Speedfight by Danielson Last Photo >Pozegnalna sesyja<

co ty wału nie trzeba :slight_smile: ja śmigam na airsalu t6 na seryjnym wale i jest ok :stuck_out_tongue: i wcale nie ma tak lekko ze mno

Kumpel ma Polini Sport 50 ccm i jest zadowolony :stuck_out_tongue: Ma go w Trekkerze i mówi że 10 km/h więcej mu jedzie niż na seryjnym.

A ten wydech co mam to da rade przy cylko 50ccm sportą

[ Dodano: 02-06-2009, 20:24 ]
No to tak przez ostatni czas skuterek przeszedl kilka zmian. pierwsza to polaczenie tylnich plastikow ze soba i z nadolem. pomalowalem go jeszcze raz calego…

teraz male pytanko oplaca się kupić kiere downhill z adapterem i lusterkiem f1 wszystko tej samej firmy i koloru za 50 euro?

Fajny, tylko ten tył by musiał być niebieski :stuck_out_tongue: a kiere się opłaca ;]]

widziałem tego speeda w profilu skuterówym na nk :smiley: nawet chyba dodałem komentarz , a tak poza tym podoba mi się ten tył , oryginalnie :smiley:

Ladnie ze się wszystim podoba a moze wezmnie go ktos pod swoje skrzydla za 3.5tysą? bo dostaje af1 futurke… link do aukcji dam pozniej :wink:

EDIT :slight_smile:
Speeda nie sprzedaje. Zaczynam nowy projekt calkowicie inny :wink: Bedzie to crossfight :wink: stwierdzilem ze nie oplaca się go sprzedawac a kasy na enduro nie mam wiec tak:
Plany optyka:
-Opony pozadne kostki (po wakacjach dopiero ;/)
-kierownica cross’owa a jak nie to zwykla bmx
-lampy przerobione w 2 male lezki opadajace ku dolowi
-Maly błotniczek wystajacy z przedniej czachy (zywia+szpachla lub zrobie cos z tego doradzcie)
-do tego max podwyzka z tylu
-kolor pomarancz (KTM) + czerwny (jakieś detalu typu wachacz felgi)
-i handbary
Reszta przyjdzie w trakcie :stuck_out_tongue_winking_eye:
Plany mechanika:
Tu nie mam za wiele planow wszystko zrobie dopiero jak skoncze optyke czyli:
-gazniczek 17.5mm (nie namawiajcie na 19 bo 17.5 mogę mieć za 100 zl niecale)
-no i airsal sporcik 70ccm i wzmacniane lozyska i to wszystko

Wiec tak robic bd w przyszlym tyg go bo dostane kase i zajme się na razie kiera i czacha :wink:
[fota czachy]

Mam nadzieje ze jakieś pomysly mi podsuniecie :wink:
I napiszcie co o tym sadzicie

ciekawie się zaczyna, i w ogóle są kostki na takie kołaż na felgę taką są? bo takich szerokich jeszcze nie widziałem xD
na 70 już w terenie możesz pośmigać ale będzie Cię ograniczało niskie zawieszenie skutera ;/
a gaźnik 19 byłby lepszy dużo do tego cylindra za 250 są nowe już jakieć tec firmy
ale jak chcesz 17 bo masz tanio to spoko ;p

http://tbn2.google.com/imagesąq=tbn:SwxSK7yophUCmM:http://www.motoclubcodogno.it/images/sport/Scooter-06-web.jpg <- skuc z takimi oponami
http://tbn2.google.com/imagesąq=tbn:bx1aeYLW-JdOJM:http://www.vwbusboys.nl/images/scooter05_2.jpg a tu podobny na zawodach… Ja juz widzialem ale trzeba trochę poszukac i nie sa takie drogie wbrew pozorom :smiley: chyba 300zl max za komplet na polskie… i wydaje mi się ze bd bardziej szedl w wyglad crossowy i w mechanike niz w upiekszanie go…

Jezu :smiley: … Nie widzi mi się skuter robiony w stylu cross’a ;] . A poza tym to i tak nie będzie to samo co enduro jeśli chodzi o właściwości jezdne :stuck_out_tongue_winking_eye: .

Wiem wiem wiem :smiley: Tu nie chodzi o wlasciwosci jezdne ale po 1. Po kazdym deszczu droga od glownej do moojego domu (850m) jest w takim blocie ze cale buty zatapiaja się (glina) po 2 wszyscy teraz speedy kupuja a ja nie lubie tak jak wszyscy ;D Po 3 nie mam karty i bd mogl w lasy bardziej się zapuscic :wink:

nie mam zdania na ten temat , szczególnie z handbarami ,albo to wyjdzie zajebisty custom , i może to być nie powtarzalny tuning a może wyjść z tego wieś po maxie , nie wyobrażam sobie tego po prostu , chciałby to zobaczyć

Sprzedaj to (spróbuj) i kup full crossa jak chcesz po lasach szaleć.

Po 1 nikt nei chce kupić. Po 2 znudzilmi się trochę ;]

Na tym wahaczu z przodu to za ciekawie w terenie nie będzie :wink:
No ale ciekawe co z tego wyjdzie :slight_smile:

E tam ja tam skakałem i jest git, no poza tym że jeden lag mi trochę puszcza oleju, ale to chyba nie z tego

To ma mieć tylko taki wyglad :smiley: i oponki w razie czego jak napada na moja droge ;d ale z handbarow i tego błotnika przod zrezygnuje :wink: Moze jakieś propozycje ? :}

Propozycja jest taka żeby nie robić z tego wioski. Bo skuć nie jest w teren.

no racja sprzedaj . Jak nie chcial się sprzedać za 3000 to wystaw za 2500 dołóż trochę i kup jakąś DT w starej budzie albo sendę też w starej . i wtedy już będziesz mógł poszaleć w terenie :smiley:

No wiec tak. Speed ostatnio przeszedl pare zmian. Zaczelem od robierania go i wyglądał tak : Pozniej wzielem się za robienie bada :wink: Potem silnik pozegnal się z rama poniewaz lozyska na wale i pierscienie sa do wymiany Obecny wyglad speeda fota z wyprawy jezdzilem takim po ulicach :stuck_out_tongue_winking_eye: Do tego dojdzie jeszcze kiera bmx (od wrony) + lusterko f1 obicie siędzenia na bialo i małowanie. Vt jak ma wyglądac tyle ze bez bada i kiery ten vt dzieki FiRe za vt :wink: Dajcie jeszcze jakieś propozycje

P.S. Moglbym prosic jakiegos moda o poprawienie reszty fot bo nie mogę cos zrobić zeby bylo widac ;/

no właśnie fotki nie działają :frowning:

Ale Wino działa i poprawia :smiley: