RS 125 Kowala

Jak część z was wie, tydzień temu kupiłem sobie RS 125. Wrażenia z jazdy świetne, masakra w porównaniu do scootino i 125 w 4t. Mam fote, i 3 filmiki, wiem że słabe, może jutro coś lepszego będzie. I jeszcze jedno, była kiedyś dyskusja jakie to dokładne są elektroniczne liczniki, bujda na resorach, przy v.max zawyża mi o 14km/h wg GPSu.

A i jest to takie małowanie.



Filmiki dodam jak skończą się przesyłać.

Fotki a to już ! :stuck_out_tongue:
I z karteczką jak norvid bo nie wierzymy XD

wiesz że zasada jest taka że jak w temacie nie ma fot to temat leci do koszaż?

no to dodaj ten filmik… no i jakieś foty
ty… mój licznik raczej tak nie zawyża… bo jak ja jadę rs 70km/h to w JetForce pokazuje 80km/h czyli by wychodziło że JetForce idzie 66km/h ^^ to jest raczej nie możliwe… no i mój licznik pokazuje tyle ile w moim aucie… a licznik auta sprawdzałem GPS’em i zawyża w aucie o 1km/h
Więc masz gówniany GPS :mrgreen:

A sprawdzałeś z gps przy ponad 160km/h? Bo ja miałem 166 a gps pokazał 152. I gps kolegi także nie wiem jakiej on tam klasy jest. Ale roxem we 2 jechaliśmy 80 i ten sam gps pokazał 73.

http://www.youtube.com/watch?v=ayvs3b0RQOU
http://www.youtube.com/watch?v=__bMPSpOuPc

fajnie, ze pokazałeś w końcu ale nie jeste zwolennikiem takich filmików, one nic nie pokaują sobą poza jakimś przejazdem bokiem ;p

Widze koledzy z filmików maja radoche bo kumpel ma rsą
To jak wjazd nowego kombajnu na wioche gdzie wszystkie chłopy przychodza^^ ahaha


gz rski ;d

koledzy byli nagrać mnie, a nie jest tak że uoo weź spal gume, weź przypie*rdol, i nie wiem co jeszcze. Gratuluja mi sprzętu po prostu. I ten co go widać na filmiku ma katane na dotarciu właśnie i chce ją sprzedać temu drugiemu co nagrywa, bo ten drugi to student i on by sobie katane odpicował, a ten w żółtym nie chce się ze mną wlec 45km/h bo 6 bieg za wysoki, nie idzie jechać na 6 biegu u mnie 45km/h.

A na drugim filmiku to na tym łuku to wszystkich oprócz mondeo połknąłem bo się droga skończyła i rondo było, a na pierwszym hamowałem ze 160 i wcale nie było tak łatwo jak zaraz przedemną był samochód.

[ Dodano: 01-10-2010, 22:45 ]
A jak mam przymocować telefon? Mam patent żeby do laga(zaraz pod kierą) przykleić taśmą go, ale obrotów nie będzie widać, tylko skaczące cyferki.

Kowalku, otóż sprawdzałem autem przy 180km/h tzn nie ja kierowałem, siędziałem z boku ofc… na blacie auta było 180 a na gps 178-179… jak jechałem rs a ojciec autem to u niego pokazywało 140km/h i u mnie też :wink:

Kowal napisał:

A jak mam przymocować telefon? Mam patent żeby do laga(zaraz pod kierą) przykleić taśmą go, ale obrotów nie będzie widać, tylko skaczące cyferki.


U mnie w temacie dawałem zdjęcia jak ja mocowałem fona - to se zapożycz patenta mojego :p

Kowal napisał:

student



Kowal napisał:

odpicował



??

Możesz napisać o co ci chodzić

[ Dodano: 01-10-2010, 23:44 ]
No to nie wiem Adi. Może starsze roczniki miały mniej dokładny? Zaobserwowałem na przykład że licznik nie pokaże 70km/h, 69 i 71 owszem, ale nie 70.

Rs jak Rs :smiley: Co tu mogę powiedzieć? Adveriona fajniejsza :smiley:

to dziwnie masz, bo u mnie pokazuje każdą prędkość… co 1km/h

A planujesh jakichś tunink ?!? ?!? ?!??!?!?!? ?!!1 1 ! 1! !!1

łeee… strachodupek :stuck_out_tongue: Mając takie przyspieszenie i taką szeroką drogę mogłeś swobodnie wyprzedzać mając samochody jadące z przeciwka :slight_smile: Będziesz się musiał wyrobić :wink:

Dywer ma racje ;p
Nauczysz się jak kiedyś ebdziesz miał korki na jednopasmowej ;D
Ja się musiałem nauczyć niedawno na nawet nie takiej szerokiej drodze tylko na zwyklej jade środkiem ;D

Też mam podobne zdanie że to nie jest jazda taka prosta i kogoś wyprzedzisz, rób ten patent i nakręć jakiś bardziej długi filmik nie jedynie na prostej bo to jest hujnia na prostej,
a tak ogólnie to chyba fajne to masz, a co z tym licznikiem to :573:

Nie wiem co z licznikiem, ale mam na to wyjebane bo ze świateł i tak wypierdole wszystkie puchy do 200KM. Myślicie że pomysł z przygięciem blaszki jest dobry?
A tu jeszcze takie foto.

nie przyginaj blachy bo przypał, ostatnio się o to czepiają bardzo, a masz w full preclu rs’kę to nikt się o nic nie przywali , najwyżej zrób se chowana tablice jak np w ostatnim momencie zobaczysz foto radar itp, jedni robią elektryczne itd ale tak naprawdę nigdy nie masz pewności czy zadziała , najfajniejszy paten to kupić drugi rollgas (na druga rękę) , i na linkę to zrobić :smiley: tylko zrobić tak żeby to ciasno chodziło , bo niebezpieczne będzie jak ci druga reka będzie uciekać… widziałem kiedyś taki patent w moto i wypas jest

Kowal napisał:

Możesz napisać o co ci chodzić



skąd student weźmie kasę na odpicowanie ?