RS 125 Kowala

RudY napisał:

ranie w banie ... jakoś większość ma odblokowane a ile zostało przez to skoszonych ?



mało kto został na tym złapany , ale prawo swoją drogą , w wakacje legitymował mnie policjant za jazdę po 22 że ludzie się skarżyli że im pierdzę pod domami, i tak gadka się zaczeła i on mówi , że uważa że na piździki powinno byc normalne prawo jazdy , bo każdy głupi umieć rozblokować skuter

iw tym wypadku po raz kolejny sprawdza się moja teoria

większość policjantów wie że te nasze śmiećtniki mogą jechać tylko do 45km/h ale raz to to że im się nie chce kontrolować a dwa to to że zdaja se sprawe z tego że ich tez by chuj strzelił jak by mieli jeździć 45 km/h

RudY napisał:

kondzio a ty ze swoimi dresiarskimi radami zostań na dzielni XD :mrgreen: :mrgreen: :lol:

a moze powiedz ze wolałbyś pierdykać tą 50? zamiast 80?

w sumie to na odblokowanej 50 będe jechał mniej więcej tak samo jak na zablokowanej 80

kampeReiro napisał:

w sumie to na odblokowanej 50 będe jechał mniej więcej tak samo jak na zablokowanej 80


No to se odblokujesz tą 80 i będziesz jeszcze szybciej jeździł. Kto by ci patrzył czy to 50? czy 80? Policjanci takimi sprawami se głowy nie zawraca.
Ja bym tak jak mówi kondzio94, i szukał czegoś starszego 80/50 lub nawet 125/50 ;-)

EDIT
sorry za off :P

Robertus napisał:

Ja bym tak jak mówi kondzio94, i szukał czegoś starszego 80/50 lub nawet 125/50 ;-)

myśle że na 1 moto 80/50 wystarczające :) TZR 80 odblokowana przyśpiesza w granicach 10-11 sek i v-max 120 :)

kondzio94 napisał:

a moze powiedz ze wolałbyś pierdykać tą 50? zamiast 80?


Tu nie chodzi o to ... jakby mi nie zależało na mocy to bym zamiast 125 kupił DT 50 :P
Chodzi o stronę prawną ... zresztą ja mam swoje zdanie na ten temat - od początku NIE szukałem 125/50 tylko normalnie zarejestrowaną

kondzio94 napisał:

Robertus napisał:

Ja bym tak jak mówi kondzio94, i szukał czegoś starszego 80/50 lub nawet 125/50 ;-)

myśle że na 1 moto 80/50 wystarczające :) TZR 80 odblokowana przyśpiesza w granicach 10-11 sek i v-max 120 :)




ta ciekawe.. Jak 10-11 do setki to mają 125 yamahy a nawet więcej... ta 80'tka to może z 15 sekund ma.

Courte napisał:

ta ciekawe.. Jak 10-11 do setki to mają 125 yamahy a nawet więcej... ta 80'tka to może z 15 sekund ma.

a ja Ci mówię że ma ok. 11s :) Gilera runner 125 ma też ok 11s.

Co to za spamowisko tutaj kurde?

[ Dodano: 13-10-2010, 20:09 ]
Zaraz pójde po wiatrówke i powystrzelam jak kaczki kurwa :573:

EDIT:







co ty robiłeś na tej drugiej focie…?? :lol:
Kurcze jestem ciekaw jaki ty masz tam dyfuzor… weź no sprawdź

No to jutro postaram się zobaczyć oznaczenia.

[ Dodano: 23-10-2010, 22:09 ]
http://www.youtube.com/watch?v=3QMBfAp1Qp8

A na drugiej focie to ją pchałem, tak do foty

Adi, na dyfuzorze mam napisy takie:

APRILIA jakieś numerki, homologacja E3 i E11
MADE IN ITALY

kurwa cyc ale droga

po powodziach wszędzie u mnie takie asfalty xD

no właśnie piękny asfalt :smiley:
a zakrętów tam u ciebie nigdzie nie maż bo zawsze na prostej kręcisz

kurcze no niemożliwe że to jest oryginalny…

Szympa, kiedys dawałem filmik jak daelimem winkle zbierałem. Na wiosne/wakacje będzie więcej lepszych filmików.

Adi, no bez kitu jest tak wytłoczone.
Ona była kupiona w niemczech, to moze tam takie montowali i ich nie blokowali jak i tak była blokada na module do 80km/h. Nawet na ramie mam tabliczkę z napisem 80km/h Alpha technic.

http://img697.imageshack.us/img697/2228/dsc00976i.jpg
Zobacz jak ja miałem objemkę na końcówce z seryjnym dyfuzorem, a jak masz ty… ty masz bliżej dyfuzora objemkę… a tak mają dyfuzory arrowa + oryginalna końcówka…
Ale zaraz… ty masz chyba jakoś inaczej przykręconą objemkę albo mi się zdaje…

No właśnie końcówkę tłumika mam nietypowo przykręconą. Przyjrzyj się na poprzednich fotach to zobaczysz.

no właśnie i to za to … :wink:

Zachciało mi się kurwa dzisiaj na winklach jeździć…
A wiadomo jaka dziś pogoda była, śnieżnie…