Speedfight by Danielson Last Photo >Pozegnalna sesyja<

Speeda kupiłem w listopadzie mial 19 tys. przebiegu i byla to pełna seria. Zaczelo się od tego ze w styczniu mialem spotkanie z sarna i musialem plastiki pomalowac. Wybor padl na ciemny niebieski. Ostatnio pasek pekl i dostalem wiekszy funduszy a tu rzeczy ktore zrobilem:
Mechaniczny:
-filtr powietrza 4RACE
-Airsal sport 70ccm
-wal tr evo
-wario hebo ng
-sprzeglo top racing
-pasek athena
-tłumik giannelli spl
Optyka:
-badlook
-custom dupa
-malowanie
-kiera bmx i mostek od furiusa
-lusterko f1 milenium
-i inne ;pp
PLANY:
-liczniki digital
-przerobka LC
-Gaznik wiekszy (moze niedlugo)
-obic siedzenie na ROZ !! ;D

nie jest zły ten lakier, aczkolwiek mi by bardziej felgi podobały się czarne lub pod kolor karoserii.
Jak z osiągami? jaki v-max?

serja zablokowana 65 z gorki 70. Teraz nie wiem w pon pasek przyjdzie i wyprubuje wario tłumik i sprzeglo ;] ale mysle e z 80 powinno isc…

Piękny Speed a lakier jak cukierek :d W ogóle speedy są piękne :smiley: Nie myślałeś nad założeniem zwykłego zawieszenia z przodu ??

Nie nie myslalem :wink: a lakier piekny nie widac nawet ze sprayem małowany :slight_smile:

Ładny, tunel daj na ten złoty jeszcze :stuck_out_tongue:

No muszę… ale farby mi nie zostalo i bd wymienial plastik przed kolanami i wtedy pomaluje… Jutro zakladam wario hebo ng sprzeglo top racing :wink: tylko chyba tego nie wyreguluje bo mam tylko to co w zestawie bylo… Jak założę to napisze jak z osiagami :slight_smile:

ja tak jak już mówiłem zamiast małować dodatkowo elementy na żółto lepiej felgi na niebieski lub czarny. mi ten żółty jakoś nie pasuje, 3 kolory to trochę za dużo ;/

Mafioz, To nie zolty :wink: moze na fotach tak wychodzi ale to kolor zloty ten sam co felgi subaru :slight_smile:

[ Dodano: 23-04-2009, 13:16 ]
Nadkole zrobione :wink: jutro bd robil audio :wink:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eaba5c6b7d6759e7.html <— foto skonczonego nadkola…
V-max sprawdzony 101 z gorki wedlug GPS Tomtoma :wink:

A to jest nadkole z mielo.cha ??

Taaa… Bo bylem leniwy i nie chcialo mi się robic :wink: Ale byly problemy z zamocowaniem… Zbiornik oleju wypizgacz trzeba bylo cewke w inne miejsce i pare jeszcze rzeczy :wink:

Ponieważ do swojego speeda też chce dać te nadkole :smiley: Nawet Fajnie wygląda tylko jak mówisz że trzeba przerabiać :confused:

no sam myslalem ze wejdzie bez problemu ale jednak nie ;/ lepiej samemu zrobić… Co sadzicie o malowaniu sniezno bialy-zarowiasty zielony/pomaranczowy??

Wszystko ladnie, ale ta blacha… weź ją na przekładnie albo tam niżej trochę bo nie zbyt wygląda w tym miejscu co jest teraz…

Co sadzicie zeby podloge i plastik przedkolanami pomalowac pod kolor felgę :slight_smile:

[ Dodano: 24-04-2009, 11:15 ]
http://img300.imageshack.us/img300/5268/malowanie.jpg <— co wy na to zeby zaznaczone elementy pomalowac pod kolor felgę? :smiley:

Weź lepiej na biało, lepiej by to wyglądało :stuck_out_tongue: ja bym tu jeszcze przednią lampę od speeda II wpasował i by było gitt :smiley: i weź tą blachę na przekładnie będzie 100% lepiej. Jak masz kawałek jakiejś blachy ryflowej albo jakiejś innej to ugnij i przykręć do amora. ja tak zrobiłem i jest fajnie :smiley:

Pozdro.

A co wtedy z dziurami w nadkolu?? xD nie lampu od speeda II nie daje ale chce zrobić badlook zeby tylko taka kreska na dole zostala ;d Ale ja chce pod kolor felg :wink:

Ja też mam dziury w nadkolu i to nie przeszkadza :stuck_out_tongue:



Tak pomaluj i będzie kozak :stuck_out_tongue:
Zresztą z tym złotym to też będzie fajnie ale tak jak podałem to też jest ładnie :stuck_out_tongue:

Nie nie podoba mi się :wink: u mnie w miescie (malym) jezdza 4 speedy II i moj jedyny I :wink: i chce mieć innego niz inni :wink: calego nie chce mi się małowac tylko tamte kilka plastikow :wink: ale najpierw go wyreguluje :stuck_out_tongue_winking_eye:

[ Dodano: 25-04-2009, 20:40 ]
maly up :wink:
http://img24.imageshack.us/img24/7568/dsc00106lzb.jpg <– audio 2x200watt voicekraft+wzmacniacz 400watt voicekraft :wink: Cudnie gra :wink: Mam okazje kupić trekkera za 600zl sprawnego bez papierow… Brac??

Audio fajne nawet tylko nie wiem czy Ci się ta deska nie złamie bo masz za bardzo ściśnięte te glośniki :smiley: