Stunt na rowerach

i dupa z filmu ;/ ćwiczyłem wskakiwanie na murek od bocznej i tylej strony :smiley: ( od tyłu łatwiej) no i któregoś razu mi się nie udało : D i zahaczyłem przednią zębatką :smiley: i się pogięła :smiley: przez co spada łańcuch (zaraz dam foty :smiley: )

trochę to już naprostowałem ale chyba będę musiał to ściągnąć i położyć na płaską powierzchnie i wtedy klepać :smiley:

Czyli trudno tym stuncić?

Kowal napisał:

Czyli trudno tym stuncić?


Na siędząco na pewno bo środek ciężkości trochę nisko :-P

wrona - fajna Customowa zębatka :wink:
Ja mam taką mała ładną to mi się tak łatwo nie pognie (i ogólnie trudny dostęp żeby zahaczyć :P)

Kowal - Stuncić, stuncić … to jest bardziej do skoków już

Damianho - igzakli

A ja dalej nie rozumiem jak można skoczyć na rowerze.

Podciagasz przed, a tyl sam się podnosi. Mniej wiece. Latwo się pisze, trudno robi ;s

Kowal napisał:

mateuszpasiu, na jakim peugeocie?



Na rowerze Peugeocie :D

To jeszcze nie słyszałem, kolega ma rower Reeboka za UK sprowadzony to niezłe endosy idze tym robić.

Boże … na większości rowerów można robić “niezłe” endosy … wystarczy zmienić hamulce na godne uwagi i już można się bawić …

a wiedzieliście może ten rower hondy: http://www.hondanews.de/files/2007/06/honda_rn01.jpg :?:
Jak myślicie ile może on kosztować bo ja wiem powiem wam tylko zgadujcie ile on kosztuje :stuck_out_tongue:

haha :smiley: Zawiecha SHOWA , mogli UPS’y wpakować xD …

A nie wiem ile może kosztować :smiley:

z 30k PLN będzie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Courte napisał:

mogli UPS’y wpakować xD …


Chodzi Ci o Upside-Down ? A co tam jest ? ;D

EDIT:

Znalazłem cenę :stuck_out_tongue: No zgadywać dalej :wink: ja nie trafiłem :slight_smile:

RudY, a więcej czy miej niż 30k? :stuck_out_tongue:
W ogóle to bardzo ładny ten bicykl :smiley:

Więcej … troszkę więcej :smiley:

50k xD

Hmm… dobra powiem bo to dziwne

Z jednego źródła wychodzi, że 60k … ale $$$ :smiley:
A z innego że ponad 20k PLN … więc sam nie wiem :expressionless: ale i tak już go nie zobaczymy bo był tylko dla zawodników Hondy (w DH) a Honda się wycofała :stuck_out_tongue:

tak 60$$ w ramie ceramicznej podobno
a z tym 20kplt to pewnie zwykła rama albo ściema bo wiem że są 2 wersje z ramą aluminiową chyba i na 100% ceramiczną.
Wyczytałem też że jakimś ziomkom przed zawodami czy coś takiego wykradli 2 takie rowerki tyle że bez tej skrzyni biegów a potem na niemieckim ebayu to było :lol: :lol:

[ Dodano: 02-07-2009, 17:49 ]
http://dirtmag.co.uk/news/category/europe/stolen-honda-rn-1-on-ebay/ tutaj xD

Hehe miałem gazetę kiedyś nie pamiętam jaka to była… i były rowery ferrari kilka hondy no i właśnie jadna honda była … czyli ten i kosztował 125k :shock: :stuck_out_tongue: więc taka jest/była jego cena :wink:

No ale rowery nigdy miały nie trafić do sprzedaży (były tylko na zawody dla zawodników), a grupa ów się rozwiązała więc kupa … po rowerkach :stuck_out_tongue_winking_eye:

No tak ale rowerek niczego sobie… ja nie wiem co w nim takeigo że tyle ksoztuje xD chyba sam jeździ i w ogóle xD