Speedfight by Danielson Last Photo >Pozegnalna sesyja<

Nie zlamieć nie zlamieć :wink: to ze sklejki ale się twardo trzyma… i nie jest tylko wkladane do kufra jeszcze sa co kawalek w kufrze ograniczniki zeby nie dygalo się :smiley:

A nie lepiej byłoby te głośniki jeden odsunąć do lewego rogu, a drugi do prawego, tak żeby nie wystawały za deskę i nie dotykały się?

Takie rozwiązanie bylo by najlepsze bo podczas wyciągania decha może na serio pęknąć na pół :stuck_out_tongue:

Speed Ciekawy :slight_smile: Szkoda że AC :slight_smile: co do audia to nie lubię takich rzeczy w skuterze, ale obiektywnie oceniając to głośniki eleganckie :smiley: tylko coś deska mi nie psuje i rozmieszczenie tych głośników :slight_smile: Mogłeś je dać po skosię :slight_smile:
Tunel też bym na złoto bujnął :smiley:
A i zalóż błotnik na przód bo tak to łyso wygląda :slight_smile:

Wapster, Wlasnie się zastanawiam czy na LC nie przerobic… Full sport w LC ale chyba kupie caly silnik 100ccm :wink:
Foty z dzisiaj :wink: mala sesyjke mu zrobilem :slight_smile: Plastiki sa sprayem małowane a jakie ladne odbicie :wink: Czyli nie wazne czy się maluje tylko jak :smiley:
P.S fotki -> http://img257.imageshack.us/gal.php?g=nank.jpg

Ty, to prawda że speed w zakręcie tak jakby się łamał? Masz takie odczuciaż Jeździłeś “normalnymi” motorami dla porównaniaż

Kowal, tak mam takie odczucie :wink: takie dziwne ale idzie się przyzwyczaic na poczatku balem się ze cos się dzieje ale teraz juz tego nie czuje wcale :stuck_out_tongue: btw. wczesniej jezdzilem: af-1, typhoonem, i innymi badziewiami :wink:
P.S. Wie ktos czy do ramy od 50-tki wejdzie silnik peugeotowski 100ccm? :slight_smile:

tego co wiem to tak

Za 1-2 miesiące bd mial kolo 1-2tys i chce wyglad calkiem przerobic… Myslalem o badlooku z przodu albo zamontowac soczewki od Malagi F12… Do tego lakier snizno bialy-pomarancz/zielen jaskrawy. Jakies wlociki porobic plastiki poprzerabiac i keire bmx założyć :wink: co o tym sadzicie? :slight_smile: Jakies propozycje moze?? :stuck_out_tongue:

No daj lampe od speeda II przednia Ci mowie!!! :stuck_out_tongue_winking_eye:

jak chcesz to sprzedam ci moją kierę BMX od trekkera , ale to jak juz rmx’e będę miał zarejestrowaną , bo wtedy trekkera robię na serie części sprzedaje a peugeota bierze mój starszy
, kiere razem z mostkiem sprzedaje , zrób DOKŁADNE FOTY kocowania kierownicy to ci powiem czy podejdzie :smiley: (na 95% podejdzie)
, mam jeszcze licznik od tej wersji speedfighta ale trzeba chyba lekko przerobić instalacje żeby go podłączyć


[ Dodano: 28-04-2009, 23:03 ]

mateuszpasiu napisał:

No daj lampe od speeda II przednia Ci mowie!!! :stuck_out_tongue_winking_eye:



nie podejdzie inna jest

wrona, za ile ta kieraż? :smiley: nei chce mi się sciagac plastikow;) ale chyba powinno podejsc coś? :slight_smile: mateuszpasiu, nie od speeda 2 nie chce !! :smiley: chce mieć jedynego wyjatkowego speeda :P:P myslalem zeby dac moze taki 1 waski pasek co sa do streefightow :wink: (z homologacja xD) :stuck_out_tongue:

dokładne info wysłałem ci na priva

Ok… Wypowie się ktos jeszcze co do małowaniaż? :slight_smile: Teraz wpadlem na pomysl zeby założyć ta kiere bmx i do kiery przymocowac taka waska lampe h4 do streetow ;d a przod bez lamp :stuck_out_tongue:

nie wiem co dokładnie masz na myśli mówiąc o tej lampie ale w dziury po seryjnej daj siatex

Jest teraz taka sprawa. Chce go sprzedac i kupić suzi rg80 albo yamahe dt80. Moje pytanie ile mogę za niego wolac?? Foty macie a setup: hebo ng, sprzeglo top racing, giannelli nrx. Do tego mam jeszcze audio glosniki 2x200watt voice kraft i wzmak 400watt voice kraft… Nowe opony Nowe ako nowy tlok vertex zalozony 200km ma przejechane. Podawajcie mniej więcej ile mogę za niego wolac…

Myślę że coś koło 3k.

Jednak nie sprzedaje :smiley: ociec na mi w styczniu kupi nowa rs 125 :wink: bo a1 bd robil… A teraz chce założyć cylinder sport…
Polini sport 50ccm
Airsal sport 50ccm
Polini jest drozszy prawie 2 razy… Jaka jest ich zywotnosc i jaka moc osiagaja i jaki tłumik do tego by byl najodpowiedniejszy?? Mam giannelli nrx dobry będzie?

powiem ci ze lepiej wziasc 70cm one sa zywotniejsze bo nie sa tak wyżyłowane. na 70 wycisniesz wieksza moc i będzie dłużej sluzyl

Tylko ze do 70ccm bd musial wal kupić, i tłumik conajmniej yaska r