RS 125 Kowala

Dywersant, No za 200 może nie ale za 260 nowa michelin pilot sporty 130/70/17 ja na przód kupiłem jak była za 230 jeszcze 100/70/17 (teraz 270) michelin pilot sporty to miazga jest, super opona ;d ale jakby kupował opone za 200 by znalazł jakąś leżakowaną spokojnie max 2 letnią dobrą opone, ;p

Gibnąłeś pierwszy cytat :wink:

kondzio94 napisał:

Dywersant napisał:

ondzio94, przestań się przychrzaniać do Kowala, bo teraz pokazał, że jednak ma motogen :wink:

Motogen ma nawet ten co ma chinola :slight_smile:



Kowal dotychczas pokazywał swoim działaniem, że jest handlarzem, lecz teraz naprawił swój błąd i stał się dorosłym motocyklistą kupując sobie sprzęt na prawdę do jazdy dla siebie :wink:

Ludzie, którzy kupują chinole(lub markowce), to w większości pseudomotonici, którzy jak tylko mają okazję, to przesiadają się do puszek, więc dałeś zły przykład :wink:

[ Dodano: 02-10-2010, 23:50 ]
To ja się chyba zakręcę za oponą, bo po ostatnich moich jazdach bieżniki ostro stopniały xD

Mąż mojej siostry kupił chińczyka 4T do dojeżdżania do roboty 7km… a teraz tak mu się spodobało że ostatnio pojechał nim w trase 150km w jedną stronę… śmiga rekreacyjnie… pobawił się trochę… leci 70 realne … i jakoś buja… po mojemu motogen może mieć każdy kto ma 2 koła… nie liczy się sprzęt… można jeździć zablokowanym chinolem i mieć pasje …

Są wyjątki od reguły :stuck_out_tongue:

motogen ma każdy dla kogo posiadanie 2oo jest czymś więcej niż tylko dojazdem do szkoły cyz pracy i kto chociaż sam powietrza napompuje i sobie świece zmieńi.

RS wyrąbana w kosmos, jeszcze w takim słitaśnym malowaniu :P… Nie no serio strasznie mi się podoba. Oby zapier dalała i się nie psuła :stuck_out_tongue:

Kowal z tym że nie pokazuje 70km/h tylko 69 i od razu 71 to jednak miałeś rację, dziś to sprawdźiłem i rzeczywiście tak jest…

chińskie liczniki xD pokazują co 2 km/h

nie nie… to tylko przy tej prędkości, tak to pokazuje co 1 :stuck_out_tongue:

Czyli krótko mówiac kupiliscie zepsute :stuck_out_tongue: xD haha
Znajomy sklada rs full polini :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

A po co ma pokazywać tak szczegółowo jak i tak te cyferki się zmieniają jak głupie xD

Kowal napisał:

A po co ma pokazywać tak szczegółowo jak i tak te cyferki się zmieniają jak głupie xD


Też prawda. W takiej skali co 2km/h w zupełności wystarczy ;)

Wiesz jak licznik działa tak jak u przemasa to trochę chujowo. Zrobaczcie na tym filmiku co dał jak mu działa licznik.

Licznik jest tylko dla informacji a nie po to żeby podziwiać jak cyferki latają.

A ja i tak wolę analogi :slight_smile:

ja tam wolę liczniki cyfrowe, ale obrotomierz to już koniecznie musi być analogowy, bo inaczej lipa…
Ja nie mam zepsutego o kupowałem nówkę licznik :wink:
1200zł taki :shock: :stuck_out_tongue: Koso siada :mrgreen:
Ale on pokazuje co 1 tylko z 69 od razu na 71 przeskakuje, ale to tylko przy tej prędkości…

RudY napisał:

A ja i tak wolę analogi :)



Te skaczące strzałki(prędkościomierza, obrotomierza i w niektórych przypadkach poziomu paliwa :P ) są cudowne :D

jakoś tak na wskazówce lepiej widać to przyśpieszenie jak leci wskazówka nić jak cyferki się zmieniają ;d

Mafioz, niech zgadnę, masz analogaż :smiley:

Mi tam i tak bardziej się podobają elektroniczne prędkościomierze. Wystarczy że obrotomierz jest w analogu :wink:

no… nsr mają analogi :stuck_out_tongue:
Każdy chwali co ma :smiley: