Stunt na rowerach

Kowal napisał:

Jak?


O jeeej, nie masz YT? Wpisz sobie i zobaczysz :->

Ale ja nie chce oglądać tylko wiedzieć jak on to robi.

No mówię Ci :smiley: Pierwsze dźwigam przednie koło i potem doskakuje tylnim tak żeby spaść równo na oba ;D

to bardzo łatwo się robi :smiley: z tym ze na wysokość 30-40cm :smiley: a wyżej już nie potrafię , przedwczoraj nauczyłem się , przełożyć nogę na kiere i kręcić przednim kołem :smiley: tak żeby nie pe.da.ło.wać(ocenzurowało :D) oraz trzymam nogę na przednim kole robiąc stopala (cały czas noga nad kierownicą :smiley: , i robię juz malutkie endosy , z biodrami opartymi o kiere :smiley:

Ale jak to tylne koło się w górę unosić

Edit. http://www.youtube.com/watch?v=LvUbAR_C1SI&feature=related widzieliście?

Kowal, żeby unieść tak koło musisz wpisać jakiegoś cheata - żeby to zrobić naciśnij ~ w rowerze, gdzieś koło główki ramy to się znajduje, ale kody musisz znaleźć na necie sam, bo do każdego rowera inne :confused:

A co do filmiku, nieco… ekcheemmmm… żalem mi powiało :lol:

Xarmac - “~” nie zawsze jest koło główki ramy … ja mam pod siodełkiem ukryte …
A kod do mojego roweru do bunny hopa to: “Give me bunny hop fucking bike !”

DOWNY :stuck_out_tongue:

SPAMMER :stuck_out_tongue: / RudY

ajbardziej na tym filmiku mnie zainteresowalo te wheelie :wink: bez reki

teraz znowu coś odemnie :smiley:

A tu macie efekty skakania na 4-ro ( czy tam 5-cio sam już nie wiem ) letnim rowerze Made In China :slight_smile:

hahah zrobił się bardziej chooper xD

Hahaha xD RudY, zdolny jesteś xD

no nie powiem dobry jesteś :smiley: ja muszę wreszcie zrobić jakiś mój film :smiley: bo nauczyłem się robić one hander przy stopalu :smiley:

Wrona, Ty się lepiej takich tricków na RMXie naucz :smiley:

Wy się śmiećjcie a ja mam strach na tym jeździć :stuck_out_tongue: ale i tak jeżdżę :slight_smile: (skaczę:D)
Zaje***cie to wygląda jak ktoś na tym jedzie :slight_smile:
I w ogóle skręcą się ciężej :smiley:

Miałem okazje się dzisiaj na tym przejechać, kiera chodzi lekko niczym ze wspomaganiem, tylko trochę rzuca.

RudY napisał:

I w ogóle skręcą się ciężej :D


Wygląd rekompensuje wszystkie związanie z nim nieprzyjemności :-D
Orange Country normalnie :-D

Później jeszcze wrzuce fote jak cały rower wygląda z tym :slight_smile: I ja na rowerze :stuck_out_tongue_winking_eye:
Potem wystawie te widełki na allegro :wink: Bo będę nowe kupywał i tak bo rower dla ojca będzie jak bede mial nowy :smiley:
No chyba, że ktoś chce kupić ? :}

i co napiszesz ?? specjalnie tjunigowane widełki czy jakąś:D