jakieś fotki dla was;d tzn ktoś mi porobi;p

[ Dodano: 2008-12-19, 15:25 ]
eee… śnieg pada;| koniec jazdy. I fotek nie będzie , sory;(

http://www.photoblog.pl/podlypzs/23798343/tourdepologne.html przypomniałem sobie że na fbl mam jedną fote;] oceniajcie;d

sory za za offa ale nie mogę się oprzeć ;p ,podły wyglądasz tu jak 13 letni kozaczek ;pp

Racja :smiley: A i weź nakręć jakiś filmik potem :stuck_out_tongue: Bo z foto to za bardzo nic nie wiadomo ;]

PodLy, ale pocinasz :stuck_out_tongue: meta to w drugą stronę :stuck_out_tongue:

hehe;d pamiętam jak tam chciałem zaszpanować hamując przednim hamulcem aż mi się siodełko na głowie zatrzymało;p
Jak się śnieg roztopi i przykręce koło to nakręce;p
bo mi odpada;/ najgorsze ze to z tyłu;p

Ja to mialem jeszcze lepsze przezycie. Nacisnalem przedni przy sporej predkosci i chop do przodu :smiley: przez kiere a rower na mnie aa i wtedy mi się kierownica poprzestawiala az. Albo nastepnym razem chcialem przyszpanowac rowerkiem i pociagnac na tylnim heblu no ale ze dlugo nie jezdzilem rowerem a tylko skuterem to klami byly odwrotne i na zuzlu pociagnalem mocno na przedni :smiley: Przelecialem i upadlem i mialem telefon w kieszeni to tak przywalilem ze mialem siniaka wiekosci telefonu i nie moglem noga ruszac :smiley: Od tamtej pory spokojnie rowerm jezdze :stuck_out_tongue:

Co do rowerów to miałem jeszcze leprzy wynalazek, starą machiną made in ZSRR przerobiłem rame wyciołem suport wspawałem kawałek rurki a suport z pedałami wspawałem pod kierownik, super się jezdziło, jak znajde foto to wrzuce tylko muszę zeskanować bo to dawno było i jeszcze aparatem na klisze było robione :mrgreen:

heeh niezle. uprawiales na tym stunt ?? hahah

Tyl się ledwo do przodu dało jechać a tu mowa na kole jezdzić :lol: Może jutro foto zapodam

ja gibam, nawet z grzecho_zmc zrobilismy zobie stunt madafaka jednosladowy trening :stuck_out_tongue: są filmiki na yt :stuck_out_tongue: dla śmiechu krecone xD teraz szykuje sobie właśnie rower, wymieniam koła przerzutki, hamulce linki bo pozrywane i bede małował :smiley: zastanawialem się nad czarny mat kolor ramy i dodatki rózowe co myślicie? :smiley:
w piatek jak słoże to ide gibać :smiley: moze będa foty ;p

Ja kupiłem spray i będe swój małował;d wygrałem takiego złoma na konkursię rowerowym, zdjąłem błotniki i dynamo i bagażnik;p wsadziłem amora jakiegoś, jeszcze zmieńie opony, w ogóle powsadzam od meridy części i pomaluje w ferie;d
zaraz pójde to siostra nakręci coś może;d

Fotki nie są super, filmik się nie udał bo nie mam powietrza w kole i nie mogę utrzymać równowagi na feldze;p a niemam pompki;] oceniajcie;d fotki świeże;d








Według 2-giego zdjęcia to masz powietrza że hoho :smiley:
Filmik kręć ! Bo na 2s. to każdy umieć na koło do zdjęcia stanąć :smiley: