Stunt na rowerach

jak pompkę dorwe to wam pokaże jak się jeździ;p tzn dużo nie ujeżdzam na tym sprzęcie bo to taki ruski rower;d;d a merida siostry już się rozpadła (wiadomo że ja jeźdże) pozdro;d

Ruski ale za to jaki :] Ja wam potem pokaże na czym ja jeżdżę :] EVUL, powah, masta from MAKRO bicycle :smiley:

ja mam jakiś z supermarketu :stuck_out_tongue: ma jakieś 6 lat i bez tylnego hebla przejeżdżałem całą ulice ;p długość mniej więcej 500m uczylem cie one handów i cos wychodzilo ale sezonik się skończył i rower wozwalilem :stuck_out_tongue:

No, nice stunt. Będzie cieplej, to też pójdę pojeździć, dokończyć naukę z zeszłego sezonu :wink:

Ja właśnie idę jeździć :stuck_out_tongue:
Mi z wheelie chu** wychodzi :confused: Ciężko mi to załapać :frowning:

Nie martw się, ja powoli zaczynałem stunt na rowerze jak byłem w 4,5 klasie podstawówki, teraz jestem w 3 gim;p

ch**a ja od końcówki 1gim chyba zaczynałem … PodLy ile na oko przejechałeś na jednym jak tyle lat ćwiczysz ?

Dzisiejszy trening: Próba pierwszego i ostatniego endo/stoopie zakończona glebą :smiley: ( śliski asfalt ) i se nie mogłem moich 180-tek pokręcić :frowning: Ale za to na takim oblodzonym się fajnie krótkie donutsy kręci :] I oczywiście donutsy na przemian z wheelie :stuck_out_tongue:

Tyle na dziś :slight_smile:

Bez rewelacji;p trudno powiedzieć ile… Zawsze jak mierze to krótko, a jak sobie o tak jade to mi wychodzi;d ogólnie nie gibam tak strasznie starość nie radość

Anoo takkk 15 lat … pod kryczką już chodzisz ? Bo ja już powoli zaczynam :smiley:

a ja zakupiłem wczoraj BMX’a Reeboka czy jak to się pisze za 30f muszę zakleic dziurke na dętce i będzie bajka a tak poza tym rower jak NÓWKA

No ja już niestety do wiosny 0 stuntu ( na rowerze :diabel2: ) bede miał … Bo rowerek stoi w pokoju jako rower do ćwiczeń nóg :sunglasses: ( własny pomysł :smiley: )

jak się nazywa ?? Rudy Hand Made zx ??;p

tzn. mam zrobione tak że dałem na takie podstawki ( tak żeby tylnie koło było w gorze ) moj zwykły rower … i teraz se ćwicze ;]

Ja miałem 3 treningi :stuck_out_tongue: I póki co to jadę, dopóki nie polecę do tyłu na nogi, albo nie skręcę kierownicy (czyli prawie w ogóle :lol: ) - mam jakoś tak, że gdy ją skręcę to się cały skręcam i spadam na bok :confused: Muszę to jutro poćwiczyć.

to wtedy barkami i ramionami proboj ruwnowage podtrzymywac

Ja jeżdze na jednym kole rowerem bez problemu moim zdaniem powinienes ustawić sobie dobra przezudke (zebys mógł jednoczenie robic zrywa i wmiare jechac) cztery litery musisz usadzic na samym koncu siodełka i rwiez go do góry pamietaj aby balansowac cialem i nieprzyspieszac bo ci nie wyjdzie.Trzeba pamietac ze niewszystko się udaje za 1 RAZEM xd

Ja tam jak chce poćwiczyć równowage i utrzymać się ładnie i wolno to 1/2 przeżuty a jak chce szybciej i dalej to 2/2 :]

Odwłok owszem sadzam na końcu siędzenia :smiley: Z przerzutkami różnie eksperymentuję.

a ja chyba muszę kupić se jakieś pegi zeby móc robic manuala bo weelie to ja na BMX nie zrobie bawiłem się dzis w stopale i najwięcej to udało mi się zrobi obrót o 90 stopni

Ja robie 180 ;] i rekord na przednim to metr ;|