RS 125 Kowala

skąd student weźmie kasę na odpicowanie ?



nie każdy student nie ma kasy :roll:

krzysiek508 napisał:

nie każdy student nie ma kasy :roll:



ale większość nie ma albo przynajmniej jest taki stereotyp
zresztą tak ironicznie to mówię

Fajna ta rs, chociaż Adiego fajniejsza :wink:
Ale i tak pogratulować
Jaki to rocznik?

mi się akurat to malowanie bardziej podoba :slight_smile:

Rok 2006, kupiona w salonie w niemczech w 2007r.
Zaraz dam foty z jazd z kurczakiem z forum. Powiem wam że ciśnie to jego rieju.





rs <3 masz A1?

Mam A1.

A co brał Kurczak Twoją RS ? :smiley:

RudY napisał:

A co brał Kurczak Twoją RS ? :D

całkiem możliwe :D lecz watpie :P

hehe ;d nie no aż taka rakieta to to nie jest :wink:

Haha, właśnie zmierzyłem kompreche i jest 9,3. To chyba luks na prawie 20k przebiegu, no nie?

kondzio94 napisał:

całkiem możliwe lecz watpie


Sens tej wypowiedzi pozostawię bez komentarza.

czemu ten kolega w rieju se nie zmieni opony? przecie to łyze jak kolano. ;p
i mam wrażenie, że u Ciebie na przodzie dużo bieżnika też nie zostało, mam racje?:smiley:

Powiem tak, łyso nie jest, ale nówka też nie. Przód po prostu zwykła, nienajnowasza opona no, ze 4mm są na pewno.

[ Dodano: 02-10-2010, 20:07 ]
Z tym że kurczakowi na tyle to guma odchodzi płatami.

Kowal napisał:

Sens tej wypowiedzi pozostawię bez komentarza.

mój kumpel ma tzr 80 po tuningu i bierze rs 125 :)

To ta rs musi być nieźle zajechana. Chyba że kumpel taki zdolniacha jak przemas.

Mafioz napisał:

czemu ten kolega w rieju se nie zmieni opony? przecie to łyze jak kolano. ;p
i mam wrażenie, że u Ciebie na przodzie dużo bieżnika też nie zostało, mam racje?:D



To daj kase :) :P na razie nie mam za co wymienić ;d

bo jak widać się się opona kończy to się zaczyna zbierać kase już i w 2/3 miechy chyba uzbierasz 200zł na oponę? Widzisz, że bieżnika zostało 2/1.5mm zaczynasz zbierać kase na opone ;d

Mafioz napisał:

bo jak widać się się opona kończy to się zaczyna zbierać kase już i w 2/3 miechy chyba uzbierasz 200zł na oponę?



A jaką ty chcesz oponę kupić za 200zł, bo z twoich wcześniejszych wypowiedzi wnioskuję, że mówisz o nówce :P Tak tylko pytam.

kondzio94, przestań się przychrzaniać do Kowala, bo teraz pokazał, że jednak ma motogen ;)

Dywersant napisał:

To ta rs musi być nieźle zajechana. Chyba że kumpel taki zdolniacha jak przemas.

cały silnik od srodka w polerce wszystko porozwiercane .. v-max 135-140 chyba ale przyspieszenie miazga :D

Dywersant napisał:

ondzio94, przestań się przychrzaniać do Kowala, bo teraz pokazał, że jednak ma motogen ;)

Motogen ma nawet ten co ma chinola :)

kondzio94 napisał:

Motogen ma nawet ten co ma chinola



Pewny jesteś? wiele osób kupuje chinole żeby np. do pracy albo do szkoły dojeżdżać. Wielu osobom skutery służą jako środek transportu i do powariowania, ale większość z nich po 18-stce przesiada się do puchy i nigdy już na motocykl w wsiądą.