Stunt na rowerach

To straszne :smiley:

RudY napisał:

To straszne :D



Nie no, wykazałeś się kreatywnością zakładając tyle podkładek :wink: To ile rower przybrał na wadze?

Nie wiem ile przygral na wadze, 26 podkładek duzo nie wazy xD ale wiem ze jakbym w gory teraz pojechal to bo by mi zacisk wyjebalo xD

Dziś jeździłem koło 20 i kumpel z kumplami przyszli do baru.
No i ten kumpel mnie woła i mówi, że jego kumpel (XD) jeździ na BMXie i fajnie wymiata …
No to cośtam gadamy i że niby mam mu się dać przejechać, no to mówię spoko :smiley:
I ten koleś gnojek zrobił bar spina (tak normalnie w miejscu ! wziął lekko podbił przód i j*b ! obrócone :stuck_out_tongue: ) potem tam trochę skakał i chciał tail whipa zrobić ale ślisko było (śnieg) i zrobił tylko do połowy i mu kółko objechało :stuck_out_tongue: No ale jak on na BMXie jeździ, a wsiadł na mojego 24" to i tak wymiot :stuck_out_tongue:

No i to koniec takiej kumplowskiej opowieści :smiley:

:roll:

Co za pieprzony spammer :[ / RudY

http://img130.imageshack.us/gal.php?g=dsc00247v.jpg

Słabe foty ale zawsze coś, nie widzialem gdzie jade bo mi kaptur oczy zasłaniał

dawaj stopale na lodzie :smiley:

haha nawet jakbym chcial to mam hebel przedni wywalony chyba ze footjam’a ale grzecznie mówiac prze pier dolił bym się na twarz :lol:

Woooow ale wypaśne foty :smiley: lol :stuck_out_tongue:

Rudy zazdrosny i na rower poszedł xDD

rudy
20:58:47
; P
20:58:49
ja ide tez
20:58:52
coś popróbuje
20:58:52
narka

Rudy zazdrosny i na rower poszedł xDD


To w najbliszej przyszłosci beda od niego jakieś nowosci :-P

Nowości … nie ma mnie kto kamerować bo szympa to leser i tyle ; )
Dziennie jeżdże … ale dziś na tym gównie na drodze się nie da …

http://www.youtube.com/watch?v=2zD832m9nSg

Macie … a co się bede ;[

Nic na tym filmiku nie ma :wink: manuala pokaz cwaniaku :stuck_out_tongue:

SiWy napisał:

Nic na tym filmiku nie ma ;-)


Ja to wiem :D

SiWy napisał:

manuala pokaz cwaniaku :P


Aaaa po co ? :D

ja muszę się zmobilizować żeby coś nagrać bo nawet rudy 180 nie umiesz zrobić ;p

to miała być jedna ze scen ale kręcone komórką i syfnia pełna , a poza tym to jest do dupy bo czasem mi tak fajnie mega wysoko wychodzi i jeszcze go wybalansuje u góry że ze 2-3 sekundy stoję na tym przednim kole i dopiero opadam dalej

i dziś ogarnąłem nowy trick , jazda na stającą TYLKO że jest małe ale jadę plecami do kierunku jazdy, najpierw siadam na kierownicy i pe.dałuje potem se wstaje i dalej jadę :smiley: jutro nagram jakiegoś clipa :smiley:

http://www.youtube.com/watch?v=NPRwev90o20

no super ten filmik normalnie wow :smiley:
Jakbym miał przednie hamulce to bym Ci pokazał jak to się robi :stuck_out_tongue:

wrona napisał:

rudy 180 nie umiesz zrobić ;p


Nie komentuj ;/
Jakieś 140-150stopni wykręcam ale dalej nie wafla ;[

Do tyłu na kierownicy też umiem. Skręcać i driftować nawet tylnym umiem :stuck_out_tongue_winking_eye: Ale na stojaka jeszcze nie próbowałem :wink:

RudY napisał:

le na stojaka jeszcze nie próbowałem



ja już wymyślam co się da po już nie mam pomysłów co robić na ziemi , ewentualnie jak bym miał rampę :D teraz próbuje jeździć tak że rower przechylony na lewo a całe moje działo włącznie z nogami po prawej stronie roweru i tak kręcę kółka ale max wykręcam jedno kółko potem już się przewalam

wrona napisał:

już nie mam pomysłów co robić na ziemi


A to nie masz kurna murków żadnych ?