Stunt na rowerach

no ale Damianho, pisał że to co ziomek na filmiku wyczynia to jeszcze laming więc chciałbym zobaczyć pro xD dla mnie gość z filmiku jest pro :mrgreen:

Mafioz, to była chyba ironia Damianha.

Kowal napisał:

ironia Damianha


Igazkli :P

RudY napisał:

Kowal napisał/a:
ironia Damianha

Igazkli :P



j.w. :-D

aha, widać nie zrozumiałem xDD sory ;p

No RudY, jak dla mnie wymiatasz :slight_smile: Nie w sensie, że super wyjebany poziom, tylko, że temu poswiecasz czas i robisz to z pasją :slight_smile: Jak sam napisałeś lepiej niż w Metina czy jakąś inną Tibię grać całymi dniami ^^
Pozdrawiam

Ktoś pisał, że jest za ciężki, czy ja wiem i tak można stuncić ^^ Ja sam nie jestem najchudszy, z resztą RudY widzieliśmy się, a ty moze i ciężki, ale długi i chudy xP
Raczej nie ćwiczę, ale na moim rowerze nawet wheeli mi nie wychodzi, a jak wezme jakiegoś hebla od kogoś to czasem się te kilka metrów przejedzie :lol: Tak samo z skuterem - tej mojej krowy nie podniose, ale już na hurricainie od kumpla da się pojechać, tylko właśnie trochę ryzykowanie ćwiczyć stunt na nie swoim skuterze :shock: o, ale tu waga może pomóc wyrwać na koło xD

Moim zdaniem ten filmik Rudego to fake xD.

Niektóre tricki jeszcze wymagają dopracowania a poza tym to ładnie :wink:

calkowicie się z toba zgadzam kdekarz123 :lol:

Kowal napisał:

Moim zdaniem ten filmik Rudego to fake xD.



Przecież to widać, że na paincie obrabiał xD

Chyba w notatniku, nie znasz się!

mała dawka stuntu na składaku nieskładanym babci mojego kumpla gdyż moj rower się poniszczył i gibam czyms takim. wbrew pozorą jest to git rower do stuntu, po godzinie jazdy ogarniam 1-2 cyrkle i one handery, w sobote postaram się skręcic jakiegos filma a na razie mam tylko to: ( z góry sory za jakosc ale wiecie, telefon :P)





; o
ciekawie :smiley:
Ja maxa zrobie pół cyrkla >_<
A one handera to tak z 2-3 metry ; (

Ale zaczęły mi porządniej wychodzić Bunny Hopy dziś : ) za niedługo kolejny filmik chyba będzie :stuck_out_tongue_winking_eye:

P.S. Ostatni na moim starym rowerze ; ) Ale o tym za nie długo : )

A te czarne ślady to paliłeś gumę rozumiem?

[ Dodano: 11-06-2009, 22:02 ]
A jak się te bunny chopy robić

Kowal napisał:

A jak się te bunny chopy robić


You tube plax ? :P

Kowal napisał:

A te czarne ślady to paliłeś gumę rozumiem?


A co to za problem takim rowerem? :-D

RudY, wrzucaj filma bo nie ma się z czego pośmiać :-D

czarne slady to oczywiscie ze po paleniu gumy xD :stuck_out_tongue:
one handera to na tym rowerze zrobie max z 5m, na swoim robilem więcej, ale zato na tym cyrkle mi o niebo lepiej wychodzą

Czyli ten bunny hop to taki skok, a jak się go robić

no taki skok tylko że polega na tym żeby pierwsze podnieść przednie koło i dopiero potem doskoczyć drugim ; )

Jak?