Stunt na rowerach

a u mnie to moz z 20-30cm ;p

Nie moje. Ziomek.












Cyrkle :wink:







tu kto inny

http://pl.youtube.com/watch?v=8W7RTzzUnb8

Powiedz nam tylko po jaką cholere nam kolesię z internetu ? o_O

[ Dodano: 21-05-2009, 20:47 ]
ja wczoraj prubowałem usiąc tyłem do kierunku jazdy na kierownicy i jechac , za cholere mi to nie wychodziło rekordowo przejechałem 3-4 metry a mam kumpla co jeździ tyłem jak i przodem ;p

na odświeżenie tematu : D

dobra to i ja coś dodam od siebie. napierdzielam juz no limity, noł hendy, endo z nogą na kierze, noga przez kiere podczas jazdy nei wiem jak się zwie trikosz :stuck_out_tongue:






stare foty, najnowsza ostatnia bede musiał porobic i dam tego szitu więcej :stuck_out_tongue:

o mam jeszcze jak stuntuje w szkole xD

czy po zrobieniu endosa na drugiej focie nie bolało cie to i owo ??

jak nauczę się stuncic to wpandne do mojego gimnazjum i skuterem przez korytarz na kole przejadę może kogoś zaangażuje żeby zrobił mi fote :smiley:

nie :smiley: siędzialem bardziej na “kości ogonowej” xD

hehe skuterem to nie za bardzo chyba xD namawialem dyrektorke zeby na gume wrzucila ale nie chciala nie wiem czemu xD a akurat dzień otwarty był dla nowych uczniuf :stuck_out_tongue:

no dobra :stuck_out_tongue: toście mnie zdenerwowali :stuck_out_tongue:
jak usprawnie rower do działania ( łożysko w tylniej feldze >_< ) to wrzuce filmik jakiś krótki …
mój rower zupełnie nie nadaje się na takie coś ( chińskie z makro :stuck_out_tongue: ) - jest ciężki, na amortyzowanej ramie, rama nie ta co trzeba eaa w ogóle - ale myślę że już cośtam potrafie na nim :slight_smile: chociaż jak wsiądę na od kumpla to mi się wheelie dużo lepiej robi …

a jaż ten zielono fioletowy? żeby na gumie jechać to trzeba ostry kąt złapac i go oporowo z amora wwybic…i dla tego wybiła mi się główka ramy to juz kupiłem nową :stuck_out_tongue: dartmoor street style

Ymn… no … macie :stuck_out_tongue:

http://www.youtube.com/watch?v=pC8xJbU_DfI

No naprawdę lamig… :lol: Ja nie umiem nawet 1/100 tego co ty! :shock: Zresztą ja nic nie umiem… :stuck_out_tongue:

ea dla mnie to laming :stuck_out_tongue: ale i tak na RL wygląda to 100x lepiej :}
dzisiaj nauczyłem się na tych takich betonikach czegoś takiego że wskakuje zadnim i potem przód tak wysoko dźwigam że wskakuje tam <kox> :smiley:
i w ogóle się nauczyłem dzisiaj wysoko skakać ( oboma kółkami ) :slight_smile:
i potrafię jeszcze przy stoopie o 180 się obrócić ale jakoś do filmiku nie wychodziło :smiley:

RudY, jaki Ty jesteś… rudy! :mrgreen: Niee no, stunty spoko. Jeśli to jet laming to co to jest professional? :stuck_out_tongue:

Warto go zobaczyc na zywo polecam wiem bo sam krecilem

Ps. Warto!!! :smiley:
pss. nice laming

Pro ? :smiley:
ON: http://www.youtube.com/watch?v=Z19zFlPah-o :smiley:

A tu takie przemówienie jakie pierd*lnąłem Xarmacowi na PW :smiley: Bo mnie pytał o pewną rzecz :stuck_out_tongue: Normalnie dumny z tego przemówienia jestem … a poza tym taka moja osobista aluzja :slight_smile:
------
Miło mi że Ci się podoba :smiley:
Mhmh jakieś półtora roku już ćwiczę … I według mnie długo się uczę a mało umiem :stuck_out_tongue:
Z tym że miałem takie dni że nie ćwiczyłem w ogóle albo codziennie po 2-3x :stuck_out_tongue:
Teraz już jakiś miesiąc może dwa - ćwiczę dziennie po 2x po godzince :slight_smile: zależy od zadania domowego i nauki …
Druga sprawa że mój rower trochę mnie ogranicza ( rama nie odpowiednia i w ogóle na rozleceniu ) … ale w niedalekich planach mam zamiar kupić nówkę :slight_smile:
Dla mnie ten poziom to dopiero początki no ale z dnia na dzień wiem, że wychodzi mi lepiej i sam z siebie dążę do osiągnięcia czegoś, a nie tak jak kumple z klasy nawalają w Metina >_<
I mówię Ci … WARTO !
Chociażby dlatego aby mieć jakieś hobby/zajęcie i coś po prostu osiągnąć/zrobić dla siebie :slight_smile:

P.S. A PÓŹNIEJ SZPAN ! ! ! :DDD

Tak jak mówi ćwiczy codziennie a mnie się nie chce, widać wyraźne efekty jego pracy, filmik spoko zwłaszcza że częściowo ja go kręciłem ;]

ale 180-tki to ja kręcę lepsze :smiley: a ćwiczę je tydzień :smiley: ale weelie to mi idzie h*jowo

RudY napisał:

Pro ? :D
ON: http://www.youtube.com/watch?v=Z19zFlPah-o :D



On Pro?
To jest dopiero laming! :mrgreen:

Ja w ogóle nie jeżdżę na kole bo mam rower z leksza za ciężki i sam też jestem za ciężki :-P

Damianho napisał:

Ja w ogóle nie jeżdżę na kole bo mam rower z leksza za ciężki i sam też jestem za ciężki


hah, znam ten ból xD
Ale jak ten gość nie jest pro to kurde ja sobie nie wyobrażam jakie taki ziomek pro ewolucje wyczynia. masz jakiś filmik z takim pro?;]

wrona napisał:

ale 180-tki to ja kręcę lepsze :D a ćwiczę je tydzień :D


tzn. co do ćwiczenia samych stoopie to też w tydzień bym to opanował ale chodzi o ogół ćwiczeń to 1,5 roku jakoś :P
A i normalnie mi się udaje 180 pełne wykręcić i stać normalnie tylko jakoś do filmiku hardo było :D Może przez to że zanim kręciłem to już jakieś 1-2h ćwiczyłem i po prostu mi się juz nie chcialo :D

Damianho napisał:

Ja w ogóle nie jeżdżę na kole bo mam rower z leksza za ciężki i sam też jestem za ciężki :-P


Mój też jest cholernie ciężki ( jak już wspominałem ) ... zresztą to rower z Makro jakieś dziadostwo więc szkoda gadać :P
A sam lekki także nie jestem ...

Mafioz napisał:

Ale jak ten gość nie jest pro to kurde ja sobie nie wyobrażam jakie taki ziomek pro ewolucje wyczynia. masz jakiś filmik z takim pro?;]


Nie rozumiem !? :D
No mówię że to: http://www.youtube.com/watch?v=Z19zFlPah-o jest pro ... a ja lame jeszcze :D

A tak w ogóle właśnie zakupiłem se nową felge na przód :) dwuścienną więc myślę że nie będzie tak jak tamta na screenie z początku :DD