Stunt na rowerach

Magiczne stunt dresy O LOL XD hahahah

Filmiku nie będzie bo na tych co nakręciliśmy nic nie widać :smiley:

RudY napisał:

To nie był manual ... siusiaku
To nie wiem co było :P Ale nie manual



Ja wiem bunnyhop bez odrywania tylnego kola :lol:

No bardzo możliwe, że to był zamiar do bunnyego :wink:

Przyjadę kiedyś do Ciebie, włame się nocą, ukradnę Ci magiczne stunt dresy i ja też będę tak umiał i może dzięki takim dresom zrobie 1000 cyrkli :idea:

Nie mogę :smiley: Magiczne stunt dresy XD
Żeby nie było OT :stuck_out_tongue:
Wczoraj był już lód na naszych drogach to się bawiłem z kumplami :smiley:
Coś czuje, że przez zime bedę opone zmieniał :smiley:

miały byc stunt focie ale głopi wrona przebił dętkę :smiley: h

było dawać na tylnym tylko :smiley:

to jakjestes hardocrem to zrob weeli na bmx dodatko przy tych przełożeniach :smiley: jak dam wysko siodełko to wtedy fajnie wchodzi na szybką gume bo na wolnej to nie chce :smiley:

hehe, kolega też ma rower reeboka z anglii.

wrona - słaby jesteś :wink:
Na moim też nikt nie umieć wheelie ani trochę, a ja sobie wchodze i wolną i szybką :stuck_out_tongue:

Jak ty kurna przebiłęś przód ? :smiley:

nie wiem jade i słysze psssssss i patrze dziurka , ato se jescze polatam zjade za pół godziny bo powli chodzi , i po 5 minutach BACH… BZYYYYYY i po oponie , jak fajnie mi przednie koło uciekało :smiley: na flaku :smiley:

Głupol :stuck_out_tongue:

:wink:

dawaj stopale :wink:

zrobię endo przez 30cm xD bo nie mam dobrego hebla z przodu :confused:

ja jak miałem cały rower to tak max się udawało ze 4m (hamulce v-break) ale jak się bardziej rozpędzałem to już były za słabe :expressionless:

Dzisiaj pikuś namówił mnie na wieczorne stóndy, ostatnio zalozylem wieksza tarcze na tyl ale nie mialem adapteru do zacisku wiec na szybko wkrecilem dwie srubki i kilka podkładek, pikus mowil ze się rozpierdoli ale się mylił xd
























Piotrek oczywiście musiał coś wymyślić, trzeba przyznać ze mu nie brakuje kreatywności :564:

Wy gnojki >_<
A ja to sam muszę jeździć …

P.S. Co w tym kreatywnego ?! o_O

No nie wiem czy przyszło by ci do głowy powiesic rower za ped ało na bilbordzie ^^

i się na ten bilbord wspinać :stuck_out_tongue: