RS 125 Kowala

No chyba raczej że w sportowym moto jest

Sportowe zawieszenie

No raczej chyba nie , sportowy to określenie typu , motocykla … turystyk sport enduro itp

za ze sportową zawiechą to możesz się spotkać np w turówkach i tam jest pełna regulacja wysokości twardości itp… nikt nie ładował by tak drogiego zawieszenia do rs’ki , musiała by ona kosztować 2-3 tys więcej albo i lepiej , a po co takie zawieszenie preclowi w dziedzinie wyścigów ??

Jeezu Wrona, chodziło o to że sportowe zawieszenie, że ma mniejszy skok niż np. enduro, jest twardsze i wgl…
Ja tam na nsr nieraz wpadłem w jakiś dołek i kierownica mi nie latała ani nic więc ja nie weim co to u Cb się dzieje ;p masz za mało siły w łapach i nie dajesz rady kiery utrzymać xD

Ok, może nie jest sportowe, ale jakbyście wpadli w takie miejsce gdzie są 3 różne dołki obok siebie przy ok 100km/h to każdym sprzętem by rzuciło. Po prostu dołem, zaraz drugi trochę odsunięty tak że koło zaraz inaczej chciałoby jechać i trzeci znowu w druga odsuniety

Dobra cicho już :stuck_out_tongue:
Dołek dołkowi nie równy, Kowal trochę może podkoloryzował, Mafioz przesadza i wrona oczywiście nie ogarnia ;D no i jest git :wink:

to jest tzw. szima…
RS’ki są dość lekki i za to występuje w nich szima, sam tak mam że jak jadę ok. 150km/h po falistej drodze to kierownica zaczyna powoli latać w lewo i w prawo…

Lekki sprzęt, twarde zawieszenie o małym skoku, brak wprawy i są efekt. To tyle w tym temacie :sunglasses:

Kowal, jako dobry kolega radzę ci nie zapieprzać o tej porze roku, bo inaczej zaliczysz dzwona :wink: Teraz na drogach jest mnóstwo syfu, asfalt jest niedogrzany, a ty kozacząc możesz łatwo przekroczyć granice i… BUM! OPANUJ SIÊ! :wink:

Adverion, a nie shimmy? xD wężykowanie po polsku? xD prawie każde moto ma punkt shimmy, ale jak się ma trochę siły w rękach to idzie nad tym zapanować.

Ale to nie było żadne shimmy bo po prostu były 3 głębokie dołki w asfalcie i mną rzuciło, kiera w prawo i lewo kilka razy i to o dość duży kąt.

-O
O
-O

Taki mniej więcej układ dołków chyba mógłby wywołać opisany przeze mnie efekt, prawda?

(Kreski są po to zeby się kółeczka nie przesuwały w lewo.)

Masz szersze opony, niż ja, więc nie powinno ciebie to ruszyć :stuck_out_tongue: Siły w rękach nie masz i tyle.

Nowe fotki z poprzedniej soboty, a na nich mała rsv i mały gsx-r :stuck_out_tongue:








Kurwa, Ty masz 160 opone na tyle? oO
coś mnie się zdaje że następnego sezonu nie wytrzyma ;d
Ładna rs no ;d

Z przodu mam tylko 110

[ Dodano: 09-10-2010, 14:09 ]
No z tyłu 160 jest, sam się zdziwiłem, a dywer z przodu 110 i konczył się 3 bieg (ok 100km/h) A jak się kończył to mam ok 10k obr więc wtedy mocno ciągnie i mały docisk przodu i se koła lata jak se chce.

fajniuchna na sr’ka

takie śliczne moto , żeby jeszcze chciało mieć dźwięk 4t i zapierdalać jak zapierdala

chciałbym takie coś jako 600 ale jest tylko chyba w litrze

patrze po googlach i jest 750 ale pewnie w chuj droga

no w wacuś droga i RS a nie SR :smiley:

Ładna,Ładna :smiley: ale nie wiem dlaczego, malowanie Adiego bardziej mi się podoba :wink:

śliczna jak ona mi zajebiś$%e podoba z tyłu boski ma ten tył :slight_smile:

Courte napisał:

RS a nie SR



ups

kondzio94 napisał:

ale nie wiem dlaczego, malowanie Adiego bardziej mi się podoba



mi właśnie to , a mój starszy stwierdził że to malowanie wygląda jak by ktoś rzucił w rs'kę pędzlem

Kowal napisał:

Adverion, a nie shimmy? xD wężykowanie po polsku? xD


i ta i ta forma jest poprawna :-)
WoW Kowal ty wiesz że masz tam nieoryginalny dyfuzor :!: :?:

Wrona, że które moje czy Kowala ?
I dlaczego ? :-D

wrona napisał:

mi właśnie to , a mój starszy stwierdził że to malowanie wygląda jak by ktoś rzucił w rs'kę pędzlem

hehe :D i właśnie dlatego mi się podoba :D Jakoś taki bardziej żwawy :)