RS 125 Kowala

Damianho, niech zgadnę, masz cyfrowy? xD
hah no tak jest, przynajmniej na razie to co kto ma to chwali ;p
Ale i tak przy wyborze moto się nie kieruje czy ma licznik analogowy czy cyfrowy bo mi to zwisa, i tu i tu pokazuje prędkość a co fajniej wygląda to jużkwestia gustu nie bede rezygnował z moto bo mi nie pasuje że ma licznik analogowy lub cyfrowy ;p

Mafioz, dokładnie :wink:

A ja się wyłamię i powiem że też wolę analogi, ale w nowych ścigach jakoś się przyjął zestał analog obrot plus wyświetlach z prędkościomierzem plus reszta danych.

Mafioz napisał:

na wskazówce lepiej widać to przyśpieszenie


Igzakli ! Kocham to jak to leci tak szybko do góry się wspina ;) Nie wyobrażam sobie patrzenia na cyferki przeskakujące co chwile tylko :/

RudY napisał:

Kocham to jak to leci tak szybko do góry się wspina


Od tego jest obrotomierz :-)

Obrotomierzem to ja się mogę na luzie po podniecać :stuck_out_tongue:

RudY napisał:

Obrotomierzem to ja się mogę na luzie po podniecać :P


Co kto lubi... :P

Analogowy to Analogowy :smiley: Jeszcze prędkościomiećrz może być cyfrowy, ale obrotomierzł Neever :smiley:

dokładnie ta przyjemność gdy wskazówka wchodzi na czerwone pole :PP szczerze mówiąc od kad jezdże rieju to nie patrzę na prędkość tylko obroty :slight_smile:

Sie zegarami podniecacie. Ciskać ile się da tylko uważać żeby nie przesadzić. W piździku to zamulaste to se mozecie podniecać zegarami, a jak już coś ma trochę kopa to trzeba uważać, i na jakość nawierzchni i na innych.

no racja Kowalu ;p Ja się zapierdala tak ze 100kmh to na SEKUNDE spojrzysz na zegary i już przejedziesz 27metrów patrząc przez tą sekundę na liczniki więc to nie jest takie hop siup tym bardziej, że jak ktoś już patrzy na liczniki to 1 sekunda to mało ;p
I przedewszystkim patrzeć już na przód trzeba czy jakiś samochód się nie przymiećrza żeby włączyć się do ruchu z bocznej drogi bo jak się szybko jedzie jesteś daleko a zanim tamten koleś ruszy wyjedzie i się rozpędzi to już jesteś koło niego.

W dołek w asfalcie wpadłem przy 100km/h to myslałem ze się wyjebie bo kiera mi na prawo i lewo rzucało. a kolega na suzuki katanie przy 40 tylko mu się lagi ugieły. Trzeba uważać.

Kowal napisał:

W dołek w asfalcie wpadłem przy 100km/h to myslałem ze się myble byble bo kiera mi na prawo i lewo rzucało.

to ja nie wiem jak Ty jeździsz :) .. Już kowal kupił rs'ke i nagle wielki motórzysta.. żal

kondzio widać, że Cię zazdrość zżera jak 102 :slight_smile:

RudY napisał:

kondzio widać, że Cię zazdrość zżera jak 102 :)

no ale dlaczego ma mnie zżerać? Sam mam xv535 :D

Ah nie będę się wypowiadał …

RudY napisał:

Ah nie będę się wypowiadał ...

no bo nie ma co tu się wypowiadać.. nie zżera mnie :D po za tym jakbym chciał to bym se kupił rs i tyle :|

Wez mnei nie wkurw moze coś> Zaraz bana wlepie i będzie po sprawie. A Ty kondzio zaczynasz się robic jak norvid. JAkbym chcial to bym mial … zal

Ave Norvid :!:
Ale ludzie nie macie o czym tu gadać tylko pitolicie jakieś farmazony…? ogar :!:

Kowal napisał:

W dołek w asfalcie wpadłem przy 100km/h to myslałem ze się myble byble bo kiera mi na prawo i lewo rzucało.




Hahaha! Sportowe zawieszenie... :572: Albo uszkodzone :P :lol: