RS 125 Kowala

ale ja mówię z tym pęedzlem o rs’ce kowala

co wy tam wiecie o shimmy :slight_smile: byle jaki wyboj i można shimme zlapac nawet na duzym moto. np moja tdm jest shimmolubna co mnie okropnie wkurza i bede to chcial jakos rozwiazac. poza tym jak moto lapie shimmy to wcale nie ma co walczyc z kiera tylko delikatnie kontrolowac sytuacje i dac się jej samej ustabilizowac. walka z shimmy zawsze skonczy się gleba i sila w rekach nie ma nic do tego wy zawodnicy moto gp :stuck_out_tongue:

Ja tam w sumie nie mam takich problemów, bo ciężko jest wytrącić Strykera z równowagi :smiley:

Adi, może jest odblokowany jakiś, mogę ci zrobić foty, alle chyba tylko odblokowana seria, bo max z góry 167 poszła rs, a po równym 166. A jaki zonk dzis jak jade 160 po nowym moście w płocku a tu z lewej mnie audi jakieś bierze i to szybko jechał, ze 2 paki. Ale spojrzałem na klape bagażnika a tam RS6. :wink:

A to ty hardcore jesteś jak 160 prawym pasem ciskasz ;p

Jak byłem pierwszy na światłach na most, 10k obr, pół sprzęgło i rura do przodu, dopiero jak miałem pake 60 to mnie to audi wyprzedzało.

to ładny to ma polot jak RS6 bierzesz do 160 :smiley:

Courte napisał:

o ładny to ma polot jak RS6 bierzesz do 160 :D

Ta na pewno xD . Poprostu audi nie leciała na full'a

Audi to ja nie widziałem w ogóle na tych światłach xD

W końcu to RS6 :slight_smile:
Tam jest czym wyprzedzać :wink: brat jeździł taką audiczką, mówił że nie do opisania jak to ciśnie :wink:

Kowal, chodzi o to że to w ogóle nie jest seryjny… to jak by był jakiś sportowy…
Weź tam poczytaj na nim co pisze, czy jest jakiś napis aprilia czy nie…
PS. rs nie ma polotu z RS6, bo RS6 to tak jakby sześć RS’ek w jednym :mrgreen: :-o
PS.2. A ja się wczoraj na odcinku 15km ścigałem z burakiem (BMW) serii 3 takie starsze, wiecie przyciemniane szyby rura od czołgu, a nawet dwie…, w skrócie mówiąc wieś tuning…
No to do mojego v-max’u zostawał się w tyle łosiek ale jak ja już osiągałem v-max no to niestety mnie wyprzedzał… no ale byłą ciągle tak że ja jego wyprzedzałem a on mnie xD

Adverion napisał:

no ale byłą ciągle tak że ja jego wyprzedzałem a on mnie xD


Jak w bajkach ? :P

Adverion napisał:

no ale byłą ciągle tak że ja jego wyprzedzałem a on mnie xD


I to z tego wszystkiego jest najfajniejsze :D

piękna ta RS 125. w ogóle inaczej wygląda w porównaniu z 50, jest taka agresywna. od razu widać, że ścig . ahh gdybym ja miał prawko na 125 i trochę sianka w portfelu to bym się za takie cacuszko brał :/. niestety na razie mogę tylko pomarzyć :smiley:

To zarzuć sobie aeroxa albo jakieś SM w 50.

wiem. zbieram na TZR’ke 50 ale jest różnica w osiągach i w wyglądzie w RS’ce 125 :stuck_out_tongue:

kampeReiro napisał:

wiem. zbieram na TZR'ke 50 ale jest różnica w osiągach i w wyglądzie w RS'ce 125 :P

nie kupuj Tzr 50:) jak masz kupywać to kup se taką z 98-99r TZR 80 z rej. na motorower :D

tak a potem będe miał same kłopoty gdyby była jakaś kolizja ( oby się tak nie stało) ja tam wole wszystko na legalu. kupie odblokowaną TZR i mi będzie ładnie pylać :stuck_out_tongue:

kampeReiro napisał:

kupie odblokowaną TZR



w świetle prawa będziesz miał takie same kłopoty , jak byś miał 80 , gdyż odblokowane 50cc , jadące szybciej niż 45km/h jest juz motocyklem na który nie masz uprawnień

Sranie w banie … jakoś większość ma odblokowane a ile zostało przez to skoszonych ? Bo ja jeszcze nie słyszałem o takim czymś :slight_smile:

kondzio a ty ze swoimi dresiarskimi radami zostań na dzielni XD :mrgreen: :mrgreen: :lol: